Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

μου φαίνεται οτι σχετικά με το άλμα έχουν από φυσικού τους πιο γυμνασμένη γάμπα γιαυτό και είναι πιο αλτικοί.εννοείτε επίσης οτι τρέχουν και γρηγορότερα.γενικά σε φυσικά προσόντα κατα κανόνα υπερέχουν της καυκάσιας φυλής.

έντιτ:
@sametaler
η franklin δεν πήρε το νόμπελ γιατί δεν ζούσε όταν προταθήκαν και οι υπόλοιποι.

Επίσης, για βραβείο νόμπελ προτείνονται το πολύ 3 άτομα (σύμφωνα με τους κανονισμούς τους), και ήταν ήδη 3. Άρα, ακόμα κι αν ζούσε η Franklin, μάλλον θα την έριχναν έτσι κι αλλιώς…

αυτό ομολογώ δεν το ήξερα

έχετε δίκιο αλλα το πόιντ μου ήταν η έλλειψη σεβασμού προς έναν συνάδελφο που αναμφισβήτητα έκανε πολύ δουλειά και χωρίς αυτήν μάλλον δεν θα ερχόντουσαν σε αυτά τα αποτελέσματα…

φυσικά πίσω από το νόμπελ παίζονται πολλά και δεν μπορώ να κατηγορήσω τον watson που το πήρε ο ίδιος…αλλά μην πας και την θάβεις 50 χρόνια μετά τον θάνατό της από εγωισμό γιατί σου είχε πάει κόντρα κάποτε…

Σε εμάς τυχαίνουν όλες οι εξαιρέσεις γμτ…:roll:
Κάλή ώρα:

:lol::lol:

πάντα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις…:stuck_out_tongue:

Περί επίθεσης στον Watson από Mikeius

http://faeenamalaka.blogspot.com/2011/04/blog-post.html

ωραίο το άρθρο για τον watson.

Για σφαλιαρες ειναι ο faeenamalaka οταν παει να γραψει για σοβαρο θεμα.

Οσο για την παρεμβαση καλως εγινε,αλλα προφανως θα μπορουσε να χε γινει με πολυ καλυτερο τροπο.

Για σφαλιάρες είναι τα φασιστάκια με τις μαυροκόκκινες σημαίες (γκουλάγκ που τους χρειάζεται).

Χαχ, μ’ αρέσεις ρε St. Anger. =Ρ

Εγώ δεν τους λέω φασίστες, αλλά απλά χαζούς. Εντάξει ρε πούστη μου πρέπει να ξέρεις τί είδους κινητοποίηση/παρέμβαση να κάνεις στην κάθε περίπτωση, όχι έτσι χύμα στο κύμα και γιούργια και τους φάγαμε. Ντου στην αίθουσα και “θα πεθάνετε ρε μουνιά” φάση θα ταίριαζε ξέρω γω αν ερχόταν στη σχολή σου κάνας εκπρόσωπος του ΔΝΤ (λέμε τώρα, τυχαίο παράδειγμα). Όταν έρχεται ένας ρατσιστής πλην αναγνωρισμένος αστός επιστήμονας, τον κάνεις ρόμπα μοιράζοντας καμιά ανακοίνωση, βάζοντας ένα πανώ στην πύλη της σχολής, φωνάζοντας κάνα σύνθημα την ώρα που μπαίνει στη σχολή, κάτι τέτοιο. Δεν κάνεις ντου μωρέ!

Ειναι οντως ασχημο το να βλεπεις καποιον να κινειται απειλητικα απεναντι σε εναν μεγαλο ανθρωπο. Κριμα.

Για την ουσια της διαφωνιας τους δεν εχω αποψη, ουτε χρειαζεται να εχουμε ολοι αποψη φυσικα.

Χωρίς να έχω παρόμοιες πολιτικές αντιλήψεις με σένα,συμφωνώ κατά μεγάλο βαθμό.

Αν και είναι τέρμα φασιστικό αυτό που έκαναν,για να λέμε την αλήθεια…

Όποιος και αν είναι ο απέναντί σου,ό,τι κι αν λέει,τον αφήνεις να μιλήσει,εκτός εξαιρετικών περιπτώσεων

Kiratze,πού διαφωνείς ακριβώς με τον mikeius?Χωρίς να τον συμπαθώ απαραίτητα,μου φαίνεται πως γράφει εμπεριστατωμένα στη συγκεκριμένη περίπτωση

Προφανώς διαφωνούμε εντελώς στο χαρακτήρα του φασισμού comealot.

Σε πολλά βασικά πράγματα διαφωνούμε Γράκχε.

Αυτό που εννοούσα ουσιαστικά είναι πως συμφωνούμε στο ότι μια κινητοποίηση με την μορφή έντυπου υλικού,ή συνθηματολογίας,ή πανό,θα είχε κατ’αρχήν για εσάς επικοινωνιακά πολύ καλύτερα αποτελέσματα,και σε δεύτερο βαθμό για εσένα (ή και καθόλου),σε πρώτο για μένα,δεν θα ήταν αθέμιτη η κίνηση.

Παντως στην αιθουσα αυτοι που μπηκαν,μπηκαν για να σηκωσουν πανο.
Τωρα γιατι ενας αυτομολησε και πηγε να ανεβει επανω μονο ο ιδιος το ξερει.

Μόνο εγώ θα ήθελα διάλεξη Milton Freadman σε ελληνικό Πανεπιστήμιο;;;:lol::lol:
Γαμώτο μας πρόλαβε ο χρόνος!:roll:

κρίμα γαμώ…:stuck_out_tongue:

Το έργο του θα ζει για πάντα:!:

Είναι [B]Friedman [/B]και θα ήθελα να δω και γω διάλεξή του.

Θα γινόταν fried man.