Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Έχεις θέματα εσύ ψάξου.

Τώρα μιλάει και μόνο του

3 Likes

Τις καλύτερες ευχές και από μένα, ΛεντΖεπ :relaxed:

3 Likes

Αυτό το “είστε” δείχνει ότι δεν έχεις πιάσει τπτ…
Αλήθεια νομίζεις ότι όσοι κράζουν ΝΔ είναι ΣΥΡΙΖΑ… Δεν βλέπουμε όλοι τα κόμματα σαν ομάδες. Τι πάει να πει “είστε” ;
Αλλά μιας και το ανέφερες… οι 2 κυβερνήσεις αντιμετωπίζονται το ίδιο από τα μέσα; Δεν βλέπεις τι ξέπλυμα πέφτει τώρα σε κάθε μαλακία που γίνεται με ΝΔ; Ευτυχώς υπάρχουν και τα social και έχει πέσει λίγο ξεβράκωμα.
Προσωπικά θεωρώ τον ΣΥΡΙΖΑ ότι χειρότερο γιατί εξαιτίας του έγιναν κυβέρνηση οι άριστοι χουντομπετόβλακες

12 Likes

Γιατί πριν δεν επεφτε ξέπλυμα. Η μήπως να ξεχάσουμε που προσπάθησε ο ΣΥΡΙΖΑ να κλείσει εφημερίδες ώστε να υπάρχουν τα δικά του μέσα. Μήπως επίσης ο ΣΥΡΙΖΑ είχε και μερικούς να κάνει προπαγάνδα όπως Λαζόπουλος … Όσοι λοιπόν είναι ΣΥΡΙΖΑ έχουν κάνει τα ίδια. Και το θέμα είναι από την αποτυχία αυτής της κυβέρνησης έχουμε τους μαλακες της ΝΔ. Όπως θα τους έχουμε και ξανά γιατί αντιπολίτευση με ΣΥΡΙΖΑ δεν γίνεται… Όποτε θα φαμε στην μάπα παλι τον Κυριάκο

Ρε τι κόλλημα είναι αυτό? Μήπως είχες γκόμενα την περιστέρα και στην έφαγε ο αλέξης?

4 Likes

συγκρίνεις τον Λαζόπουλο (σιγά το μέγεθος… γελάει ο κόσμος) με όλους τους τηλεοπτικούς σταθμούς που οριακά διαβάζουν δελτίο τύπου της κυβέρνησης στα δελτία τους;

9 Likes

Μα τη μπαναγία ήμουν έτοιμος να γράψω ακριβώς το ίδιο. Ακριβώς.

Συνεχίστε.

3 Likes

Έχει κλείσει το καφενείο στην γειτονιά σου? Πασοκοι ρε μλκ… Ό,τι χειρότερο υπάρχει, αμοιβάδες όλοι

4 Likes

Πήγαινε ψήφισε Τσίπρα ρε μλκ και Βαρουφάκη🤣. Ζώα μλκ.

Την εποχή εκείνη είχε τρελή ακροαματικότητα. Και όχι δεν υπάρχει σύγκριση… Αλλά δεν γίνεται και να ξεχνάμε

Κοίτα ΄εγώ καταδικάζω το πασόκ απ΄όπου και αν προέρχεται

6 Likes

Το κόμμα σου δηλαδή :stuck_out_tongue:

Συμφωνώ.

7 Likes

Προκειμένου να ψήφιζα τους ψυχοπαθεις που κατέστρεφαν την χώρα 30 χρόνια (Παπανδρέου, Τσοχατζόπουλο, Βενιζέλο, Σημίτη, Γιαννόπουλο κ.ο.κ.) όχι τον Τσίπρα και τον Βαρουφάκη, αλλά και τον Στάλιν θα ψήφιζα και θα ευχόμουν Γκουλάγκ σε όποιον το έριξε στον πράσινο εμετό

8 Likes

Κοίτα επειδή σου είπα και πιο πάνω είσαι λίγο (όχι πολύ) χαζούλης με αυτό που έγραψα θέλω να σου δείξω ότι δεν υποστηρίζω το σύριζα περιστεράκι μου

5 Likes

Να και μια απρόσμενη τροπή που δεν τη φανταζόμασταν καν:

5 Likes

Πίπες λες παμε παρακάτω

Ε πήγαινε παρακάτω λοιπόν, πες μας τι θα αλλάξει με κάποιο άλλο κόμμα εκτός ΝΔ/ΣΥΡΙΖΑ μήπως πειστούμε και πάμε να το ψηφίσουμε.

Έχει κάτι να προτείνεις;

Κάτσε να δούμε τι θα γίνει το Δεκεμβρίο… Άν κάνουν την μαλακια και βγάλουν τον ΓΑΠ