Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Και πήγα να ποστάρω την είδηση, αλλά δεν έβρισκα βίντεο… ελπίζω κάποιος που ήταν παρόν να το ανεβάσει κάποια στιγμή, θα έχει πλάκα…

edit:
Σε άλλη είδηση, ρίξανε πρόστιμο στο 15χρονο μαλακισμένο που κλώτσησε το γατί και το βιντεοσκόπησε κιόλας! Απλά δεν θα έπρεπε να υπάρχει η κάλυψη προσώπου στο βίντεο, να ξέρουν όλοι ποιο είναι το μαλακισμένο να του ρίξουν ένα κλωτσίδι να μάθει!

Νομιζω πως το 15χρονο μαλακισμενο (και συμφωνω με τον χαρακτηρισμο), αξιζει μια δευτερη ευκαιρια στην ζωη καθως ειναι πολυ μικρη για να την βαλουμε απο τωρα σε καποιο καλουπι και να την καταδικασουμε δια παντος. Επισης, καλο θα ηταν να μην στοχοποιηθει σε τοσο μικρη ηλικια, με κινδυνο να εκτεθει η ταυτοτητα της σε καθε καρυδιας καρυδι εκει εξω στην κοινωνια, κατι που εκτος απο παρανομο, θα ηταν και ανηθικο.

Αν δεν επεξεργαστει ο εγκεφαλος της ποσο λαθος ειναι αυτο που εκανε και δεν σωφρονιστει μετα απο το προστιμο και το ρεζιλικι στον περιγυρο της του να παει στην αστυνομια επειδη εκανε τοσο χοντρη μαλακια, τοτε σιγουρα ενα κλωτσιδι απο καποιον ανωμαλο που θελει να βγαλει τα δικα του σπασμενα σε ενα 15χρονο κοριτσι σιγουρα δε θα την σωφρονισει.

13 Likes

Εγώ αν ήμουν το βρετανικό μουσείο, θα πίεζα ασφυκτικά για ένα ντιλ με την Μενδώνη πριν πάρει πόδι

7 Likes

Ε ναι. Με αρρωσταινει η βια εναντιον των ζωων (και αμα προκειται για γατια χ10) αλλα μιλαμε για 15χρονο, καπου ωπα λιγο. Ποσες μαλακιες καναμε εμεις στην εφηβεια μας.

3 Likes
6 Likes

Να του ευχηθούμε ψόφο;

3 Likes

Πριν 5 λεπτά έστειλα τις ευχές μου για το συγκεκριμένο, αλλά τι διάολο, αυτές δεν κοστίζουν ακόμα. Να τον βρουν κρύο το πρωί λοιπόν, ολόψυχα και εγκάρδια.

ΥΓ. Δεν έχω δει άλλη κυβέρνηση τόσο εκτός ελέγχου στο επικοινωνιακό, ούτε τους τύπους πια.

7 Likes

Να μη λιώσει ούτε σε 200 χρόνια από τις χημειοθεραπείες ο πουτάνας γιος

(ήρεμα το είπα)

7 Likes

βαλε ολους αυτους με τα 0 ενσημα να ζησουν με τον βασικο μισθο και να δουμε εαν θα πρσαρμοστουν ή οχι.

1 Like

Δεν θα προλάβει γιατί ο Μπάιντεν θα εξαλείψει τον καρκίνο.

1 Like

Θα ήθελα πολύ κάποιος να μετρήσει τις διευκρινιστικές δηλώσεις των κυβερνώντων τα χρόνια που είναι στην εξουσία.

Α, και να βγάλει συμπέρασμα στο αν εμείς είμαστε πανίχαζοι και δεν τους καταλαβαίνουμε τι δηλώνουν, είτε είναι τα μεγαλύτερα μουνόπ@ν@ που πέρασαν από τα μέρη μας στη μεταπολίτευση.

5 Likes
2 Likes

Και που τρώει χυλόπιτα παρ’ ό,τι πληρώνει

2 Likes

Πέθανε ο Καζάκος, πέθανε και η Ειρήνη Παπά. Κρίμα.

3 Likes

καποιος μαλλον ευστοχα ειπε πεθανε ο καζακος κι εμεινε το μεγαλο μας τσιρκο.

5 Likes

Τα υπόλοιπα κόμματα της αντιπολίτευσης, ΚΚΕ, Ελληνική Λύση και ΜέΡΑ25 καταψήφισαν τη συμφωνία.

Δεν την πάτησαν δηλ οι Σουηδοί και οι Φινλανδοί απο τον Κουτσούμπα, τον Βελόπουλο και τον Γιάνη(με ενα ν).

Δεν ξερεις, μπορει και να την πατησαν επειδη δεν περασε ο λογος τους, αλλα περασε του Κουλη και των φιλων του. Ο χρονος θα δειξει.

Η εντυπωσιακά γρήγορη (not) αντίδραση των αστυνομικών στο παρακάτω βίντεο…

1 Like