Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Πάντως αν δεν ήμασταν στην ΕΕ, μια χουντούλα μπορεί και να την είχαμε φάει από αυτούς…

3 Likes

Διαβάζω για πολύ ξύλο στο ΑΠΘ απ’τα ματ

2 Likes

Σύμφωνα με τις πρώτες πληροφορίες, ο εκδότης οδηγήθηκε στην Κρατική Ασφάλεια για ένα δημοσίευμα .

:joy: :joy: :joy:

Ο Καρυπίδης αφού βγήκε το ένταλμα σύλληψης ήταν μες στο Καραισκάκη

3 Likes

Δεν έχει afaik :smiley:

1 Like

Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω με αυτή την κατάντια

και εννοειται οτι τον σιχαμενο ανωμαλο θα τον υπερασπιστει ο κλασικος σιχαμενος δικηγόρος…

5 Likes

Πιο πολύ για το συνειρμικό με τις συλλήψεις τώρα τελευταία το ανέβασα, όχι για το σκουπίδι το Χίο.

Αχαχα όντως, πράγματι αυτό είναι ακόμη πιο τραγικό

Ρε τι γίνεται :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Η είδηση μες στο άρθρο είναι σε 2 παραγράφους:

Σύμφωνα με πληροφορίες η Αννα Παναγιωταρέα θα μείνει για λίγο καιρό εκτός των καθηκόντων της ως συνεργάτιδα της κ. Λίνας Μενδώνη, με τον λόγο που συμβαίνει αυτό να είναι κατά πληροφορίες ένα ατύχημα που επιδείνωσε υπάρχον.

Η κ. Παναγιωταρέα αναμένει να χειρουργηθεί. Το χειρουργείο έχει μακρά ανάρρωση, άρα θα παραμείνει εκτός ΥΠΠΟ για μεγάλο χρονικό διάστημα.

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

edit: Το άλλαξαν ρε μλκ το πρώτο λίγο :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

3 Likes

εντάξει, επίπεδο κλόουν πια

1 Like

Το βάζω σπόιλερ γιατί είναι ό,τι πιο εμετικό κυκλοφορεί. Ήξερα ότι είναι σιχαμένος αλλά εδώ δεν υπάρχουν λόγια. :face_vomiting:

4 Likes

Ανεβαίνουν κατάρες σαν εμετός στο στόμα μου αλλά μετά λέω τι μου φταίνε τα παιδάκια του κ η οικογένεια του κ γενικά οι δικοι του άνθρωποι θα πέσουμε στον βόθρο του επιπέδου του;
Εντωμεταξύ είπε προς το τέλος “είμαστε συντηρητική κοινωνια” κ μετά κάτι παπαριες. Ούτε καταλαβα τι ήθελε να πει.

2 Likes

διαβασα κατι δηλωσεις του που ελεγε οτι πριν 20 χρονια δεν είχαμε κινητα τηλεφωνα…μλκ τι πίνουν;

2 Likes

Μια χαρα τον βγαζουν στα καναλια ομως. Λες και η δικη θα γινει εκει.

Η σαπιλα δυστυχως ειναι πολυ βαθια στην κοινωνια μας.

3 Likes

δυνατο screenshot…thrash μπαλαντα η ατακα.εμετος οντως…παντως επικινδυνο σπορ οι “ειδησεις” στην “ελληνικη” τηλεοραση και ειδικα στο μεγκα :poop:

2 Likes

Αν είναι να βάζετε εξώφυλλα του Χίου βάλτε τα σε σπόιλερ τουλάχιστον…

2 Likes

“Έχουμε θεσπίσει αυτούς τους όρους για να αποτρέπουμε την πρόκληση βλαβών στον πραγματικό κόσμο”

Πήρε το μάτι μου κάτι περί fb λογοκρισίας και απόκρυψης post από τη ροή προς τους φίλους κλπ, σε ό,τι έχει να κάνει με τον Κουφοντίνα. Το δοκίμασα η αλήθεια είναι και ναι, έπειτα από πέντε λεπτά, το βλέπω μόνο εγώ:

5 Likes

… το οποιο αποτελει και παλι μεγιστη υποκρισια για εναν σιχαμενο παπα , και δε νομιζω να ειπε κανεις να τον πανε μεσα για παιδεραστια. Αν και το πιο πιθανο ειναι να προκειται για ανηλικο ατομο, και οχι ενηλικο, χωρις να σημαινει οτι ειναι και σιγουρο αυτο φυσικα.

Δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο απο τον Κουγια. Δεν ειναι οτι δεν εχει κανει το ιδιο εμετικες δηλωσεις και πραξεις στο παρελθον. Δεν εσπασε καποιο ρεκορ ας πουμε. Δυσκολο να φτασεις πιο πατο οταν εισαι στο απολυτο μηδεν.

Τραγικα οσα συμβαινουν στην Ελλαδα τον τελευταιο εναμιση χρονο ε, πραγματικα οποιαδηποτε σκεψη ειχα για επαναπατρισμο εχει φυγει προσωρινα εντελως.

4 Likes

Κούγιας για Λιγνάδη: Ακραία πλεκτάνη - Στόχος η Μενδώνη που τα έβαλε με κυκλώματα

μονο ΨΟΦΟΣ!!!

2 Likes