Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Έβαλε και πράσινο χρώμα ο ΣΥΡΙΖΑ, η μετάλλαξη πάει να ολοκληρωθεί και αισθητικά :stuck_out_tongue:

7 Likes

Μας κλέβουν τον Ηλιοοοοο

“Τούτη την ώρα”

Εντάξει πάντως όσο κι αν με τις μαλακίες τους έβγαλαν τον Κούλη με αυτοδυναμία, η διαφορά μεταξύ Τσίπρα και Κούλη σε επίπεδο ομιλίας/συνεντεύξεων είναι χαοτική, είδα και τις δυο συνεντεύξεις τύπου και ήταν αστείο πόσο ανίκανος είναι ο Κούλης, ακόμη και με διαβασμένες ερωτήσεις και autocue.

4 Likes

Ανίκανοι είναι και οι δύο πλεον

Ο Κουλης κάνει τον Τσίπρα να φαίνεται Βενιζέλος στο λέγειν συγκριτικά. Εδώ κάνει τον ΓΑΠ να φαίνεται πιο έξυπνος και με διαφορά

1 Like

Ναι πραγματικά. Μου φαίνεται αδιανόητο το ότι δεν είναι προφανές σε όλους ότι ο Κούλης έχει σοβαρό πρόβλημα. Δεν είμαι ψυχολόγος φυσικά για να βγάλω διάγνωση, αλλά δεν είναι νορμάλ η συμπεριφορά του, από τα άκυρα γελάκια μέχρι το βλέμμα, φαίνεται να πάσχει από κάτι.

1 Like

Ναι μαλάκυνση

2 Likes

Μίστερ Μπινίαση λέγεται.

9 Likes

O Τσιπρας ειναι ιδιαιτερα ικανος σαν ρητορας, δεν ειναι τυχαιο πως τους εκτοπισε ολους στο συριζα (ΣΥΝ τοτε) και εγινε προεδρας απο 34 χρονων και επειτα καταφερε να κανει τον Συριζα κυβερνηση (εστω και με τους μαλακες μαζι)

Για τον Κουλη τι να πουμε, καραμπινατη περιπτωση Μιστερμπινιασης.

(Ειναι πολύ πιθανό να εχει όντως κάποιο σοβαρό ψυχολογικό προβλημα το οποιο εμεις υποβαθμιζουμε λεγοντας τον μιστερ μπιν, αλλα δεν τον λυπαμαι καθολου γι αυτο, μια χαρα την περναει ο happy traveler, εμας λυπαμαι που μας γαμαει με την αθλια διακυβερνηση και τη γκαντεμια του)

2 Likes

#tipsifisateremalakes

3 Likes

Παιδιά, κατόπιν ενδελεχούς επαγγελματικής ενασχόλησης με τον Μητσοτάκη και τον ψυχισμό του, είδα ότι πάσχει από αστική τάξη, ολοκληρωτισμό, πατριαρχία και νεποτισμό. Κυρίως, όμως, πάσχει από την νεοφιλελεύθερη κανονικότητα. Καλώς ή κακώς αυτά δεν τα έχει ούτε το DSM ούτε το ICD.

5 Likes

Εγώ πάλι νομίζω ότι συμπεριφέρεται όπως ένα παιδί γυμνασίου, που ενώ είναι 1000% της φάπας, ξαφνικά κοιμάται ο θεός και αποκτά κάποιου είδους εξουσία. Και πολύ απλά, δεν ξέρει τι να πει, πώς να το πει και που. Και εντέλει, αυτό που του βγαίνει είναι πιουρ σόσιαλ κριντζ.

2 Likes

Δεν ξέρω ποιος από πάνω έχει δώσει τη σωστή εξήγηση για το τι συμβαίνει με τον Κούλη, αλλά το πιουρ σόσιαλ κριντζ που γράφεις είναι νομίζω η πιο σωστή περιγραφή για το τελικό αποτέλεσμα

2 Likes

Γιατί το λέτε αυτό ρε παιδια


13 Likes
4 Likes

1 Like

παζει να ειναι εγκεφαλικα νεκροσ

4 Likes

^ Μακάρι σύντομα να

3 Likes

Mια ειναι η λυση:

με λοβερδο ή χωρις?

3 Likes