Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Επιβεβαιώνω. Σε δύο διαφορετικούς κόλπους στους οποίους έκανα μπάνιο φέτος (χωρίς να βρίσκονται κοντά μεταξύ τους) είχε αρκετές (ειδικά στον έναν). Αρκετοί φίλοι και συνάδελφοι, μού είπαν ότι είχε και σε κάποια νησιά του Αιγαίου.

1 Like

Λένε ότι τρώνε αυτή τη βλεννα που έχει εμφανιστεί. Δεν πειράζουν αλλα δεν είναι και οτι ωραιότερο να κολυμπάς μαζί τους

2 Likes

Σαλούφα, η ωραιότερη προσβλητική λέξη εβερ

5 Likes

αντε μωρη γαλοτσα

3 Likes

Καλημέρα.

Ξέρει κάποιος από που θα μπορούσα να κατεβάσω ψηφιακά (με πληρωμή) τα cd από Caligula’s Horse,Leprous, Haken κλπ ; Γιατί απ’ όσο έψαξα στο bandcamp δεν βρήκα κάτι.

Ευχαριστώ.

1 Like

Δες σε κάνα amazon. Στο γερμανικό ας πούμε, νομίζω ότι τα έχει.

2 Likes

Οτι ειπε κι ο Παντελης. Δεν βρισκω εκδοση mp3 για το καινουριο των Leprous, αλλα τσεκαρα ολα τα προηγουμενα και τα εχει για κατεβασμα προς $9.99 το καθενα εδω που ειμαι. Φανταζομαι παρομοια θα ειναι η τιμη και στο ευρωπαικο Αμαζον.

Τα HAKEN επισης τα εχει ολα. Οπως και τα Caligula’s Horse. Κανε τον Μπεζο λιγο πιο πλουσιο!

1 Like

Να τα βάζανε bandcamp :stuck_out_tongue:

3 Likes

ή ακομα καλυτερα να τα ειχαν στην σελιδα τους

1 Like

Υπάρχει και το HD tracks που τα χει βεβαια πιο ακριβά, αλλά ειναι πολύ καλύτερη ποιότητα ήχου (αν είναι μερακλήδες έχουν κ διαφορετικό master που είναι κοντά στο βινύλιο από άποψη dynamic range)

Καλά ρε τι αμάξι έχει ο Τράκης που πιάνει τα 300 και έχει κοντέρ μέχρι τα 400; Πάντως η CLS 55 που γράφουν στα σχόλια πιάνει τελική 250 απ’ ότι βλέπω.

Μου το πέταξε προτεινόμενο το youtube.

Σε λάθος τοπικ γράφω, σε άλλους απαντάω και άλλους κουοτάρω. Δεν περίμενα να έλθει τόσο γρήγορα η αποσύνθεση του μικρού ανόητου εγκεφάλου μου.

1 Like

Η πραγματικότητα είναι ούτως ή αλλως ένα χάος, embrace it

1 Like

Εχουν αρχισει τα μαστορια και βαρανε εναλλαξ κομπρεσερ και βαρια απτις οχτωμιση η ωρα! Κυριακατικα! Ευτυχως που δεν ειναι τοσο διαδεδομένη η οπλοκατοχη στην Ελλάδα

1 Like

Η Μαρεβα εισαι;;

2 Likes

Ακούει metal η Μαρέβα; :stuck_out_tongue:

1 Like

Δεν χρειαζονται οπλα, μια απλη καταγγελια αρκει. Κυριακη ειναι, δεν υπαρχει καμια αδεια απ’ οσο ξερω. Εκτος αν δεν γνωριζεις που ακριβως γινονται οι εργασιες, οποτε παω πασο.

1 Like

Ενταξει τελικα στον πρωτο ηταν, τον ειδα τον μαστορα κατεβαινοντας, αρχισε τα συγγνωμη, ηρθαμε απο Καβαλα(πολυ κουφο λες και δεν εχει συνεργεια η Σαλονίκη), τελειώνουμε σε μια ωρα(οπως και εγινε, μεχρι να γυρισουμε απο την μπουγατσοφαγια τελειωσανε)

1 Like

Απίστευτο το ότι τα περισσότερα προβλήματα μπορούν να λυθούν με διάλογο και καλή θέληση :stuck_out_tongue:

Πήγαινε και στον ιδιοκτήτη και πες του οκ για σήμερα, αλλά τις Κυριακές ξεκουραζομαστε και καλό θα ήταν τέτοιες δουλειές να γίνονται καθημερινές και πιθανότατα δε θα σε ξανα ενοχλήσουν ποτέ ή θα ενημερώνουν όταν κάτι πρέπει να γίνει που θα ενοχλεί

3 Likes