Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Είναι πολιτικός και κάνει ότι περνάει από το χέρι του για ψήφους. . Εδώ και με ΝΔ ήταν και έλεγε ότι δεν υπάρχει προβλημα.Γενικά μετά τον Γαπ υπάρχει προβλημα στο πασοκ γαμηθηκε τελείως για αυτό έφτασε πάτο. …

Μην γαμάς πολυ εσύ

Μα δεν γαμάω εγώ αυτός ΓΑΜΙΕΤΑΙ

7 Likes

xaxa

Ναι αγόρι μου

ΓΑΠ… ΛΕΦτΑ ΥΠΑΡχΟΥΝ???

1 Like

Πολιτική συνείδηση: Γαμιεστε ολοι

Μην είσαι υπερβολικός τώρα. Για τρεις έχω πει…

Ειναι η πολιτικη συνειδηση που εχεις

Η πολιτικη συνειδηση δεν εξαρταται απο τις λεξεις που χρησιμοποιει κανεις για να φτασει σε ενα πολιτικο συμπερασμα, αλλα απο το πως εχει μελετησει, αναλυσει και αξιολογησει τις πραξεις και τις δηλωσεις καποιου πολιτικου προσωπου ή/και κινηματος.

Κι ετσι οταν ο αλλος λεει για τους 3 γαμημενους (Μητσοτακη, Λοβερδο, Ανδρουλακη) οτι γαμιουνται, να εισαι σιγουρος οτι εχει φτασει σε αυτο το συμπερασμα εχοντας οντως μια πολιτικη συνειδηση.

3 Likes

ίσως οι Φιγκυράν να είναι κακοπροαίρετοι

1 Like
1 Like

Για λίγο τρόμαξα, νόμιζα ότι μπορεί να είμαι κακοπροαίρετος. Ευτυχώς δεν ισχύει, διότι εγώ λέω ότι είναι ένα μπάσταρδο σκουπίδι που δεν έπρεπε να έχει στον ήλιο μοίρα, αλλά αντ’ αυτού έχει διαρκείας στο κοινοβούλιο και ίσως γίνει αρχηγός κόμματος (λέμε τώρα, μιας μαφίας σκουπιδιών είναι το ορθόν).

Ουφ, πάλι καλά, δεν θα άντεχα να είμαι κακοπροαίρετος.

2 Likes

Χμμμ μόνο που είναι ευκολο να λες γαμιεσαι χωρίς να έχεις ιδέα … Έτσι απλά να το λες. Και εντάξει ο Λοβέρδος και ο Κουλης είναι μαλάκες συμφωνώ. Πώς λες γαμιεσαι στο Ανδρουλάκη χωρίς να τον εχεις δει στην πράξη? Παπαρια συμπέρασμα απλά το λέει για το πεις. Όποτε Τσίπρα γαμιεσαι ρε

Είσαι αλήθεια πάνω από 12 χρονών?

Κάπως έτσι είναι ένα σοβαρό ποσοστό του κόσμου, ε

Τι καλά :disappointed_relieved:

Γαμιουνται όλοι ρε μην το ξεχνας

https://parallaximag.gr/featured/thessaloniki-se-mia-frasi-prothypourgos-efyge-to-lockdown-plisiazei
Το χανει λιγο στο υστερόγραφο αλλα κατα ταλλα καλα τα λεει

Σκεφτονται λεει Lockdown εδω στο Σαλονικα…Φταινε λεει οι ανεμβολιαστοι και οι αρνητες που ανεβηκαν τα κρουσματα…εντωμεταξυ ειναι πανω κατω στα ιδια επιπεδα και δεν λενε κουβεντα οτι ειχαμε ποσες μερες ΔΕΘ…Σιχαματα…

3 Likes