Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Ειδες τι μπορει να κανει ενα κρουασαν σοκολατας!
Σου αλλαζει ολο τον κοσμο :slightly_smiling_face:

1 Like

… ή είναι ο κόσμος (σου) όλος! λολ

1 Like

Και αυτο χαχα :+1:

1 Like

Εγώ προτιμάω με γέμιση κεράσι πάντως :stuck_out_tongue:

unnamed

1 Like

φλωρος :stuck_out_tongue:

εγω προτιμω αυτη

3 Likes

Θα το δοκιμάσω και θα σου πω. Έχει στο Βασιλόπουλο τέτοια;

1 Like

Ξερω γω εχω να φαω χρονια :slightly_smiling_face:

Εγώ πάντως τα παίρνω από συγκεκριμένο καφέ-κρουασαντερί.
Δε μου αρέσουν του εμπορίου.

1 Like

Δεν παίζει να μην την έχει, ειδικά σε πιο κεντρικά καταστήματα.

2 Likes

Κοιτάξτε βίντεο που μου είχε διαφύγει :joy:

Είναι πριν 4 χρόνια. Ρε σεις αυτός τώρα έγινε πρωθυπουργός;

1 Like

just made a cuba libre, cheers

3 Likes

Ρε παίδες. Παρήγγειλα ένα δέμα από Season Of Mist και έφτασε χθες στην Ελλάδα και στο Laposte μου λέει πως ήρθαν σήμερα, αλλά δεν ήταν κανείς και φύγανε. Ξέρετε με ποια εταιρεία κούριερ συνεργάζεται η Season Of Mist για να πάρω το δέμα από το κατάστημα τους;

Λογικα η εταιρια αφηνει σημειωμα / χαρτακι - αλλιως μπορει να προσπαθησουν την επομενη εργασιμη παλι.
Εαν δεν ακουσεις κατι, θα επικοινωνουσα με τη SoM να δωσουν καποιο tracking ID.

1 Like

Ο κωδικός του Laposte δεν είναι το Tracking ID; Χαρτάκι δεν είδα να αφήσανε απλά το έγραφε στο site της Laposte. Επί λέξει:

Thursday, 25 June
We came by but we couldn t give you your parcel. It will be sent to your usual pick-up point.

Α και το κακό είναι πως αύριο φεύγω, οπότε δεν θα μπορώ να το παραλάβω. Ολοκληρωτική σκατοκατάσταση… Εντωμεταξύ η παραγγελία είχε φύγει από SoM 15 Μαίου…

Αν δεν βρεις χαρτάκι που σου έγραψε ο eviL, ειναι πολύ πιθανό να μην ήρθαν ποτέ και απλά να είχε βγει προς παράδοση και να μην πρόλαβαν. Αυτή η ειδοποίηση ότι ήρθαν κλπ παίζει να είναι και αυτόματη όταν δεν έχει παραδοθεί εκείνη την μέρα.

Μου έχει τύχει πολλές φορές να μου γράφουν ότι ήρθαν τάδε ώρα που ήμουν εκεί και με μια πινακίδα έξω που βγάζει μάτια.

1 Like

Ε ναι, βέβαια, καταλαβαίνεις ότι ήρθε το καλοκαίρι όταν μετράς 15 + τσιμπήματα από κουνούπια πάνω σου. #έλεοc :confused:

2 Likes

^^(Και) γλυκοαίματη η άτιμη!

2 Likes

Στο χαρίζω. Έχω βαρεθεί να αποτελώ φυσική ασπίδα προστασίας απέναντι σε τσιμπήματα για όλους. :stuck_out_tongue:

2 Likes

Παω για μπανιο στην παραλια …τα 'παμε :slightly_smiling_face:

2 Likes

Να μου λείπει. Καλά είμαι που περνάω απαρατήρητη και απ’ τα κουνούπια, αφήστε με! :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes