Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Το έχετε πάθει κι εσείς να χαζεύετε την οθόνη με τις ώρες;

2 Likes

Τηλεόραση ή υπολογιστή εννοείς;

Πχ εννοείς ταινίες;

Οθόνη υπολογιστή, σπάνια παρακολουθώ τηλεόραση.
Όχι κάτι συγκεκριμένο, μπορεί να χαζεύω στο σκρουτζ διάφορα αντικείμενα. Την περισσότερη ώρα χαζεύω την οθόνη με ορθάνοικτο στόμα. :stuck_out_tongue:

1 Like

Μενεις καγκελο με αυτα που βλεπεις? :slightly_smiling_face:

2 Likes

Χαχαχαχα, κάπως έτσι…

1 Like

Καλά ναι, ούτε εγώ βλέπω τηλεόραση.

Αλλά υπολογιστή κι εγώ το ίδιο. Σήμερα Σάββατο είμαι με τις ώρες μπροστά στην οθόνη. Φατσοβιβλίο, μουσική στο youtube και διάφορα άλλα sites.

1 Like

Ισχύει. Έχω μπει πολλές φορές στον πειρασμό να καταργήσω το φατσοβιβλίο, αλλά δυστυχώς το μέσεντζερ είναι αναγκαίο κακό για μένα και αυτά τα δύο πάνε μαζί.

1 Like

Υπάρχει και messenger χωρίς facebook με email

2 Likes

Ισως και με κινητο. Υπαρχει αυτονομη εφαρμογη στο Android.

2 Likes

Α μπραβο. Καιρό σκέφτομαι να το κλείσω, δεν μου χρησιμεύει, από ανάγκη λόγω δουλειάς το άνοιξα. Με το ζόρι. Αλλά δυστυχώς πολλοί σκάνε μύτη στο μέσεντζερ διότι νομίζουν ότι ζω εκεί μέσα, ενώ στην πραγματικότητα μπαίνω πέντε λεπτά την ημέρα και δεν έχω μέσεντζερ app στο κινητό μου.

Δώστε λεπτομέρειες πλιζ.

Χαζεύεις κάνοντας browsing στο ιντερνετ; Ή χαζεύεις σαν “κολλημένη”; Το πρώτο ίσως το έχουμε όλοι, κι εγώ πρέπει να το κόψω κάπως αυτό. Τουλάχιστον δεν παρακολουθώ σκρουτζ, αλλά διαβάζω πολύ. Μπορεί να διαβάσω μία λέξη σε ένα άρθρο και να καταλήξω να ψάχνω πληροφορίες για τον πληθυσμό των καρέτα-καρέτα στους New York Times.

Βασικά, τους τελευταίους μήνες διαβάζω κάτι στους ΝΥΤ όπου έχω συνδρομή και μετά αρχίζει η έρευνα. Πάει για φούντο το καράβι.

4 Likes

@pantelis79 θελω σχολιο για την γλωσσα που μιλανε

2 Likes

Ατσγκορνια ταραγκονια;

1 Like

Οχι ρε, Ρωσοι ειναι, περιμενα θα το πιασεις :")

5 Likes
1 Like

Λοιπόν, κοπιάρω μια διεύθυνση για να αποθηκεύσω μια φωτογραφία.

Κάντε σαν να μη συνέβη ΠΟΤΕ αυτό.

Ευχαριστώ.

εδιτ: την είχα αποθηκεύσει τελικά η ΑΝΩΜΑΛΑΡΑ και ΠΡΙΝ.

1 Like

Εσύ είσαι στη φωτό; Ουάου, κουκλάρα :heart_eyes:

Φυσικά και ΟΧΙ. Εγώ είμαι επιεικώς ΚΑΚΑΣΧΗΜΗ. :joy:

Μην ελπίζετε γκάιζ. :joy:

εδιτ: μπορώ να σου πω στοιχεία για τη φίλτατη δεσποσύνη της φωτογραφίας, αλλά θα σε στεναχωρήσω.

Κάπου το Δεκέμβρη έγραφα αυτό, έσβησα apps μέτρησης και λοιπών απλά θυμάμαι ότι κάπου στο φόρουμ είχα γράψει για την επέτειο του ενός μήνα. 4 μήνες καθαρός, 14/36 μήνες άκαπνος τα τελευταία 3 χρόνια και κοντεύω ποσοστά αυτοδυναμίας :sunglasses:
Οι υπόλοιποι που γράψατε το Δεκέμβρη που είστε, το κρατάτε?? Ξεράστε τα όλα :stuck_out_tongue:

4 Likes

Εγω απο νοεμβρη πρεπει εχω κανει λιγοτερα απο 10 και ουτε που το σκεφτομαι.

3 Likes