Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Αυτό το παρτ μου βρωμάει λιγο για fake news (laser focus ο λογαριασμός, που θα έλεγε και ο Λαρςςς) + ότι ειναι γραμμένο σε ύφος Αστικής Ιώβειας Ευγένειας, ενώ θα έπρεπε να φεύγουν τα μανουάλια από δεξιά και δεξιά…

Δασκαλος μ είπε πριν λίγο ότι όντως ισχύει κ μολις το πήραν χαμπάρι είπαν τους γονείς να προσέχουν.

Τι να πω…

Ξέχασα τα παγουρίνο μινιατούρες και τις μάσκες αλεξίπτωτα, οπότε… μάλλον θα είναι αλήθεια

1 Like

Έχουν βγει πολλά τέτοια ωραία

1η ώρα θρησκευτικά

2η ώρα ΑΟΘ εργαστήριο


3η ώρα φυσική κατεύθυνσης

4η ώρα Αγγλικά

5η ώρα Χημεία

6η ώρα συνέλευση 5μελούς

125570728_3478876662203583_3461986621835821250_n

7η ώρα συνέλευση καθηγητών

Σχόλασμα ΕΠΑΛ

125905314_1741455072730012_4841670645668327392_n

8 Likes

Έτσι διάβασα και γω. Μένει να επιβεβαιωθεί ωστόσο φαντάζομαι είναι απλο να μας πει κποιος που ξερει ποια η φυση του αριθμου αυτου

Οκ το πιασα. Ενημέρωσαν ότι υπάρχει χρέωση απλά μάλλον δεν το περίμεναν κ δεν έδωσαν σημασία.

Fake news τουλάχιστον δεν είναι. Τώρα το να υπάρχει χρέωση είναι άλλο θέμα. Προφανώς κ όχι.

Ρωτάει μια φίλη γιατί 905 κρούσματα στην Θεσσαλονίκη.
Έλα ντε, κι εγώ απορώ, σπάω το κεφάλι μου.

2 Likes

Για αγγλικά εκτός από Αλέξη θα μπορούσαν να έχουν βάλει και Αργύρη.

Εντάξει Μήτσο; :sunglasses:

1 Like

Πως γινεται απο αυτους που εχουν μασκα μονο κανα 2-3 να την φορανε σωστα…

2 Likes

δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ τσατίζομαι περισσότερο με τη μάσκα κάτω από τη μύτη από το καθόλου μάσκα

5 Likes

Συμβαίνει. Είναι ένας στη δουλειά που δεν μπορεί να πετύχει με ΤΙΠΟΤΑ τη μάσκα στη σωστή θέση. Την έχει πάντα στο ύψος του στόματος, μόνιμα κάτω από τη μύτη. Είναι και λάσκα τα κορδονάκια εκεί στα αυτιά που τη συγκρατούν, καταλαβαίνετε. Μέχρι και τα παιδιά στο δημοτικό ξέρουν να φοράνε σωστά τη μάσκα, αυτός με τίποτα λέμε.

1 Like

Και εγω, για καποιο λογο με τριγκαρει απειρως περισσοτερο η εικονα με την μυτη εξω απο το να μην εχει καθολου ο αλλος…

Μετά μου λέτε γιατί υπάρχουν “ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες”, εδώ μια μάσκα δεν ξέρουν να φορέσουν, φαντάσου στα πιο δύσκολα

9 Likes

axaxaxaxaxa

Τετοια φάση:

11 Likes

Μάλλον θα είδε αυτό το βιντεάκι και το πήρε σοβαρά :stuck_out_tongue:

6 Likes

Ο Μπαλατσινος βγήκε να δείξει (κλεμμένο φυσικά) το σχεδιασμό του τρόπου εμβολιασμού? Λες και θα του το φέρει ο Άγιος Βασίλης τα Χριστούγεννα, ημαρτον!

Τα Χριστούγεννα του 2021, μπορεί.

In other news, νοσηλεύεται στον Ευαγγελισμό και ο Ιερώνυμος με κορονοϊό :upside_down_face:

2 Likes

Περαστικά του, όπως και στον Αναστάσιο. Αυτοί είναι οι περισσότερο συμπαθείς, ειδικά ο 2ος.

2 Likes

Mail που έλαβε συμπολίτης μας από κτηματολογικό γραφείο.

Το ξέρατε ότι το mail είναι ένα συγχρονικό μέσο και αν το στείλεις σε μη εργάσιμες ώρες ο άλλος δεν θα το δει;
Το ξέρατε ότι σε περίοδο κορωνοιου η εξυπηρέτηση γίνεται μόνο από κοντά;
Το ξέρατε ότι πρέπει να αιτιολογησεις το κατεπειγον του αιτήματος σου, γιατί έχουμε και κορωνοιο και δε θα μας κουβαλιεσαι από κοντά χωρίς επείγοντα λόγο.
Μήπως δε θέλουν να δουλέψουν; Λέω εγώ τώρα.

9 Likes