Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Εγω θέλω να σταθώ λίγο στην φωτογραφία της Anne-Michelle.
Μας έχει συνηθίσει σε πιο posh ενσταντανέ.
Triumphant moments σε γκαλά στην ταράτσα του Grand Bretagne.
Mingling with blue-bloods and celebrities in Europe’s exclusive places-to-be.
Εδώ είναι λες και “χτύπησε” τελειωμένο Taco σε βρώμικη καντίνα στο South Central.
Προβληματίζομαι.
Πάντως στην δική μου premium ενεργειακή κοινότητα σίγουρα θα ήθελα την Anne-Michelle.
Δυνατό “χαρτί” (=Ε1) θα μπορούσε να συνδράμει τα μάλα για ένα καλύτερο ροζ-λιλά τιμολόγιο.
She’s definitely one of my 129 energy bruhs and sisters.

4 Likes

Δεν μπορω να αποφασισω αν το εκαναν επειδη ειναι ηλιθιοι και δεν καταλαβαν οτι θα γινει αμεσως αντιληπτη η μαλακια τους η’ αν το εκαναν απλως επειδη μπορουσαν, γνωριζοντας οτι δε θα εχουν συνεπειες. Επισης, δεν μπορω να αποφασισω τι ειναι χειροτερο, να εχουν προσβαση σε τετοια δεδομενα ηλιθιοι η’ αδιστακτοι.

3 Likes

Το ένα δεν αποκλείει το άλλο. :disguised_face:

3 Likes

Καλημέρες.

2 Likes

15 Likes

Ο Πρόεδρος Ένωσης Αστυνομικών Υπαλλήλων Νοτιοανατολικής Αττικής, και σύμφωνα με δημοσιεύματα πιθανός υποψήφιος Ευρωβουλευτής με τη ΝΔ, μας λέει ότι η χώρα είναι ασφαλής γενικά, γιατί ακόμα και οι ξένοι μαφιόζοι έρχονται εδώ επειδή νιώθουν ασφαλείς (και να χαρούν τον ήλιο και τη θάλασσα)

https://x.com/JeronymoBoss2/status/1764609917539803429?s=20

3 Likes

9 Likes

2 Likes

4 μπάτσοι μέσα στο σήμα των Ολυμπιακών Αγώνων πάνω σε μία τεράστια παντόφλα, τι φάση;

Μεσο-Ολυμπιάδα 1906 μήπως;


image
image
image
Νταξ, λίγο εξεζητημένο το στυλ αλλά τουλάχιστο τα τραγούδια ήταν ΕΛΛΗΝΙΚΑ κατά 69% το λιγότερο, όχι σαν τις φλωριες της κυράς με τα 45% ξέρω γω

2 Likes

Instrumental του Κηλαηδόνη θα επιτρέπονται?

1 Like

Δεν υπαρχει αυτο που γινεται… Καταριπτουν ολους τους νομους και κανουν οτι γουσταρουν χωρις ελεος…

4 Likes

42%

1 Like

2 Likes
3 Likes

Όποιοι έχετε παιδάκια, μάθετέ τους ξένες γλώσσες, μήπως και μεταναστεύσουν και γλιτώσουν :grinning:

10 Likes

Δυστυχώς παντού τα ίδια γίνονται, και να μεταναστεύσεις δε γλιτώνεις

Θα τους πιάσουνε με το predator!!

3 Likes

image

6 Likes