Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Το τελευταιο διλεπτο :sweat_smile:
@g0dslayer @kbil

2 Likes

Τι παλικάρια είναι αυτά😱

1 Like
2 Likes

Χρόνια πολλά (για χθες) στη μικρή φωτεινή ηλιαχτίδα αυτού του φόρουμ,εύχομαι πάντα υγεία και μουσικάρες!! :heart:

3 Likes

@Sh_Wo_f μπες λίγο ν αναστήσεις το οφ τοπικ. :joy:

1 Like

Δεν υπηρξε τελικα καμια διευκρινιση για αυτο ε? Χρονια πολλα σε οποιον και να ειναι!

2 Likes

σ’ ευχαριστω Αντιγόνη <3

5 Likes

Παρακαλώ! Επειδή όμως θέλω να είμαι ειλικρινής, δεν γνώριζα ότι είχες κι εσύ γενέθλια.

Σου εύχομαι από καρδιάς ό, τι καλύτερο, να είσαι πάντα ευτυχισμένος!! Από δω και στο εξής, θα σε θυμάμαι κάθε χρόνο!! :heart:

Ασφαλώς!! Δε διαχωρίζουμε κανένα παιδί εδώ μέσα!! Χρόνια πολλά στους @JTN, @Sh_Wo_f (που γι’ αυτήν το θυμόμουν και την τσίγκλησα μπας και μπει να το δει χαχα) και σε όποιον άλλο γιόρταζε και γιορτάζει !!

6 Likes

Κι ότι αναρωτιόμουν και εγώ ποια είναι η “μικρή φωτεινή ηλιαχτίδα” του φόρουμ!
Πάντως, δεν πήγε το μυαλό μου στον JTN!
Σε κάθε περίπτωση, χρόνια πολλά σε όσους είχαν γενέθλια πρόσφατα!

2 Likes

και γιατι οχι παρακαλω; :unamused:

5 Likes

Μου φαίνεται σιγά σιγά πρέπει να ξεκινάμε το γνωστό θρεντ, ε @JTN??

3 Likes

έτσι λες, μίστερ εκατόν δεκατέσσερις ημέρες;

4 Likes

χαχαχαχαχα, τραμπουκισμός!

Εγώ θα γράψω ριβιου για το Deviser πάντως!

2 Likes

Και ειχα αρχισει να απογοητευομαι

εμένα λέει??? !! θα σε τσιμπήσω!!! ευχαριστώ ευχαριστώ ευχαριστώ αγαπημένη μου!!! ^-^

καλά, ξεκάθαρα σε κοροϊδεύει!

:smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

Δεν έχει σημασία, από δω και πέρα θα τον γιορτάζουμε στις 21/9!! Πάει, έκλεισε!!!

Ναι ρε μούτρο, εσένα εννοούσα!!! :heart: Αφού τους συμπαθώ όλους, αλλά εσύ, πώς να το κάνουμε, είσαι αδυναμία!!!

2 Likes
2 Likes

Κάπου εδώ να αναφέρω πόσο τυχερός αισθάνομαι που βρήκα έτοιμη την κασσέτα των Πατρινών (με κάποιες απώλειες, βέβαια) από τα μεγαλύτερα αδέρφια μου. Στην εφηβεία μου, υπήρξε περίοδος που μπορεί να την άκουγα και κάνα δυο φορές την ημέρα. Ήξερα απ’ έξω κι ανακατωτά όλους τους διαλόγους, απ’ όλες τις φάρσες.

Παρακάτω, το τεκμήριο, υπό την “εμπνευσμένη” ονομασία «Χριστοκάντηλα»…

To whom it may concern:

2 Likes

Προς τι ο παρελθοντικος χρονος;

Είχα πολλά χρόνια να τα ακούσω.

Προφανώς, σήμερα που τις βρήκα στο Youtube παίζουν από το πρωί. Όντως, η μνήμη επανέρχεται σιγά-σιγά…

1 Like