Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Ο αντιχειρας ηταν οχι το τσουτσουνι, οπως και με τον σκατομπατσο που δεν κραταγε οπλο αλλα τα γαντια του. Εδω μιλαμε για πληρη σηψη και εσεις ακομα προσπαθειτε να καταλαβετε οσους δεν εμβολιαζονται.

Ξέπλυμα επίδοξου βιαστή? Πόσο χαμηλά θα φτάσεις? Εσύ έχεις αντίχειρα στο παντελόνι σου και τρία χέρια? Λογικό να μπερδευτείς βέβαια αν παίζεις κι εσύ σε τέτοια μεγέθη

Έχω την εντύπωση ότι το λέει ειρωνικά.

4 Likes

Καλά χαλάρωσε και συ, μπορείτε να μιλήσετε και λίγο πιο όμορφα.

1 Like

Μιλάτε και οι 2 επιθετικά, χαλαρώστε λίγο, καλό θα κάνει σε όλους - και σε σας και σε μας.

1 Like

Νταξει ενα λαθος καναμε, πως κανεις ετσι :stuck_out_tongue:
Συγγνωμη για την παρεξηγηση, καλα δεν ειπα και τιποτα χοντρο (κυριολεκτικα δηλαδη).
Εδω δεν καταλαβες οτι ξεκαθαρα κρινω Χετφιλντ και δεν τον ξεπλενω καθολου, που να ξερω τι πιανεις και τι οχι πια.

2 Likes
1 Like

Ολα καλα

Δεν πιάνει αυτό που λες. Αν θες πραγματικά κίνητρα για να εμβολιαστεί ο κόσμος, θα πρέπει ο Μητσοτάκης να ακολουθήσει το παράδειγμα της Αμερικής :stuck_out_tongue:

8 Likes

ΩΩΩΩ!! Ρισπεκτ στους Γιάνκηδες :crazy_face:

3 Likes

Να τους βάλουν και Μπομπ Μάρλεϊ στα εμβολιαστικά κέντρα και η φάση θα είναι και γαμώ να ούμε. :crazy_face:

2 Likes

Ναι αλλά κοίτα λίγο σε Γαλλία και Βέλγιο.

1 Like

Δίνει πόνο ο Χατζηδάκης στο MEGA:

-Ισχύει αυτό που ακούστηκε ότι θα μπορεί μια επιχείρηση να απολύσει τον εργαζόμενο αν δεν έχει εμβολιαστεί από Σεπτέμβρη?
-Έχει απαντήσει η κυβέρνηση από χθες.
-Ναι αλλά κάποιος τηλεθεατής μπορεί να μην έχει ακούσει.
-Και τι να κάνω εγώ, υπεύθυνος επικοινωνίας είμαι?
-Είστε υπουργός εργασίας.
-Να μην ανησυχεί κανείς.

8 Likes

Θα αποζημιωθεί με ρεπό…

4 Likes

Ε μα τι να κάνει και αυτός με ανούσιες ερωτήσεις, μπουχτισε ο κακομοίρης…

1 Like

11 Likes

3 Likes

Δεν αυξάνεται η στάθμη γιατί η γη είναι επίπεδη κ το νερό τρέχει από τις άκρες. Απλή λογική ρε πουστημ

19 Likes

Τι είπε πάλι η σιχαμένη λατινοζαβή

1 Like

Με πεθανες :sweat_smile: :joy:

3 Likes