Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Πόσο βλήμα είναι ο κυρανακης?

5 Likes

Πραγματικα αναρωτιεμαι αν ειναι πανηλιθιος ή απλα σκατοψυχος ή και τα δυο. Κλινω προς το τελευταιο.

6 Likes

Μιλάμε για το πουλέν της περίφημης “Ομάδας Ψεμ…εεεεεε…Αλήθειας”, τι περιμένατε; Μιλάμε για σίχαμα επιπέδου Μπογδάνου και Πορτοσάλτε.

4 Likes

Αεργος. Πηγε σχολειο Βρυξελλες και περασε Νομικη Αθηνων, υποψιαζομαι δινοντας με τους Ελληνες του εξωτερικου υπο “αλλες” συνθηκες σε σχεση με την πλεμπα. Απο μικρος στα βασανα.

5 Likes

Άντε να δούμε…

Εν τω μεταξύ,

όμως από τον Σεπτέμβριο μόνο οι εμβολιασμένοι θα μπορούν να επισκέπτονται τους κλειστούς χώρους διασκέδασης

μάλιστα…

4 Likes

Χαχχαχαχαχαχαχα τι ανεκδοτο…

Κοινως, απο 2 Ιουλιου εως τον Σεπτεμβριο ανοιξτε τα ολα για τους τουριστες για να μην χαθει το παραδακι ακομα κι αν προερχεται απο ψεκασμενους, αλλα απο Σεπτεμβριο ενταξει μπορουμε να ελαχιστοποιησουμε τους νεκρους ισως. Μπορει. Θα δουμε.

Μην εκπλαγειτε αν γινεται σχετικος χαμος στα νοσοκομεια παλι απο Οκτωβριο. Αλλα ενταξει, ολα καλα, θα μας πει η κυβερνηση οτι δεν ηταν λογω τουρισμου και οτι φταινε οι νεοι στις πλατειες που ετρωγαν σουβλακια. Λογικο ακουγεται :sweat_smile:

8 Likes

Ο,τι και να πει η κυβερνηση, ευτυχως εχουμε τους δημοσιογραφους και τα ΜΜΕ που θα αποκαλυψουν την αληθεια.

8 Likes

5 Likes

Αυτό το συνέδριο για την γονιμότητα/υπογεννητικότητα τι φάση ;;; Πόσο σκοταδισμός !!!

6 Likes

Από τα χειρότερα πράγματα που έχω διαβάσει τα τελευταία 5 χρόνια. Δεν έχω καν όρεξη να γράψω κάτι παραπάνω.

5 Likes

Είχαμε τόσα χρόνια τη Ναβρατίλοβα της Ελλάδας και δεν το χαμε πάρει χαμπάρι:

2 Likes

Κοροϊδεύεις εσύ, αλλά μια χαρά περνάς νομικές, πολυτεχνεία και ιατρικές αν είσαι πρωταθλητής σε κάποιο τουρνουά στα 17 σου και δεν έχεις χρόνο να διαβάσεις για τις πανελλήνιες. Τέννις, καράτε, ταε κβοντο ωραία ατομικά αθλήματα που θα εκπλαγουν πολλοί όταν δουν πόσα παιδιά βουλευτών ή και οι ίδιοι ήταν πρωταθλητές στα νιάτα τους λίγο πριν περάσουν στις πιο υψηλοβαθμες σχολές.

1 Like

μπουχαχαχαχα μλκ μήπως πρόεδρος της επιτροπής είναι ο Θέμης ο Αδαμαντίδης; Τέτοιες ζαριές είναι ζόρικες κι απαιτούν κάκαλα από ατσάλι, όχι αστεία :joy:

3 Likes

Εχει κανει κανενας 2η δοση ΑΖ να μας πει εαν τα συμπτωματα ειναι λιγοτερα απο τη 1η (φορ φακτ) ?
Σε κανα μηνα οι περισσοτεροι millennials θα εχουμε κανει και τα 2, απλα για να προετοιμαστω :stuck_out_tongue:

Ο μπαμπάς μου. Δεν κατάλαβε τίποτα, ούτε στην πρώτη ούτε στη δεύτερη.

3 Likes

15 Likes

Το εχω ακουσει πιο συχνα απο ατομα μεγαλυτερης ηλικιας οτι καποιες φορες δε καταλαβαν τιποτα.
Οι περισσοτεροι 30-39 παντως ειχαμε τα κλασσικα συμπτωματα των 24ωρων στη 1η δοση - περιμενω να αρχισουν τα ποστ εδω μεσα να δω τι θα γινει :stuck_out_tongue:

Δεν ξέρω για ΑΖ, εγώ πάντως με Pfizer, λόγω πάθησης υψηλού κινδύνου, δεν είχα το παραμικρό σύμπτωμα. Μόνο λίγο πόνο στο μπράτσο στην πρώτη δόση.

2 Likes

Η μητερα μου εκανε δευτερη δοση τωρα το ΣΚ, στην πρωτη ειχε ανεβασει πυρετο, οχι τιποτα τραγικο, δευτερη μαλλον ουτε καν δεκατακια, λιγο κοπωση μονο.

1 Like