Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Εγώ διορίστηκα, οπότε το μόνο που θα έστελνα στην υπουργό είναι
image

2 Likes

Φοβερο το Papa Septic Fleshas

2 Likes

Διακήρυξη για προσλήψεις 1000 κάτι δημοτικών αστυνομικών προκειται να ανακοινωθεί διαβάζω.
Ο Πρωθυπουργός ως Υπουργός Εσωτερικών δεν είχε καταργήσει τη δημοτική Αστυνομία?
Τώρα είναι αναγκαίοι δηλαδή?
Ή τότε έκανε μαλακία ή τώρα δεν υπάρχει κάτι άλλο.
Θα τρελαθουμε ΓΤΧΜ.
Καμία λογική , κανένας σεβασμός στο δημόσιο χρήμα. Εκλογές έρχονται, πάμε κι όπου βγει.
Εγώ βλέπω μέρες 2007 να ξαναζώ γύρω μου.
Διάφοροι αερητζηδες διαπλεκόμενοι να έχουν πρόσβαση στην εξουσία και να απομυζουν το Κράτος. Οι τράπεζες να είναι θωρακισμένες (έρχεται δεύτερος γύρος μου φαίνεται) σύμφωνα με δηλώσεις των αρμόδιων (αφού τις στηρίξαμε με τα λεφτά μας ) όπως το 2007. Τα κόμματα και οι στρατοί τους, στα παπάρια τους, αρκεί να είναι στην εξουσία αύριο.
ΥΓ: Εχω ένα ξάδελφο που ηταν δημοτικός αστυνομικός. Όταν τους είχαν για μετακίνηση στις φυλακές ο άνθρωπος δε γουσταρε και παραιτήθηκε. Σε δύσκολες εποχές και ζοριστηκε να βρει δουλειά. Αυτός τώρα δε θα γαμωσταυριζει όλη μέρα με αυτη την προκήρυξη?

4 Likes

Ναι. Εχουμε εκλογες.

5 Likes

Αρκετα ενδιαφέρον άρθρο για ένα θέμα που προσπέρασε η επικαιρότητα, αφού κανάλια και πολιτεία έβγαλαν το χειρότερο ευατο τους.

2 Likes

Εδώ να υπενθυμίσουμε πως το predator και η ΕΥΠ ήρθαν στη ζωή μας, όταν ένας δημοσιογράφος έψαχνε τι γίνεται με την Πειραιώς

Και λίγο καιρό μετά, πέρασε ο νόμος για τους τραπεζίτες

7 Likes

Εχεις αρχισει σταυροφορια κατα ενος φουκαρα πολιτικου που του ξεφυγαν μερικες δοσεις. Δεν ξερω τι προσπαθεις να πετυχεις με αυτο, αλλα θα το μαθουμε.

9 Likes

https://www.news247.gr/koinonia/nekros-se-trochaio-o-dieythyntis-kykloforias-toy-ose.9986621.html

Αρχίσαμε…

2 Likes

Δυστυχώς ο δρόμος από Αγ. Μαρίνα μέχρι και το Grand Resort είναι ό,τι χειρότερο… Μεγάλες ταχύτητες, αναστροφές απ’ το πουθενά, άπειρα στενάκια/δρομάκια μετά από στροφές, ανώμαλος δρόμος, το καλοκαίρι παρκαρισμένα αμάξια πάνω στο δρόμο και δε συμμαζεύεται. Σου παίζουν τα φώτα και πατάνε κόρνες επειδή δεν πας με 160

4 Likes

3 Likes

21.05 λοιπόν. Και 02.07 οι δεύτερες.

3 Likes

Να ευχηθούμε καλή λευτεριά!

Θα είμαστε στο Κάουνας

bartzokas-giorgos-bartzokas

5 Likes

Δεν πα να κάνεις εκλογές, θα βλέπω μπασκετάκι
Την κούπα θα σηκώσουμε, …

5 Likes

Πετυχα αυτο και τα λεει καλα :slight_smile:
image

8 Likes

Κι εγω Παρισι. Πετυχε διανα… δικο σας

2 Likes

Ο @jonkyr εκανόνισε, ταξίδι Παρισάκι,
μα του ετύχαν εκλογές… δικό σας

10 Likes

«Η χώρα και οι πολίτες χρειάζονται καθαρούς ορίζοντες και σε πείσμα όσων διέδιδαν τα αντίθετα σενάρια οι εθνικές εκλογές θα διεξαχθούν στη λήξη της τετραετίας, όπως εξ αρχής είχα δεσμευτεί. Θα γίνουν την Κυριακή 21 Μαΐου και αν χρειαστεί δεύτερη εκλογική αναμέτρηση ώστε να ακυρωθεί η περιπέτεια της απλής αναλογικής αυτή θα πραγματοποιηθεί το αργότερο μέχρι τις αρχές Ιουλίου»

Τις λες και πρόωρες ρε χαΪβάνι. Ντολμαδόβλακα. 07.07.2019

4 Likes

Για δυο μήνες δεν θεωρούνται πρόωρες ρε :sweat_smile: Είπαμε

2 Likes

Τις έκανε πρόωρες και αυτήν ακριβώς την περίοδο γιατί έχει λόγο.

5 Likes