Βαριέμαι.Πείτε ο,τι σας κατέβει (Part 1)

Αυτή που λέει ο @ChrisP

Γατάκια…Ο δίσκος είναι στη δεκάδα αγαπημένων μου δίσκων έβερ. Cd metal mind, λευκό βινύλιο nulear blast, επανέκδοση southern lord, die hard επανέκδοση svart

2 Likes

Έχουμε κ άλλα πράγματα ρε θείο να πάρουμε :laughing: :stuck_out_tongue:
Καρδούλα πάντως.

1 Like

Για να ζηλέψεις κι άλλο θα σου πω ότι την έκδοση nuclear blast την αγόρασα 6 ολόκληρα ευρώ

1 Like

Πότε? Τα παλιά καλά χρόνια, πεταμένο σε καμιά κάσα?

Πριν καμιά δεκαετία μαζί με…
For Victory, spearhead
Deicide
Left hand path, strange aeons
Massive killing capacity
Soulless
Thy mighty contract
Στην προνομιακή τιμή των 60 ευρώ
Πρώτες εκδόσεις όλα ε
Worship Him

1 Like

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:
τι λες ρε? Τι παίχτηκε? Νταξ, ζηλεύω. Πλέον, μόνο του το Deicide θα σου πήγαινε τόσο. Απίστευτο.

Έπεσα σε τύπο που δεν ήξερε και ήθελε λεφτά. Και την τιμή μου την έδωσε αυτός, να είναι καλά ο άνθρωπος

1 Like

Μας έχει γαμήσει το discoqs. Πάω σε παζάρια εδώ στο ΄Οσλο κ οι τιμές πολλές φορές είναι ίδιες.

1 Like

Γάμησε τα. Καλά νορβηγία έτσι και αλλιώς είναι αλλού οι τιμές. Είχα πάει στο δισκάδικο του einar to 2015 και είχα πάθει σοκ

Το Katakomben λες? Ίδιες τιμές με Ευρώπη πάντως βλέπω εγώ. Κ σε ελληνικά σάητ που μπαίνω, δεν βλέπω διαφορά.

Το 15 ήταν σίγουρα ένα 7-8αρι ευρώ πάνω. Πλέον ναι, παντού είναι είδος πολυτελείας. Βέβαια είχε βγάλει προσφορά το lamented souls 5 ευρώ αν θυμάμαι καλά μέσα στην καραντίνα

Παίζουν αρκετές προσφορές κατά καιρούς, 10-20% έκπτωση.

16 Likes
1 Like

greek underage cunts, τι να πεις

4 Likes

Ατιμωνουν την παλια μου γειτονια… οχι οτι με νοιαζει ιδιαιτερα, γειτονια με ενα σωρο κωλοπαιδαραδες ηταν παντα (!)

Μ’ αυτά και μ’ αυτά ξεχάσαμε να πούμε χρόνια πολλά στους Δημήτρηδες και τις Δήμητρες για… χθες! (φαντάζομαι θα υπάρχουν κάποιοι στο forum)
Και φυσικά στην αγαπημένη πόλη της Θεσσαλονίκης! Θυμάμαι από τα φοιτητικά μου χρόνια, πόσο ωραίο πενθήμερο γινόταν όταν έπεφταν οι συγκεκριμένες ημερομηνίες τις “κατάλληλες” μέρες όπως φέτος!

3 Likes

Ριξτε μια ψηφο εδω περα αν θελετε.

Και επισης, αν δεν συμμετεχετε ηδη, ψηθειτε να το κανετε.

Κανενας αλλος που θελει να αφιερωνει 3-4 ωρες καθε μηνα σε αυτο?
(και αλλες 7-8 ωρες ακουγοντας μουσικη οσο κανει κατι αλλο)

1 Like

image

Μακραν η πιο γαματη σημαία του πλανήτη :isle_of_man:

5 Likes