Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Ενταξει “το παιδι ειναι επικινδυνο” του ειπε, δεν ειπε ας πουμε “γαμω τη μπαναγιά σου” ή “ψοφα ρε καριολη” ή “γαμημενε νεοφιλελε” ή “μωρη παλιοψωναρα” και αλλες τετοιες random εκφρασεις που εχω ακουσει να λενε οι ανθρωποι καμια φορα ο ενας στον αλλο, αλλα δεν υιοθετω :rofl:

Οσο για το “σκουπιδι”, καποια σκουπιδια μπορουν να ανακυκλωθουν, ο Μπογδανος οχι, οποτε αφηνω στην κριση σας πιο ειναι πιο χρησιμο.

4 Likes

Αδωνης, βοριδης, πλευρης… θες και αλλους.

3 Likes

Ε δεν είναι πολλοί αυτοί… Καμια 20αρια πρεπει να είναι τα τόσο μεγάλα σιχαματα

3 Likes

Γλυκο ζαμπον Αστρα Ζενεκα και εγω λοιπον.
Ακριβως οπως τα εχετε γραψει , πιστευα κ εγω οτι θα τη γλιτωσω αλλα στις 11-12 ωρες χτυπαει τη πορτα.
Το εκανα στις 14:00 και δε καταλαβα τιποτα παρα μονο μια ετσι θολουρα αλλα κατα τη 01:00 αρχισα να κρυωνω, ριγος και σιγουρα ανεβαινε ο πυρετος πανω απο 38. Τα εδωσε ολα κατα τις 3:30 και εφτασα σε σημειο να εχω 2 παπλωματα απανω μου. Ευτυχως το ειχα ψηλιαστει και ειχα το 2ο κοντα μου.

Πριν πεσω ειχα παρει ενα depon max που σιγουρα καπως βοηθησε με το πυρετο αλλα δε το γλιτωνεις.

Κατα τις 5 μετα ξυπνισα βραζοντας, και εφτασα σε σημειο να ειμαι μονο με το μονο σεντονι κ ανοιχτο παραθυρο , και φυσικα μαζι με τον αναμενομενο πονοκεφαλο που ακουμε.

Τελικα καταφερα να κοιμηθω απο τις 6 μεχρι τις 10:30 και καπως σωθηκε η φαση, αλλα τωρα ειμαι με μυαλγιες στο σωμα, λιγο πυρετο (37,8) και το πονοκεφαλο.

Ελπιζω με εναν καλον υπνο σημερα να ξεμπερδεψω αυριο!

10 Likes

Αύριο τέτοια ώρα θα είσαι σα να μην έγινε τπτ

2 Likes

Εγώ που ακούω αντεργκράου δεν κατάλαβα τπτ όμως με άστρα(έκλεισα 2ο 24ωρο)

9 Likes

Σου δωσαν νερο , να ξαναπας !

2 Likes

Τα βλέπω και κάνω raise:

11 Likes

10 Likes

Ποινική δίωξη για κακουργηματικές πράξεις ασκήθηκε σε βάρος του γνωστού κωμικού ηθοποιού μετά την ολοκλήρωση της προκαταρκτικής εξέτασης που διενήργησε ο εισαγγελέας Πρωτοδικών, Κώστας Σπυρόπουλος.

Τι ειρωνικό ρε :joy:

4 Likes

Mενα μου κράτησε 2 μέρες. Την πρώτη ήταν το πολύ της δεύτερη ήμουν με 37,5 και πονοκέφαλο.
Τρίτη μέρα μόνο πονοκέφαλο.
Σήμερα δεν μπορώ να πω κάτι, γιατί έχω κοιμηθεί ελάχιστα, οπότε ο πονοκέφαλος δεν ξέρω από που είναι.

1 Like

μονο η οικογενεια ειναι πανω απο 20

2 Likes

Ακριβως τα ιδια κι εδω. Τι διαολι ειναι αυτο

Όσοι κάνατε εμβόλιο, ακόμα κι αν έχει περάσει καιρός, έχετε τον νου σας για σοβαρά συμπτώματα που δεν έχουν αναφερθεί μέχρι τώρα, εγώ ευτυχώς είμαι οκ προς το παρόν:

10 Likes

Να βάλει 5G η εκκλησία και ο θεός και θα συνδεθούν χωρίς πρόβλημα.

2 Likes

Αν τόσο καιρό μιλούσαν στον Θεό δεν είναι δα και τόσο πρόβλημα. Αν τους απαντούσε όμως , υπάρχει πολύ πολύ μεγάλο :stuck_out_tongue:

3 Likes

Και όμως έκανα ένα πρόχειρο google search και κοίτα τι βρίσκει κανείς. Το έχουνε μελετήσει το θέμα ορισμένοι λολ!

Απαντάει ο Θεός στις προσευχές μας;

2 Likes

Ο FBI agent σου θα έχει πολύ δουλειά με τα τελευταία σου google search :stuck_out_tongue:

1 Like

8 Likes

Άρα το εμβόλιο έχει και extra benefits ότι φτιάχνει τους θρησκευόμενους? Sign me up motherfuckers

4 Likes