Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

απαράδεκτο πρωτοσέλιδο

Πραγματικα, το ειδα χτες και μου χτυπησε παρα πολυ ασχημα…

Δε μαθαμε τι εγινε στο ΑΕΚ-ΠΑΟΚ ρε σεις, ποια Πρωτομαγια και ποιο πρωτοσελιδο τωρα!

@Sevek @pao1979

5 Likes

:smile: :smile:

Πραγματικα πάντως, εκεί στις 11-12 ωρες σε πιάνει.
Έκανα το εμβόλιο στις 12 το πρωί, μέχρι τις 11-12 το βράδυ όλα καλα, μετά άρχισαν τα όργανα.

Δεν πειράζει, αναμενόμενα όλα. Τα ντεπονάκια θα κάνουν τη δουλειά τους.

5 Likes

Κι εμενα ετσι εγινε, απο το 8ωρο και μετα αρχισε να με πιανει λιγο και κρατησε μεχρι λιγο πριν το 36ωρο. Αντε, περαστικα σας και καλη ανοσια ρε!

3 Likes

Έχει πλάκα ότι σε όλους μας πάνω-κάτω τα ίδια τις ίδιες ώρες μας πιάσανε. Εγώ που το έπαιξα κι έξυπνος ξεκίνησα τα depon με το που γύρισα σπίτι ώστε να προλάβω τον πυρετό, αλλά τελικά δε λειτουργεί έτσι το σύστημα. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Γενικά δεν υπάρχει λόγος να πάρεις ντεπον πριν τον πυρετό, πρέπει να αφήσεις τον οργανισμό σου να αμυνθεί και μόλις περάσεις τα 38 να πάρεις.

Σιγα μην περιμενουμε να ερθει ο πυρετος :stuck_out_tongue:

το κανα κι εγω πριν λιγο στη φιλαδελφεια. οκ πιανει και 5G το κινητο!

6 Likes

Mε χετε τρομοκρατησει! Το κανω Τεταρτη. Εχω να ανεβασω πυρετο απο το 2006 στον στρατο. Βοηθηστε με. Δεν θυμαμαι πως ειναι :stuck_out_tongue:

1 Like

Χτύπα κάνα ντεπονάκι το βράδυ πριν κοιμηθείς. Κομπλέ θα είσαι, το πολύ να ανεβάσεις λίγο πυρετούλη, αν ήταν να τρομοκρατούμασταν από κάτι τέτοια…

Ρε καλά κάνουν οι γυναίκες και μας κοροϊδεύουν :stuck_out_tongue: :joy:. Όσοι άντρες δικοί μου το έκαναν ή θα το κάνουν, είναι χεσμένοι. Δυο γυναίκες συνάδελφοι που το έκαναν, ήταν λίγο “meeeh” για τις “παρενέργειες”. Σιγά ρε, θα ανεβάσετε πυρετό για μια μέρα, δεν έγινε και τίποτα!

5 Likes

Βασικα ελπιζω να με χτυπησει να χω δικαιολογια να μην παω δουλεια :stuck_out_tongue:

Τάπα πάει το 5g μετά το εμβόλιο.

13 Likes

Αν σε βαρέσει θα είναι υπεραρκετό για να μην πας δουλειά.

1 Like

Ε θα το θυμηθείς… :stuck_out_tongue:

Μην ανησυχείς, περαστικά είναι όλα, 1-1,5 μερα θα κρατήσει.

1 Like

μονο η cosmote θα εχει 5G? οι αλλοι στο πηγαδι κατουρησαμε?

1 Like

Δεν ξερω παιδια μήπως έχει γίνει καμια μυστική συνεργασία με τον Bill Gates να πιανει μεσω Cosmote

3 Likes

Εγώ με Vodafone και συσκευή που το υποστηρίζει έχω μήνες το 5G κανονικά

Επίσης για το θέμα των παρενεργειών και τον φόβο των αντρών, νομίζω η φάση μας θυμίζει όλους τους κωμικούς ρόλους του Μπέζου στην τηλεόραση όταν έκανε τον άρρωστο . Νομίζω μας αντιπροσωπεύει πετυχημένα

3 Likes

Δογκανος άρρωστος!

4 Likes

Ναι αλλά υπάρχει κόσμος που δεν έχει 5G συσκευή και τώρα με το εμβόλιο θα μπορει και αυτος να έχει 5G :stuck_out_tongue:

6 Likes