Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Μόλις αρχίσουν οι απολύσεις θα βρεθούν και υπάλληλοι που τους το είχαν ζητήσει, είμαι βέβαιος.

7 Likes
5 Likes


Βλαμμένος Αλέρτ

1 Like

Το οτι υπαρχουν διανομεις που θελουν να δουλευουν ως Freelancers δεν ειναι ψεμα παντως, αλλου ειναι η πουστια. Το οτι θα επρεπε να υπαρχει σαν επιλογη (για καποιον που πχ μπορει να θελει να συμπληρωσει εισοδημα δουλευοντας μερικες ωρες μετα την κανονικη του δουλεια η το ΣΚ πχ) δεν σημαινει οτι θα πρεπει να γινει αποδεκτο οι ανθρωποι που θελουν να το κανουν σαν full time δουλεια να εξαναγκαζονται απο την εταιρεια να γινουν freelancers για να γλιτωνει την ασφαλισει και να πληρωνει με το κομματι. Το σιχαμα ο Χατζηκακης απλα πεταει την μπαλα στην εξεδρα, δεν απανταει σε κατι η βλακεια που λεει, απλα δημιουργει εντυπωσεις.

Το ότι εγιναν όλες οι συμβασεις αορίστου, νίκη το λες.
Σε λίγο πάντως αναμένω ότι έγινε με εντολή Μητσοτάκη…

2 Likes

Για να δούμε τι (κι εάν) θα αποφασιστεί κάτι.

Είχαμε κάνει και σχετική ψηφοφορία, ε; Συντριπτικά η θερινή (προς προσωπική μου απογοήτευση).

1 Like


Aπο τα καλύτερα που έχω δει

1 Like

download (4)

Untitled3

:stuck_out_tongue:

7 Likes
1 Like
4 Likes

Ο Πρόεδρος στην εντατική με κορωνοιό. Τραγικός που δεν έχει κάνει το εμβόλιο στην ηλικία του.

2 Likes

Ναι κριμα ρε γαμωτο

2 Likes

Ας το ειχε κανει παιδια.

4 Likes

πάνω απ’ όλα η τέχνη παιδιά…

8 Likes

Δε θα στεναχωρηθω ΚΑΘΟΛΟΥ, αν οποιος ειναι μελος αυτης της ομαδας, κολλησει κοβηντακι και ψοφησει. Ισως να χαρω και λιγακι. Με τι sociopath αναισθητους ξεφτιλισμενους ανθρωπους εχουμε να κανουμε πια πλεον σε αυτην την πραγματικοτητα? Θα πανε να σκοτωσουν λεει οποιον αστυνομικο και δικαστη παει να υποχρεωσει το παιδι του να βαλει μασκα ξερω γω… Ελληνικος Μεσαιωνας 2021 μ.Χ. ή καλυτερα μ.γτχρστ τους

3 Likes

Όταν βλέπεις πολυτονικό, ξέρεις ότι σίγουρα κάτι πάει στραβά

3 Likes

Όντως τώρα? Είδαν ότι αυτό το πρόγραμμα (λέμε τώρα) έχει να προσφέρει πολλά στην ελληνική τιβι κ στην κοινωνία γενικότερα κ είπαν να βοηθήσουν κ αυτοί λίγο? Τί καραγκιοζηδες είναι αυτοί.

3 Likes