Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

??? Πότε το έκανα αυτό? Μήπως δε βρίζω αρκετά?

1 Like

Ναι. Μπορείς και καλύτερα.

6 Likes

Α οχι κανενας δεν ειναι υποχρεωμενος να ριχνει χριστοπαναγιες, αλλα βαριεμαι να ψαξω τωρα τα ποστς στα οποια λες οτι για το Α ή το Β δεν ειναι απαραιτητα ο Μητσοτακης υπευθυνος 100% :stuck_out_tongue:

Πάτα το λινκ που είχα βάλει και θα δεις πώς διαφορά ζωάκια προκαλούν πυρκαγιές

Επίσης βάζει κοντή φούστα για να προκαλέσει τον Ιερώνυμο με τα καλλίγραμα πόδια της!

Πέρα απ’ την πλάκα, σήμερα ανακοινώθηκε ότι μονιμοποιούνται 2.311 επιπλέον ιερείς με κυβερνητική απόφαση.

Δεν καταλαβαίνω κάποιους κακεντρεχείς που λένε γιατί δεν παίρνει πυροσβέστες. Αν δεν προσλάβεις παπάδες να προσεύχονται να σβήσουν οι φωτιές τι θα προσλάβεις;

4 Likes

Λες μεσα στη σακούλα να εχει δωράκι δονητή ghost?

1 Like

2 Likes

Α ναι το είχα ξεχάσει αυτό το ξέπλυμα :smiling_face_with_tear:

https://www.news247.gr/politiki/mitsotakis-afoy-diepseyse-provlima-me-eleytheria-typoy-ta-evale-me-dimosiografo-epithesi-eyrokoinovoylio.9687626.html?utm_source=Sport24&utm_medium=BestofNetwork_home&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos4

Κύριος…

1 Like

Κακομαθημένος μπουλης.

6 Likes

Θέλεις να έρθει ο Ερντογάν και να κάνει τα παιδιά μας γενίτσαρους;

7 Likes

On topic

17 Likes

Εντωμεταξύ δεν υπάρχει καλύτερη απάντηση σε κριτική για την ελευθερία του τύπου από την “Θυμίστε μου από ποιο μέσο είστε εσείς” και μετά “Γράφετε σαχλαμάρες”. Επιβεβαιώνει την κριτική με δυο προτάσεις, παιχταράς.

14 Likes

Κάτι σαν το “μην ακούσω κανέναν να βρίζει, θα του γαμησω την Παναγία”

16 Likes
6 Likes

Βασικά είναι επιτηδευμένος ο τίτλος για να κάνει εντύπωση.

“μην βρίζετε Βούλγαροι και τα λοιπά εθνικά θέματα, σταματήστε γαμώ το στανιό μου”

2 Likes

Ναι

1 Like

Το χέρι της Παναγίας συναντήθηκε με το χέρι του Προγράμματος Δημοσίων Επενδύσεων! Όλοι το ξέρουν αυτό!

3 Likes

Αυτή τώρα προκαλεί να φάει μαπίδια και μετά να γυρίσει και να πει, να μου την πέσανε αριστεροί και κάνουν αυτά που καταδικάζουν, ή απλά όσο μυαλό της λείπει το πήρε αλλού;

1 Like

Οι γονείς μου έχουν μια μικρή επιχείρηση και λόγω COVID-19 είχαν πάρει κάποια επιδόματα (?) τα οποία ανέρχονται συνολικά στα 800 ευρώ περίπου. Τώρα ο πατέρας μου λέει πάρθηκε μια απόφαση στην οποία ζητούνται ναι τα επιστρέψουν, όπως και κάθε άλλος μικροεπιχειρηματίας. Προφανώς όλοι οι μικροεπιχειρηματίες αντιδρούν. Δεν έχω ρωτήσει ακόμα πολλές λεπτομέρειες να μου πει με τι θράσος και ποια λογική αποφάσισε κάτι τέτοιο η κυβέρνηση. Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικό? Η πιο σημαντική απορία που έχω βέβαια είναι, όταν έρθει ο καιρός θα κατεβείτε με γκιλοτινες έξω από την Βουλή για τα κεφάλια των καθαρμάτων?

4 Likes