Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Φανταστικός είναι ο Δραχμend. Πολύ χαρισματικός και από τους αγαπημένους μου μαζί με Πεν Νταλαούρα, Γκίζμο 5039c, Giorgos Trapeziotis.

Από την άλλη, opinion makers του δεξιού τιέλ στο twitter είναι η εθνική παρθένα (Άννα-Μαρία Λογοθέτη) και κάτι Νικομιχάληδες, Λουέλες και Σίλες.

1 Like

Τράπερς είναι όλα αυτά;

9 Likes

Ηγετες του τουιτερ.

6 Likes

Α μάλιστα, εγώ σίγουρα είμαι με Σκούνι Πεν Νταλάρα πάντως.

2 Likes

Ο Απόστολος Διαμακάρης ο μεγαλύτερος ηγέτης όλων.

7 Likes

Δεν σας επιτρέπω!

4 Likes

Εγώ τον έχω μπλοκ δύο χρόνια. Είναι τύπος σαν αυτούς τους παλιούς συμμαθητές που τους βλέπεις στο δρόμο και κάνεις ότι δεν τους ξέρεις, ότι έχεις γεννηθεί άλλη χρονιά κ.λπ. Προσωπικά τον θεωρώ το πρώτο απαραίτητο μπλοκ αν φτιάξει κάποιος τουίτερ.

Ευτυχώς δε λες για τον κύριο Απόστολο!

3 Likes

Ομολογώ δεν τον είχα πάρει χαμπάρι τον κύριο Απόστολο… τρελή περίπτωση

2 Likes

Τι εννοείτε;;;

3 Likes

Κύριος με Μ κεφαλαίο
Πεθαίνω για το μπιφ που έχει ανοίξει με Μπάμπη Παπαπαναγιωτου. Τον καλύτερο μετακλητο υπάλληλο

1 Like

Ο κυριος Αποστολος εχει δηλωσει οτι θα συνεχυσει στο προσωπο του κυριου Μπαμπη να βλεπει εναν αμερογλειφτο δημοσιοκαφρο, ο,τι κι αν εχει πιει ο κυριος Μπαμπης για τον κυριο Αποστολο.

5 Likes

Αυτά αγαπάω

Χύμα κρασί ή τσίπουρο απόψε; Έπος.

Ωραίο ο τρολ ο Διαμακαρης, αλλά τα υπονοούμενα για τον αλκοολισμό οποιουδήποτε δεν τα λες και peak humour

3 Likes

Εν αντιθέσει με τα pun? Ο τυπος σεφερλιζει επικίνδυνα

To pun μπορεί να είναι πετυχημένο ή αποτυχημένο. Το άλλο είναι κακόβουλο

Απλα τα pun ειναι πολυ λοου λεβελ αστεια

Νομιζω τα puns του ειναι εξωφθαλμα κυριως για να μην μπορει κανεις να τον κατηγορησει οτι υποδυεται αλλο προσωπο αλλα να ειναι προφανες πως ειναι τρολ ακαουντ.

1 Like