Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Πάντως οι φωτογραφίες από Μητσοτάκη, Τσίπρα, Κουτσούμπα, Βαρουφάκη δείχνουν την ίδια κλίση στη βελόνα. Τα γάντια όντως λείπουν εδώ σε σχέση με τις άλλες φωτογραφίες. Όσο για το πώμα, και στις άλλες φωτό φαίνεται το πράσινο στο τέλος, ίσως είναι κάτι που δεν γνωρίζω.

Όχι ότι θα μου έκανε κάποια εντύπωση αν το έχει κάνει από το Γενάρη και τώρα το παίζει σύννομος.

1 Like

Ο γιατρος εδω, που σιγουρα κυβερνητικο δεν τον λες, γραφει οτι ειναι μαλακιες το οτι η συριγγα ειχε πωμα και οτι η νοσοκομα δε φορουσε γαντια.

5 Likes

Βαριέστε πολύ μου φαίνεται :smiley:

1 Like

Μας εξέθεσε ο Παπ και γίναμε κακεντρεχεις!
Πάντως ο Γκούφυ λέει έκανε ΑΖ
Μακάρι να είναι έτσι, αλλά τόσα στελέχη χώθηκαν να το κάνουν πρώτα, ετούτος πρέπει να το έκανε αεροδρόμιο όταν ήρθε με τη συνοδεία αστυνομίας

Πόσο σιχαμένη. Όχι ότι δεν την ξέραμε τι κουμάσι είναι.

2 Likes

8 Likes

μιλαμε για τιους ιδιους ανθρωπους και μυαλα που εχουν βγαλει εκεινο το βιβλιαρακι εμ τη ροκ μουσικη και το σατανισμο. μεχρι και στο ματι του Michael jackson ειχανε βρει κρυφα μηνυματα.
αντε και πατερ κλεομενης τους ευχομαι να γινουν…

ελα σου βρηκα καλυτερο

9 Likes

πόσα χρόνια κλεισμένο τον έχουν αυτόν και έχει φτάσει σε τέτοια επίπεδα;

2 Likes

Το είχα δει πριν κάτι μέρες αυτό αλλά διάβασα ένα σχόλιο ότι ήταν τρολ. Δηλαδή εντάξει δεν νομίζω ότι μπορεί να είσαι νορμάλ άνθρωπος και να πιστεύεις τέτοια μπαρούφα.

Τώρα για το σατανισμό στη ροκ τα έχουμε ξανακούσει από διάφορους θρησκευτικούς / εκκλησιαστικούς κύκλους. Κυκλοφορούν διάφορα βιβλιαράκια, όχι μόνο ένα.

2 Likes

αυτο ηταν το καλυτερο :slight_smile:

5 Likes

Είχε πέσει στα χέρια μου
Μακάρι να το εύρισκα, ούτε που ξέρω που είναι χαχα
Τι μας θύμησες

2 Likes

Καλα δεν ξεχνιουνται στιγμες στο σχολειο με Θρησκευτικο Παπα να μας λεει χυμα σατανιστες επειδη καθε φορα που ειχαμε μαθημα γεμιζαμε την ταξη με μεταλ συγκροτηματα… Ειδικα το Black Sabbath του το γραφαμε σε μεγαλο χαρτονι στην πορτα για να μην μπαινει μεσα… Αγνες καλες εποχες… ( πω 6 χρονια πλεον εξωτερικο εχω ξεχασει να γραφω σωστα Ελληνικα )

3 Likes

Εμας ειχε γινει ενα παζαρι βιβλιου στο σχολειο και ειχαμε βρει ενα γαματο που λεγοταν “Ροκ αντιλαλος ζωης η… νοτες θανατου”, επικα πραγματα μεσα, για το “τρας (σκουπιδια) μεταλ”, για το τραγουδι των Queen που προωθει τα ναρκωτικα το “αλλος ενας δαγκωνει την σκονη (δηλαδη την ηρωινη!)” απιστευτη ανθολογια, ειχαμε κανει και υπογραμμισεις τα παντα, πρεπει να το ξαναβρω γαμωτο…

1 Like

2 ώρες πριν έπρεπε να τον καλέσει. Κρίμα να έχει πιάσει τέτοια επίπεδα διανόησης και να το χάνει με τη διαφορά ώρας.

1 Like

Εκεί λοιπόν που μέχρι και 12-13 ώρες μετά το ΑΖ νόμιζα πως θα γλιτώσω το γλυκό ZWAN που αρκετοί αναφέρατε στο θρεντ, αφού όταν έπεσα για ύπνο ήμουνα κομπλέ, ξύπνησα 5 το πρωί με κρυαδες, έμεινα ξύπνιος για καμιά ώρα και τώρα σχεδόν 24 ώρες μετά το εμβόλιο ξαναξυπνησα λίγο ζαμπονιαρης με ένα τίμιο 37.7 , έναν ήπιο πόνο στο χέρι και ευτυχώς χωρίς πονοκέφαλο. Ήπια πράγματα ευτυχώς όχι κάποια έντονη δυσφορία.

10 Likes

Φλώρος. Ξεκάθαρα.

6 Likes

Πολύ καλό φαίνεται αυτό που πόσταρες. Δεν το ήξερα, πρέπει να το διαβάσω. Εγώ είχα διαβάσει αυτό πριν πάρα πολλά χρόνια.

3 Likes

Εγώ διαβάζοντας τον τίτλο του βιβλίου…

8 Likes

Να αναφέρουμε όμως και την αντίθετη πλευρά του κριντζ;

Στην 'α λυκείου έπρεπε ντε και καλά να κάνουμε μια παρουσίαση στο τέλος του χρόνου με φτιαγμένη ‘‘ιστοσελίδα’’ (βασικά να ξέρουμε να βάζουμε hyper-links σε αρχεία μεταξύ τους) κι είχα κάνει παρουσίαση ‘‘Metal: Μύθοι και Αλήθειες’’ μιλώντας για όλες αυτές τις θεωρίες συνωμοσίας. Μόνο ‘‘Up the Irons’’ δεν είχα πει στο τέλος από την πόρωση, το ζούσα κανονικά.

9 Likes

Θυμάμαι παρόμοια παρουσίαση μόνο που διάβαζα αποσπάσματα από Forest :fire:
Με είχε αφήσει η καημένη η καθηγήτρια να τελειώσω πάντως :joy:

4 Likes