Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Πω ρε πουστημ υπάρχει ακόμα αυτο το θρεντ. Συγκινήθηκα.

4 Likes

Χάρηκα υπερβολικά πολύ που είσαι καλά! <3 Σχεδόν μια δεκαετία εξαφανισμένος…

2 Likes

Αυτο που δεν ξερουν πολλοι ειναι πως το CERN ειναι ο λογος για τον οποιον εχουμε World Wide Web, αφου εκει αναπτυχθηκε, το 1990.

3 Likes

Αχαχαχ❤️ έμπαινα αραιά και που αλλά δεν έβλεπα κανένα γνωστό nickname και λέω πάει χαθήκανε όλοι .

1 Like

Κι εγώ είχα 4-5 χρόνια να γράψω στο φόρουμ και ούτε έμπαινα για να ξέρω τι παίζει, οπότε ένα μικρό σοκ το έπαθα όταν ξαναμπήκα μετά από τόσο καιρό. Ελπίζω τουλάχιστον να είναι καλά τα παιδιά (με μερικούς έχω κρατήσει επαφή).

Αυτό ακριβώς. Και εγώ κράτησα επαφή με κάποια παιδιά απο Θεσσαλονίκη. Τα λέμε αραια και που. Αλλά απ’οτι βλέπω πέρασε η χρυσή εποχή του φόρουμ.

1 Like

Όλων των fora :wink:

1 Like

@nnnkkk αν έχει κάνει μόνο την πρώτη δόση και δεν πάει να κάνει τη δεύτερη τι γίνεται;

1 Like

Κανονικά στον παπαρδέλα έπρεπε να απαντήσει από κάτω ο παργαλάτσος, αλλά πήγε και έβαλε πιο σοβαρό νικνεημ να πούμε :triumph:

1 Like

Δεν ξέρω πού θίχτηκες τώρα εσύ αλλά ok.

Χαζο αστειο ηταν για τον papardelas και τον χρηστη @Pargalatsos που αλλαξε νικνεημ, ασχετο με το δικο σου ποστ προφανως :slightly_smiling_face:

2 Likes

:+1:

Μπορεί να έκανε το J&J

@papardelas φιλαράκι έκανα ότι μπορούσα όσο έλειπες αλλά μετά μου έπαιξε ο @RiderToUtopia αυτό και μετά έχω κενά μνήμης

https://youtu.be/RF6RtpjWANM

2 Likes

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=R1RzFA91m50&fbclid=IwAR16ctYysARWfbUl8PEqyMGoIr4zJbi6ujVwv5tzmiOW_xHo-nYXLCALrnk

:rofl: Ok, εγω γελασα το παραδεχομαι

1 Like

Το θεϊκό μπλουζάκι που είχαν βγάλει το είχες δει? Η μπαναγία να κρατάει στοργικά στην αγκαλιά της ένα πιτόγυρο απ’ όλα , από κάτω η λέξη λαιμαργία και πίσω με μεγάλα γράμματα σε φάση ΧΞΣ , ΓΤΧΣ(εννοείται πάρθηκε με συνοπτικές διαδικασίες και ας μη μ αρέσει η μπάντα)

2 Likes

@Primordial_hordes δεν το ειχα πετυχει καπου, ωραιος :smiley:

3 Likes
1 Like

Λοιπον, το χρησιμοποιω απο 5 Απριλιου και καταγραφω τα παντα, με εξαιρεση 2-3 μερες που τα γαμησα ολα και δεν εκανα τον κοπο να καταγραψω τιποτα. Δεν εχω πεινασει ουτε μια μερα θα ελεγα και ειμαι στα -6 αυτη τη στιγμη χωρις καποια τρομερη δυσκολια. Θελω να χασω πολλα ακομα, οταν επανελθει η κοινωνικοτητα (γιατι αυτη ειναι η δικη μου κανονικοτητα) ειναι που θα βρω τα σκουρα, ελπιζω να σταθω βραχος :stuck_out_tongue:

3 Likes

Στειλε ΠΜ

(πιο πολυ ενδιαφερομαι για φωτογραφιες απο τις μερες που τα γαμησες ολα )

1 Like