Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Α γεια σου , είμαι με το κινητό αλλιώς θα έβαζα κι εγώ κάτι . Το έχει κάνει σε όλους τους ρόλους :rofl:

Νταξει, δεν το λες και λίγο πυρετουλη, το 39! Και βασικά δεν ήταν ο πυρετός το χειρότερο, αλλά το γεγονός ότι αισθάνεσαι λες και σε έχει πατήσει νταλίκα.

Αυτό φυσικά παίζει από άνθρωπο σε άνθρωπο, μπορεί να μην καταλάβεις και χριστο.

Πλάκα πλάκα, εγώ από το Σάββατο έχω ακόμα λίγα δεκατα και μια κόπωση.

3 Likes

Eτσι δωστε μας λιγο κουραγιο, αυριο παω κι εγω!

7 Likes

Μεγάλη κουβέντα κι έχουν και δίκιο. Ήμουν μέσα και στους δύο τοκετούς, οπότε τι να τους πούμε για πόνο!!

2 Likes

Ήρθε η ώρα

10 Likes

Καλά τώρα, δεν έχουν σχέση τα 2 πράγματα, για πολλούς λόγους.
Δεν συγκρίνουμε πόνους, αλλά δεν έχει σχέση.

Το θέμα είναι πόσο θα σε πιάσει το εμβόλιο. Αν σε πιάσει λίγο θα είναι μεχ, αν σε πιάσει καθόλου, θα είναι “αχαχαχαχα”, αν σε πιάσει για τα καλά, το καταλαβαίνεις.

Με έχει πιάσει τώρα λίγο. Κρυαδες πιο πολύ.
Φυσικά δεν συγκρίνεται ο πονος, αλλά πώς γκρινιάζουμε ορισμοί σε πόνο ή αρρώστια όταν οι γυναίκες χτυπάνε τοκετό πόσες ώρες και βγαίνει το μωρό λες και ανοίγει συρτάρι σε γραφείο…

Ενταξει ρε παιδια οι γυναικες εχουν βιολογικα μεγαλυτερη αντοχη σε πονο και μικροτερη αντοχη σε χαμηλες θερμοκρασιες. Λογικα ειναι ολα αυτα μεχρι ενος σημειου.

Γενικα παντως οι αντρες ναι ειναι πολυ φοβιτσιαρηδες και κλαψιαρηδες.

Εχετε δει γυναικες να παιζουν ποδοσφαιρο? Δεν μασανε μια. Και εχεις κατι Καραγκουνηδες, Ρομπεν, Κριστιανους και Σουαρεζ να κανουν λες και τους χτυπανε με αυτοματο.

1 Like
6 Likes

Ποιος Ανατολάκης και ποιος Καλιτζάκης. Δείτε εδώ τι σημαίνει δρεπάνι και ΜΜΑ μαζί.

5 Likes

ωραία που ν η λιβαδειά χωρίς καμιά αιτία

10 Likes

Την ξερω φυσικα, μεγαλη καριολαρα. Θα της εριχνα τρελο τακλιν απο πισω σε αγωνα αν τα εκανε αυτα σε μενα.

Παντελη, το βιντεο που εβαλες ειναι υπερεπος… και την Μαγδαληνη ντρεπομαι που θα το πω αλλα την γουσταρω παρα πολυ

3 Likes

Μην τρελαινεστε πάντως επειδή διαβάζετε από πολύ κόσμο για τις παρενέργειες ότι θα πέσετε του θανάτα, λογικό αυτός που έχει πιο άσχημη εμπειρία να μπει να την γραφψει στα σοσιαλ παρά κάποιος σαν εμένα πχ που έκανα 2 μέρες δεκατακια και είχα και μια κόπωση και αυτά. Τα ντεπονακια έτοιμα και ότι και να είναι ένα 36ωρο κρατάει, νο μπιγκ ντηαλ.

Πέρασα από το Προμηθέας 3 εντωμεταξυ (το μεγάλο εμβολιαστικο δίπλα στο golden hall) και είχε άπειρο κόσμο, πάλι καλά που δεν έκλεισα εκεί (ήταν στα διαθέσιμα για εμένα) γιατί στην Νέα Ιωνία που έκανα τελικά ήταν πολύ ήσυχα.

3 Likes

(καλως ηλθα στον κοσμο των εμβολιασμενων :stuck_out_tongue: )
εγω το εκανα χτες (Δευτερα) το μεσημερι τελικα, ειχα ραντεβου για απογευμα αλλα με πηραν τηλεφωνο οτι ειχαν καποια ακυρωση και με ετσι πηγα νωριτερα.
Πολυ ησυχα εκει που πηγα ουτε ουρα ουτε τιποτα.
09:45 ωρες μετα το εμβολιο και εγω ακουω το Bewitched, γιατρε ειμαι καλα;

1 Like

15 λεπτά χωρίς βέβαια την τυπική αναμονή μετά τον εμβολιασμό έκανε η μάνα μου στον Προμηθέα την Παρασκευή

Δεν είναι τραγικό παρόλο που φαίνεται τρομακτικό . Περισσότερο ταλαιπωρήθηκα να την πάω και να την γυρίσω

Ναι δεν ξέρω αν είχε καθυστερήσεις, απλά είδα πάρα πολύ κόσμο απέξω και τρόμαξα είναι η αληθεια

Ελα ρε, δεν το ειχες δει; Γαμαει :joy:. Η Μαγδαληνη μια χαρα ηταν, κρινοντας απο αυτα που εβλεπα μεσω luben και λοιπων συγγενων. Οι αλλες παρ’ τη μια και χτυπα την αλλη.

Εγω για εμβολιο πηγα διπλα στο σπιτι μου, με τα ποδια. Ηταν κι αυτο κριτηριο, εψαχνα κοντα στο σπιτι η’ κοντα στη δουλεια. Περιμενα ακριβως 0 λεπτα. Συμπληρωσα ενα χαρτι, μου ειπαν να παω στον πρωτο οροφο, πηγα, ειχε αδεια αιθουσα, μπηκα, το εκανα, περιμενα 10’ και μετα πουλο.

3 Likes

Κλαιω με το ονομα, λογικα εκει σε εμβολιαζουν με face hugger και μετατρεπεσαι σε xenomorph

Εννοειται οτι το ειχα δει, απλα μου θυμησες το γλυκουλι που λεει Ρολαντινιο

Αυτο τους εκανε κι η Μαγδαληνη :sweat_smile:

3 Likes

Λίγα λόγια για το Μαρινακι

1 Like