Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

8/8

4 Likes

Εννοείται τέτοια θήκη για CD έχω στο αμάξι, γιατί φυσικά ακόμα γράφω συλλογές. Γενικά 8/8 και εδώ.

4 Likes

Σιγά… DOS 3.1, floppy discs 5&1/4

1 Like

8/8 σημερα εννοειτε; Μη με τρελλαινετε τωρα :joy:

3 Likes

Προφανως εννοουν οτι τα ειχαν στο παρελθον, δεν παιζει να εχουν το Pinball 3D πουθενα (και τιποτα απο τα αλλα δηλαδη) :stuck_out_tongue: Νταξει κι εγω 8 στα 8 ειχα καποτε, πλεον εχω ακριβως ΜΗΔΕΝ. Ουτε καν θηκη με γραμμενα CD εχω κρατησει, ολα στον Καιαδα.

1 Like

Σκατόγεροι

7 Likes

Θηκη και γραμμενα cd/dvd ειναι ακομη στο αυτοκινητο. Φλοπι πρεπει να εχω καπου στο συρταρι, 2-3 κυριως σαν memorabilia. ΙΕ error δεν θελω να ξαναδω ουτως ή αλλως, αλλα μαλλον θα ηταν δυσκολο να κρατησω καποιο :smiley: Ποντικι με μπιλια, μοντεμ, Win97 και τα λοιπα δεν τα εχω προχειρα :stuck_out_tongue: Ωραιες φωτο για αναμνησεις, ευγε.

5 Likes

Εκλαψα απλα

1 Like

Εχω προχειρο, ο μονος λογος που σταματησα να το χρησιμοποιω ηταν οτι δεν ειχε ροδακι :stuck_out_tongue:

1 Like

Αν βρω σε αποθήκες και ντουλάπια μόντεμ 33,6 (us robotics παρακαλώ), ποντίκι με μπίλια, δισκέτες 5&1/4, walkman (philips, όχι ότι κι ότι) και άλλα καλούδια (παλιατζούρα για τη νεολέρα…), πόσα είναι διατεθειμένος να δώσει κανείς σας;

ή να τα πάω στο cash or trash? :thinking:

1 Like

Τώρα γιατί μας το κάνεις αυτό…μας θυμίζεις τα νιάτα μας και πόσο γεράσαμε. :stuck_out_tongue:

Δινω χαρτινο εισιτηριο Megadeth

3 Likes

Σου χαρίζω ένα πακέτο χαρτί υγείας (η συσκευασία των 2… γιατί είναι ακριβά, ήρθαν οι δεξιοί και δεν έχουμε να πάρουμε κωλόχαρτα!!!)

1 Like

Είναι και πρωί, διάβασα Καναδά. Και σκεφτόμουν, κοιτα μένος που έχουν οι γιάνκηδες με τους Καναδούς, ακόμα και οι μετανάστες μηδέν γενιάς τους κράζουν! :laughing:

1 Like

Λατρεύω Καναδά , ξεκάθαρα καλύτεροι άνθρωποι από Αμερικάνους, στους οποίους το λέω και σπάζονται

3 Likes

το κορίτσι μου

2 Likes

Ξέρεις εσύ τι κάνεις…

2 Likes

Ξεμεινα από χώρο κ βρήκα χθες ένα IKEA Expedit 5x5 με 20€, το οποίο θα παραλάβω αύριο, οπότε σήμερα ήταν ώρα για να αδειάζω το 4x4 που είχα.

16 Likes

Ποια έκδοση είναι το winter?

H επανέκδοση της Svart πρέπει να είναι, το έχω και εγώ.
Περιέχει και το “Eternal Frost” EP.

2 Likes