Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Άλλη μια πρωτιά για την Ελλαδάρα μας!

6 Likes

Συναυλιαρα Isis και νομιζω ηταν και η τελευταια μου στο Ροδον πριν γινει σουπερ… Ειχα παθει ενα σοκ οταν βγηκα απο τη συναυλια και οντως υπηρχε κοσμος που ειχε βγει για την Παπαριζου…

1 Like

Τεράστιο live, ιδανικό για αποχαιρετισμό στο (δικό μου) καλύτερο συναυλιακό venue.

1 Like

Μόνο γιαούρτι…

3 Likes
3 Likes

10 λεπτά αποσπασματικά μπόρεσα να δω, σφίχτηκε το στομάχι μου… Είναι οδυνηρό να συνειδητοποιείς για άλλη μια φορά το μέγεθος της ανικανότητας, του κυνισμού και του δόλου αυτών των ανθρώπων…

1 Like
3 Likes

Άξιος. Ελπίζουμε ακόμα να δούμε Νότη Σφακιανάκη και Αλέκο Αλεξανδρή, Σάκη Μουμτζη και Αφροδίτη Λατινοπουλου

6 Likes

ο μπογδάνος πραγματικά εμετικός. ντροπή για το έθνος και την ανθρωπότητα.
μισαλλόδοξος, μισάνθρωπος, μισογύνης (βλ βιγκαν λεσβίες) ρατσιστής και φασιστάκος.
και κλάμα γιατί φοβάται. χαχα.
Αλλά το πιο αστείο είναι η καταγωγή του.Μπογδαν, σημαίνει θεού δώρο/ θεοδωρός στα ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ.
Η ελληνικότητα του λοιπόν, είναι εν αμφιβόλω… οπότε τι μας τα πρήζει για τους άλλους, μη γηγενείς.
Ας πάει στη ρουμανία, ας ξεκουμπιστεί, αν και αμφιβάλω οτι θα θέλουν κι έκει τέτοιο φρόκαλο.

Χειρότερο σχόλιο για μπόγδανο έβερ.

1 Like

γιατί ? Είναι αστείο να κράζει άλλους για την καταγωγή τους κτλ και ο ίδιος να μην είναι “αυτό” που θέλει να πουλήσει σε τπτ κουφιοκέφαλους.

Παίζει να ναι και 10 μονάδες πίσω για να βγάζουν τέτοιο πρωτοσέλιδο:

11 Likes

Επόμενο στάδιο combo Μάτι, Marfin, Πολάκης καπνίζει, αγγλικά Τσίπρα, 150τρις απο τη διαπραγμάτευση βαρουφάκη

10 Likes

Σε κάτι παράλληλο, είναι η πρώτη φορά νομίζω που διαφωνώ κάθετα με το μερα25, σε λίγα χρόνια “οι άλλοι” θα έχουν δίκιο που θα λένε “εσείς δε λέγατε να καταργηθεί το χρηματιστήριο ενέργειας?”

1 Like

Είσαι υπέρ της λογικής του χρηματιστηρίου ενέργειας; Δεν κατάλαβα τι εννοεις ακριβως

Δεν είναι το Χρηματιστήριο Ενέργειας το πρόβλημα. Χρηματιστήριο Ενέργειας υπήρχε και όταν ήταν χαμηλές οι τιμές.

Full 1000%. Το μερα25 λέει κατάργηση και θα γυρίσει να τους χτυπήσει στον κώλο αυτό

1 Like

Έχει εκφράσει πολιτικές απόψεις ο Αλεξανδρής; Δεν το ήξερα αυτό.

Summary

Τον γούσταρα πολύ στην ΑΕΚ στην τελευταία του χρονιά (δεν τον θυμάμαι πιο πριν λόγω ηλικίας) και είχα ξενερώσει όταν πήγε γαύρο. Και εκείνα τα 2 γκολ στον καλύτερο τελικό κυπέλλου στην Ελλάδα, ασχέτως που τελικά το πήρε ο ΠΑΟ στα πέναλτι.

1 Like

Ναι έχει εκφραστεί πατριωτικά εθνικιστικά κτλ. Όχι όσο ο Βασιλάκης που το κάνει πολύ συχνά.

1 Like

Καλα ναι, δεν ξέρω βέβαια πότε η τιμή αποφασίστηκε να καθορίζεται με βάση την ακριβότερη τιμή (δηλαδη το αεριο).
Επίσης αν δεν κάνω λάθος, σε άλλες χώρες ενα μονο ποσοστό (τυπου 10%) καθορίζεται από το χρηματιστήριο ενέργειας

1 Like