Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

double post αλλά αξίζει.

και link

https://diavgeia.gov.gr/doc/910Θ465ΧΙ8-90Τ?inline=true

11 Likes

Μην τυχόν και γίνει μια θετική ενέργεια σ’ αυτή την χώρα, αμέσως να την ακυρώσετε. ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ.

16 Likes

Τους κραξανε και το πήραν πίσω. Μιλάμε για ακροδεξιά απολιθαρια μεταμφιεσμένα

6 Likes

να το τερματίσω; :rofl:

10 Likes

Παίρνω πάσα, το ξέρουμε ότι η εκκλησία απορρίπτει την αστρολογία γιατί “δεν τεκμηριώνεται επιστημονικά” ε; Τεράστια τρολς, υπό άλλες συνθήκες θα έδινα ρησπέκτ και δε θα ευχόμουν μαρτυρικούς θανάτους :blush:

3 Likes

6 Likes

Εντωμεταξύ…

1 Like

Επιχείρημα ΠΘ για τον χιονιά: “Το χιόνι έπεσε μέρα μεσημέρι ενώ συνήθως πέφτει το βράδυ”

το είπε αυτός που θα άδειαζε το Μάτι σε 20 λεπτά

Το κακό είναι ότι 1/3 Έλληνες θα είπαν “ναι ρε μπράβο, έπεσε μέρα το χιόνι καλά λέει ρε!”

8 Likes

Σιχαμενιος, πρώην κολλητός τους που μπήκε λίστα πετσα τελευταία στιγμή και ενώ ήταν με.νδ, τώρα τους εκδικείται για λόγους που δεν ξέρουμε.

1 Like

12 Likes

πως θα γλυτώσουμε ρε σεις από αυτό το τσίρκο που βιάζει τη νοημοσύνη και την υπομονή μας κάθε μέρα;;

νιώθω ότι αν κατά τύχη βρεθεί μπροστά μου ένας άριστος και μου πει κάτι από όλα αυτά θα τον βρίσω τόσο άσχημα που στην καλύτερη θα χάσω το δίκιο μου και στην χειρότερη θα πλακωθούμε σαν πεινασμένα πίτμπουλ

4 Likes

Ο Συνολάκης το είχε πει αυτό, μεγάλη μορφή. Γιαπωνέζικα μοντέλα και ιστορίες.

3 Likes

Μονο ενας τροπος υπαρχει δυστυχως και ειναι παρανομος

2 Likes

Το διαβατήριο δεν ειναι παράνομο ρε συ

5 Likes

Ναι… ισχυει αυτο που λες… :stuck_out_tongue:

Για να κλείσει το κεφάλαιο με το βίντεο γονιμότητας και σε συνέχεια του προηγούμενου ποστ μου.

Τα Ellinika Hoaxes εκθέτουν και διαψεύδουν την Κεραμέως για την Εταιρεία Προγεννητικής Αγωγής (vid) | PLUS by gazzetta

3 Likes

Βρήκε αφορμή ο Άδωνις με το τσίγκινο σωβρακάκι.

Δηλαδή άμα ήταν γούνινο το σώβρακο λέω εγώ τώρα;

(ονόματα δεν λέμε, συγκροτήματα δεν θίγουμε) :stuck_out_tongue:

5 Likes

ελα μωρε πως κανετε ετσι, απλα μπερδεψε το χιονι με τον αη βασιλη

1 Like

Το παρακράτος στην Θεσσαλονίκη που έχει όνομα κ λέγεται Ιβάν Σαββίδης μέσω της ομάδας του παοκ κ αφού ανεθρεψε ακροδεξιους φασίστες έβαλε στο παλμαρε της άλλη μια δολοφονία μετά του Βούλγαρου οπαδού. Η ατιμωρησία κ το χαιδεμα έχουν τέτοια οικτρά αποτελέσματα.

Ένα παιδί 19 χρόνων δεν θα γυρίσει σπίτι του.
Είμαι σίγουρος πως θα τα παρουσιάσουν την είδηση τα ΜΜΕ αλλά εσείς να μείνετε στην 1η παράγραφο.

4 Likes

Σκοτώνονται για εταιρίες άλλων… Μιλάμε η απόλυτη ξεφτίλα. . Άχρηστα ζώα που δεν έχουν τίποτα άλλο να κάνουν στην ζωή τους. Έπρεπε οι σύνδεσμοι να είχαν κλείσει εδώ και χρόνια