Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

22 Likes

Κάτσε να δούμε και το γιο του

3 Likes

Πως ξεκίνησε αυτό το έπος με τον Μπακογιάννη;;
Κλαίω όλο το πρωί από τα γέλια…

Έχει λέει ακούσει όλο το δίσκο της Φαιστού :rofl:

6 Likes

FwRFARlWABsXnuQ

16 Likes

Σιγά μην ξέρει και “τα σμυρνέικα τραγούδια ποιος σου τα 'μαθε”
Αυξάνεται όμως η πιθανότητα να έχει πάει και στο Συμπόσιο του Πλάτωνα ή να έχει στολίσει τον Επιτάφιο του Περικλή.

5 Likes

Εγώ πέθανα όταν διάβασα αυτό:

Cult24
12 m ·
Ο Κώστας Μπακογιάννης θα ξεκινήσει ανασκαφές στη Λεωφόρο για να έρθει στο φως ο «Τάφος του Ινδού».

16 Likes

“Ο Κώστας Μπακογιάννης ξέρει πόσο κάνει επτά επί Θήβας” :joy:

9 Likes

Ο Αδωνις ειπε οτι στηριζει τον πρωην υπουργο Καραμανλη σε φαση νορμαλ πραγματα μετα απο 3 μηνες αυτο που εγινε στα τεμπη και ολα κομπλε.

Ηθελα να ξερα αν θα μπορουσε να το πει ανετα λιγες μερες μετα το δυστηχημα

Βεβαια ολα μια χαρα ολα ξεχαστηκαν

6 Likes

ποιος θα μου λυσει την απορια για το πωσ κατσικωθηκε το σαπισμενο γεματο ηλιθιουσ κωλοσωγο στην Ελλαδα εδω και 60 χρονια?

5 Likes

Ο γενάρχης Κωνσταντίνος Μητσοτάκης του Κωνσταντίνου (1845–1898), ο λεγόμενος γερο-Κωστής ή Γεροκωστής,[4] νυμφεύθηκε την Κατίγκω (Αικατερίνη) Βενιζέλου, αδερφή του Ελευθερίου Βενιζέλου, μέσω της οποίας η οικογένεια Μητσοτάκη συνδέθηκε συγγενικά με την οικογένεια Βενιζέλου.

Πήρε ο κώστας την κατίγκω και τους τρώμε στη μάπα 100 χρόνια τώρα :stuck_out_tongue:

5 Likes

Γαμησε δηλαδη ο κωστας τη κατιγκω και μαζι 4 γενιες ελληνων

5 Likes

14.5.23_(1)

7 Likes

Τσίπρας: “Έχουμε καταλάβει τα λάθη μας, δώστε μας την ευκαιρία να κυβερνήσουμε με το δικό μας πρόγραμμα”
Κατρούγκαλος:

5 Likes

Ο Μπακογιάννης δεν ξέρει πόσο κάνει επτά επί τρία, σιγά μην ξέρει πόσο κάνει επτά επί Θήβας.

Κατρούγκαλε πόσα κιλά βλάκας είσαι αγόρι μου…

Για χαφιέ τον κόβω τον ΚΚΕτρούγκαλο.

1 Like

Τις προσωπικές απόψεις σε τέτοια ζητήματα τις συζητάνε στα όργανα του κόμματος και όχι στα κοινωνικά δίκτυα.
Αν ήταν στο ΚΚΕ θα τον είχαν διαγράψει ήδη :stuck_out_tongue:

Τον πέταξαν έξω απ’ τα ψηφοδέλτια.

Διακαναλική συνέντευξη κόμματος με ονομασία Κ.Ο.Τ.Ε.Σ αυτή τη στιγμή… :clap:

Kαι Ο Τράκης Είναι Σύριζα :stuck_out_tongue:

Έχω συνάδελφο που θα ψηφίσει κότες. Καλή επιλογή.