Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Γι’αυτό λέω debatable, έτσι όπως το παρουσίασες ήταν σαν να είναι γεγονός, όχι κάτι προς αποσαφήνιση.

Ε άμα λένε πως για να στρίψει κάποιος από εκεί πρέπει να μεταφέρει κάποιον, γεννάται η απορία και πρέπει να διασταυρωθεί για το πως λένε τα δημοσιεύματα ότι ήταν άδειο.

σου παραθέτω το εξής λινκ:

https://www.hellenicparliament.gr/Vouli-ton-Ellinon/ToKtirio/Fotografiko-Archeio/#40805e4b-9265-4746-b223-ace90166ba60

Είναι το πρώτο από τα τρία μέρη. Η Ντόρα είναι μέσα. Δεν ξέρω τι ώρα ξεκινάει η ολομέλεια.

Και ποιος σου λέει ότι πήρε μόνος του την απόφαση, ακόμα και μόνος του να ήταν; Και ποιος σου λέει ότι ο μοναδικός πιθανός επιβαίνων ήταν η Μπακογιάννη;

ΟΚ.

Νομίζω ότι εύκολα μπορεί να διασταυρωθεί αυτό από τις κάμερες (τόσο αυτές εντός του κτιρίου, όσο και αυτές που κατέγραφαν το σημείο όπου έγινε το δυστύχημα). Εννοώ το να δουν αν όντως επέβαινε άλλο άτομο στο όχημα (εκτός αν το όποιο άτομο παρέμεινε στο όχημα και το όχημα απομακρύνθηκε άρον-άρον από το σημείο, σε μέρος που δεν υπήρχαν κάμερες).

Γιατί τόση δυσκολία? :stuck_out_tongue:
Δεν είπα ότι μέσα ήταν η Μπακογιάννη, είπα κάποιος. Η πρώτη σκέψη είναι η Μπακογιάννη γιατί ήταν “δικό της” το αυτοκίνητο.

Ναι ρε συ, αλλά δεν το κάνουν(ή καλύτερα δεν το κοινοποιούν) που σημαίνει πως κάτι ύποπτο συμβαίνει. Μην ξεχνάμε πως αν δεν έχεις τίποτα να κρύψεις δε σε απασχολεί αν σε βιντεοσκοπούν.

Συμφωνώ επί της αρχής, αλλά εδώ υπάρχει θύμα και θέλω να πιστεύω ότι δεν θα επιχειρηθεί κάτι τέτοιο. Υποθέτω ότι θα ακολουθήσουν και δίκες για την αποζημίωση της οικογένειας του παιδιού.

Ας ελπίσουμε όλοι ότι οι υποψίες σου είναι αβάσιμες.

Βάλτε και άλλα memes παίδες να γελάσει λίγο το χειλάκι μας :smile:

done!

6 Likes

δεν θέλει καν φώτοσοπ, μας τα δίνει μόνος του

4 Likes

3 Likes

Ο σιχαμένος ο Ζούκοβ ζητάει και τα ρέστα κιόλας. Ρε πού μπλέξαμε με την οικογένεια των Κορλεόνε.

2 Likes

Να του τα δώσουμε τότε. Πενηνταράκια. Ένα ένα

2 Likes

Να είσαι συγγενής ή φίλος του θύματος, να βλέπεις το βίντεο της Σκατιάνας και να προσπαθείς να συγκρατηθείς για να μην πας φυλακή ξέρω γω.

Μια πέτρα στο παρμπρίζ της, “δε φταίω εγώ που καρφώθηκε στη σκατόφατσά σας, εσείς τρέχατε, αν ήταν ακίνητο το αμάξι δε θα είχε ούτε ράγισμα” και άλλα τέτοια που δεν εγκρίνω εννοείται γιατί καταδικάζουμε τη βία από όπ :face_vomiting:

3 Likes

Πρόσεχε γιατί στη Βουλή που συχνάζει έχει κάμερες και θα σε μπαγλαρώσουν αμέσως!!!

1 Like

Νομίζω ότι αυτό είναι το αυτοκίνητο. Αν διαβάσατε πώς έγινε το ατύχημα, ο ιδιοκτήτης του αυτοκινήτου το άφησε για πλύσιμο και ένας νεαρός που δούλευε εκεί αποφάσισε να το πάρει για μια βόλτα κρυφά από τον ιδιοκτήτη. Έλα μου όμως που ο ιδιοκτήτης είχε GPS στο αυτοκίνητο και όταν το είδε να κινείται δήλωσε κλοπή στην αστυνομία… Το κυνηγήσανε οι ΔΙΑΣ, ο οδηγός (18 χρονών ε) τραυμάτισε 4 πολίτες το κωλοαρχίδι και τελικά στούκαρε το αυτοκίνητο και το έκανε έτσι :joy: (γελάω γιατί δεν έπαθε κανείς άνθρωπος κάτι σοβαρό νομίζω). Τώρα υποστηρίζει ότι “ήθελε να αυτοκτονήσει” :stuck_out_tongue:.

4 Likes

«Η Ελλάδα του Κυριάκου Μητσοτάκη ξεπέρασε κάθε προσδοκία. Η Ελλάδα του Μητσοτάκη, μέσα σ αυτές τις συνθήκες ενός άτυπου και ανορθόδοξου πολέμου, έστειλε αδιάβαστη μια ολόκληρη Ιταλία. Έγινε παράδειγμα προς μίμηση ακόμα και για την Γερμανία. Πέταξε στο καναβάτσο μια Αγγλία, την μεγαλύτερη αποικιοκρατική δύναμη του πλανήτη».

Δ. Δανίκας 19.03.2020. ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

2 Likes

Μα αφού…

The previously unreported analysis, which was conducted by PHE and the COVID-19 Genomics UK Consortium, revealed that Greece was the largest source of imported infections between June and September, making up 21% of new cases, compared with 16% for Croatia and 14% for Spain.

6 Likes

πείτε μου σας παρακαλώ ότι έχετε υπόψη αυτό:

Όλες οι διαφορετικές μορφές της μεγαλοπρέπειας του Λουδοβίκου μας

10 Likes

Δεν το περίμενε κανείς, τώρα στην ενημέρωση ένας ξεφτίλας (αυτός μετά το Μαγιορκίνη) πανηγύριζε που στην Ελλάδα έχουμε τα λιγότερα κρόσυματα σε όλη την ΕΕ (ή απ’τα λιγότερα) και τους λιγότερους θανάτους. Εν τω μεταξύ δεν ξέρει καν να κάνει ανάγνωση, έκανε 10 λάθη σε 2’ και εμείς θέλουμε οι στατιστικές τους να είναι σωστές. Τι γαμώσπιτοι είναι αυτοί ρε πούστη

2 Likes

εδω ολα δουλεψανε ρολόι. τον πιάσανε αμέσως. αμέσως να ρίξουν και κατηγορίες να δείξουν ότι δουλεύουν όλα όπς πρέπει και να ξεχαστεί η βουλή.
οκ μαλακία του παιδιού, να φάει την ποινή του κτλ. κωλόφαρδος που δεν χτύπησε κανέναν άλλον. το να ήθελε να αυτοκτονησει δεν το πιστευω, ξεκάθαρα φοβηθηκε.

1 Like