Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Σοφία δεν ξέρω από βλακεία όμως βούλωσες όλα τα σιφόνια

4 Likes

Ευχαριστώ. Δυστυχώς δε ζούμε σε εποχές ουδέτερες, αν δε βλέπεις την αντιμετώπιση των αριστερών απόψεων με αυτές των ακροδεξιών, τότε ή τυφλός είσαι ή χαζός. Εγώ θα υποθέσω ότι απλά εθελοτυφλείς για τους λόγους σου. Αλλά όχι, δεν είναι το ίδιο και όχι δεν πρέπει να καταδικάζεις τη βία από όπου κι αν προέρχεται, γιατί Ο,ΤΙ ελευθερία έχεις σήμερα την οφείλεις σε προοδευτικές αριστέρες απόψεις και ΕΠΙΤΕΥΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΗ ΒΙΑ. Το ότι δεν τη ζήσαμε εμείς είναι διαφορετικό θέμα.

13 Likes

Γιατί είναι διαφορετικό να είσαι ροκινγγρφορουμίτης

3 Likes

Δεν είμαστε σοφοί, είμαστε αριστεροί αναρχοάπλυτοι. Βάσει μαρξιστικών διδαγμάτων, βλέπουμε νερό και κρυβόμαστε.

4 Likes

Από τη μια έχεις άτομα που χαιρετούν ναζιστικά και φωνάζουν heil hitler. Από την άλλη άτομα που πήγαν να ενημερώσουν όποιον θέλει και να μοιράσουν φυλλάδια.

Δε νομίζω πως τίθεται θέμα σύγκρισης.

12 Likes

Ναι αλλά αν το πεις με το όνομά τους (τρικακια) είναι ολοφάνερος ο κίνδυνος στη φιλελεύθερη δημοκρατία μας

5 Likes

Ολα κι ολα. Μαχαίρια, σιδηρογροδιές κλπ ειναι όλα οκ. Τα τρικάκια είναι γνωστό ότι αποτελούν δημόσιο κίνδυνο εκφασισμού.

2 Likes
5 Likes

τι είναι το Kop ρε παιδιά;

1 Like

Εκκολαπτηριο κυρ-Παντεληδων που περιστασιακά χαίρονται με το παρόν, αλλά κατά βάση νοσταλγούν τη χρυσή επταετία

3 Likes

Έκανε αγωγή σήμερα η σιχαμένη

3 Likes

Καμια ιδελογια δεν ειναι ντροπη

received_446504566789998

Κι ένα 5χρονο καταλαβαίνει την διαφορά

27 Likes

*Άντε ψόφο

2 Likes


Oλα καλα ολα ανθηρα

Άντε για φαγάκι τώρα φωνάζει η μαμά από την κουζίνα

1 Like

Είδωλο πραγματικά

εντιτ, το πήρε πίσω, τώρα κατάλαβε :""""""""""""")

3 Likes

Έγινε φασιστοπλυμένε

5 Likes

Ναι αγορι μ συνεχισε τις πιπες που λες τελειωμενε να νομιζεις οτι εγω ειμαι φασιστας τοσο ζωο μλκ εισαι.
Πολυ ασχοληθηκα σκουπιδι πατε της κοινωνιας

Ναι, αλλά και η ντροπή δεν είναι ιδεολογία…

4 Likes