Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Και πες οκ, μπαίνεις στην πολυκατοικία ρε μαν. Μετά τι κάνεις; Χτυπάς κουδούνια με τον πάπαρδο έξω να σου ανοίξουν; Ζωντόβολο, ε ζωντόβολο.

3 Likes

Ψυχιατρικό περιστατικό, εμφανής άρση αναστολών. Φέρτε τον, είμαι έτοιμος.

3 Likes


Συμφωνα με τους Μαικιους αυτου του κοσμου ο Φεμινισμος ειναι πλεον αχρηστος, για να μην ξεχνιομαστε. Αυτη η πολιτικη ορθοτητα ρε γαμωτο, πηγε ο ανθρωπος να φλερταρει με τον λαθος τροπο και εσεις εκει να το κανετε θεμα

5 Likes

Φλερταρουν με τον λαθος τροπο λεει το ζωντοβολο ρε.

Εντωμεταξυ η κοπελα μια χαρα φυσιολογικα ντυμενη ειναι στο βιντεο, τι λεει γμτνπνγτς.

Και μακαρι να ειχαμε μια κοινωνια που οι γυναικες θα κυκλοφορουσαν μονες τους στον δρομο αργα.

Επρεπε να φτασω σε ηλικια μεγαλυτερη των 30 (πριν λιγα χρονια, δε θυμαμαι ποτε ακριβως) για να νιωσω ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΜΟΥ ποσο ασχημο πρεπει να ειναι το οτι εγω βγαινω οποτε γουσταρω για περπατημα ακομα και 2 μετα τα μεσανυχτα ή για ποδηλατο ή για οτι γουσταρω, και μια γυναικα δεν μπορει να το κανει αυτο. Ποτε. Η συνειδητοποιηση με σοκαρε, αν και ηταν κατι που το “ηξερα” , αλλα δεν ειχα κατσει να το σκεφτω και να το αναλυσω ποτε σε βαθυ επιπεδο. Κατι που για μενα ειναι δεδομενο, για μια γυναικα ειναι κατι που πιθανον να μην το κανει ποτε στην ζωη της.

13 Likes

Τι να λέμε τώρα , οι περισσότερες κοπέλες που ξέρω μετά τις 21:00 - 22:00 ούτε που το σκέφτονται να κυκλοφορήσουν μόνες με τα πόδια έξω . Και όχι μόνο με τα πόδια βασικά , και με ΜΜΜ φοβούνται

11 Likes

Αυτο ακριβως ειναι ο ορισμος του priviledge (ας βγαλουν οσα σπυρια θελουν οι edgelords), γεγονος οτι δεν νοιωσαμε και ουτε θα νοιωσουμε ποτε πως ειναι να φοβασαι να βγεις εξω βραδυ, να σκεφτεσαι τι θα φορεσεις, να μπεις σε ταξι κτλ κτλ.

Τεραστια κουβεντα.

9 Likes

Καλα εγω το να φοβαμαι να βγω εξω βραδυ το εχω νιωσει ξεκαθαρα γιατι κατι φεγγαρια 2017-2018 ημουν 3 φορες την εβδομαδα στο Χαρλεμ μετα τα μεσανυχτα για τα ματια μιας Καλιφορνεζας, αλλα ο κανονας ειναι οτι σχεδον ποτε δε χρειαζεται να το σκεφτω, ναι.

1 Like

Ναι ρε παιδι μου ειδικη περιπτωση, και εγω δεν θα βγω για περπατημα στο Ζεφυρι τα μεσανυχτα, καταλαβαινεις τι θελω να πω :stuck_out_tongue:

2 Likes

Εννοειται καταλαβαινω, ηθελα απλα να κανω name drop την Καλιφορνεζα :joy:

3 Likes

Μια καλιφορνεζα στο Χάρλεμ είναι ενδιαφέρουσα ιστορία για μπυροποσια

5 Likes

Δύο μέλη εδώ μέσα έχουν πιει και μπύρες μαζί της στην Αθήνα!

2 Likes

Ένα μέλος παίζει να έχει πιει και στην Αστόρια :stuck_out_tongue:

2 Likes

Οχι αυτος εχει πιει στο Μανχαταν μπυρες μαζι της σιγα μην καταδεχοταν να ερθει στο Queens ο πρωτευουσιανος! Και ενιωθε αβολα για τα αγγλικα του, που ηταν μια χαρα… αλλα δεν ειχε κανενα παραπονο αφου εφυγε με 7 μπλουζες Metallica απο την συνευρεση!

Ούτε εγώ είχα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

1 Like

Ζόρικο το εμβόλιο, ρε γαμώτο. Μετά από 12-ωρο κι εμένα, ρίγη, πυρετός κι ένας γαμημένος πονοκέφαλος το χειρότερο απ’ όλα. Κι ενώ χαπακώνομαι και κουλάρει η φάση για 4-5 ώρες, μετά το ίδιο.

1 Like

Έλα, θα περάσει. Χτύπα ντεπονάρες συνέχεια. Άντε, περαστικά και καλή ανοσία!

2 Likes

χμμμ

εύχομαι σε όλους όσοι το κάναμε να πάνε όλα καλά!

Εντωμεταξύ στο ίδιο αρθρο λέει

ον Απρίλιο, η JCVI συνέστησε να προσφέρεται ένα εναλλακτικό εμβόλιο αντί αυτού της AstraZeneca σε άτομα κάτω των 30 ετών.

αλλά δεν λέει πουθενά σαφώς ότι τότε αποφάσισε να δωθούν άλλα εμβόλια σε κάτω των 40.
Επίσης έχουν παρουσιαστεί περιστατικά μυοκαρδίτιδας σε κάτω των 30 με το Pfizer.

Γενικα fuck me η κατάσταση.
Εγω αύριο το μεσημέρι το ραντεβού.

9 Likes

Ειδικα για αντρες το παραπανω :joy:

1 Like