Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Ξύλο και κονσερβοκούτι στα μουνόπανα

8 Likes

https://www.facebook.com/watch/?v=239170788047832&notif_id=1632908606841354&notif_t=watch_follower_video&ref=notif

2 Likes
6 Likes

Ξυλο και στα φασισταρια και στα αναρχοαπλυτα

To kop θα ήταν περήφανο

8 Likes

Μεγάλε γιατί δεν ασχολείσαι με τις εκλογές στο κιναλ να μας αφήσεις στην ησυχία μας? Άντε γιατί μας έχεις πρήξει τα αρχίδια

8 Likes

Τους έχεις τσεκάρει και μυρίζουν;

4 Likes

Οταν αντιμετωπιζεις την βια με την βια εισαι το ιδιο με αυτους . Οι φασιστες επαιξαν ξυλο με τους αλλους φασιστες

Τάδε έφη φιλόσοφος λεντζεπ

7 Likes

Μιας και αναφέρθηκε το Kop…

10 Likes

Πούτσα και στη μάνα σου (!)

Για να βλεπουμε λιγο και τι γινεται

Δε θα ενημερώθηκε από τον ηλίθιο του φόρουμ ότι ο αριστερόστροφος φασισμός είναι χειρότερος από τον δεξιόστροφο.

edit, έβαλε καρδούλα ρε μλκ, το παιδί είναι τέρμα χαζό

6 Likes

Ισαποστάκια ΓΑΜΙΕΣΑΙ. Φυσικά δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά :wink:

6 Likes

Kάπου εδώ να πω ότι όσοι μιλάνε για αριστερό φασισμό, πολιτικά είναι χιμπατζήδες.
Όποιος δεν καταλαβαίνει ότι αυτές οι 2 λέξεις δεν πάνε μαζί, να πάει να κάνει καμία λοβοτομή να ησυχάσουμε και οι υπόλοιποι.

16 Likes

Όταν σε χτυπούν, χτυπάς. Η βία αντιμετωπίζεται ΚΑΙ με τη βία. Τσιτάτα τύπου "Οταν αντιμετωπιζεις την βια με την βια εισαι το ιδιο με αυτους " στερούνται λογικής βάσης, είναι τόσο απλό.

8 Likes

Περί ισαποστακισμού και εκμηδένισης των πάντων στο όνομα της “ειρήνης της δικής μας και όλοι οι άλλοι να πάν’ να γαμηθούν”, δεν είναι το ίδιο να μάχεσαι για την ελευθερία του λόγου με το να μάχεσαι για την απαγόρευσή του. Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε.

15 Likes

Το μοναδικό forum στη Ελλάδα που ξεχειλίζει τέτοια σοφια

Αν μου επιτρέπεις. Μάλλον, με το φτωχό μου το μυαλό, νομίζω πως δε σε υποχρεώνει και κάποιος να γράφεις εδώ μέσα με όλους τους υπόλοιπους τους βλάκες, ε; Δόξα τα social media, μπορείς να γράφεις τις σοφές απόψεις σου οπουδήποτε διαλέξεις.

9 Likes