Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Ποτε είπα ότι δεν είπαν ψέματα? Με βλέπεις να έχω πει εδώ α η πασοκαρα που τα έκανε όλα τέλεια που έδινε λεφτά και γαμουσε και εδερνε.
Θίχτηκες επειδή και οι δύο λένε ψέματα. . Και θυμίζουν παιδιά του δημοτικού α εσύ έφερες το μνημόνιο όχι εσύ το έφερες. Εσύ δέρνεις νέους , εσύ δέρνεις γέρους… Καραγκιοζιλίκια τελείως αν ειχε καταφέρει ο ΣΥΡΙΖΑ να κρατηθει κυβέρνηση δεν θα ήταν αυτοι πανω τώρα… Αλλά και του ΣΥΡΙΖΑ μαλακες ήταν

Και η λύση είναι το ΚΙΝΑΛ αρκεί να μην βγει ο ΓΑΠ ξέρω 'γω; :thinking:

Επειδή αυτό μας λες τόσο καιρό.

2 Likes

φοβερο επιτευγμα…

2 Likes

Ήρθε η ανάπτυξη, κερδάμε !!

3 Likes

απο αυριο δεν θα υπαρχει αρσενικο που δεν θα εχει κανει εμβολιο :joy: :joy: :joy:

Εσυ γιατι θες να βγει ο Γαπ?Μονο συγκηβερνηση θα ψαξει το κιναλ.

Πριν 5 χρόνια δεν είχαν ξαναγίνει εκλογές για την προεδρία στο ΚΙΝΑΛ; Τότε που βγήκε η Φώφη στην προεδρία; Σχεδόν δεν το είχα πάρει πρέφα γιατί δεν με ενδιαφέρει. Ήρθε θυμάμαι κι ένας τυπάς τότε στην καφετέρια και μιλούσε φανατικά υπέρ του Ανδρουλάκη (δεν πιστεύω να ήσουνα εσύ ε;) κι εγώ στην αρχή νόμιζα ότι λέει για τον συγγραφέα Μίμη Ανδρουλάκη που είχε προκαλέσει αντιδράσεις σχετικά με κάποιο βιβλίο που είχε γράψει κάποια χρόνια πριν.

Αν δούμε δημοσκοπήσεις, η Προεδρία θα παιχτεί ανάμεσα σε ΓΑΠ και Λοβέρδο. Προφανώς και προτιμάω ΓΑΠ από το να βγει ο δεξιός φιλελές και υποψήφιος της ΝΔ για την προεδρία του Κινάλ Λοβέρδος.

Μάλλον κάτι φοβούνται με τον ΓΑΠ, για αυτό και έχουν λυσσάξει κάτι -δημοσιογράφοι (βλέπε Βουλαρίνος για παράδειγμα) και όχι μόνο- και συνέχεια τον κράζουν. Ενώ για Λοβέρδο δεν λένε κουβέντα. Άλλωστε είναι ο κολλητός του Άδωνι (τον αποκαλεί μικρό του αδερφό) και εκφρραστής της πολιτικής Κούλη.

Πιστεύω να σε κάλυψα.

download

Πετυχημένο, δεν μπορώ να πω :joy:!

Πιστεύω ο Τσίπρας θέλει να βγει ο Λοβέρδος, για να πάρει τους δυσαρεστημένους. Από την άλλη, τη ΝΔ δεν ξέρω τι τη συμφέρει περισσότερο. Αυτό θα θέλει κιόλας :stuck_out_tongue:

3 Likes

Προφανώς και δεν προτιμαω ουτε λοβερδο ουτε ΓΑΠ, κανείς δεν φοβάται τίποτα από τον ΓΑΠ ξεκάθαρα πραγματα . Να πουμε και κάτι άλλο αν τυχόν βγει ο Γαπ μην πιστευετε εσείς του Συριζα ότι θα γίνει συγκυβέρνηση… Γιατί αυτό πιστεύουν . Αν βγει ο Λοβέρδος ακόμα χειρότερα γιατί το Κιναλ θα γίνει υποχείριο της ΝΔ. Γελάω που ακόμα ασχολούνται με πολιτικους όπως ο ΓΑΠ οποίος δεν έχει να προσφέρει τίποτα…

Αρνητης χιμπατζη

9 Likes

Αμα ο Βουλαρινος στηριζει Λοβερδο αυτο σημαινει οτι ακομα και ο ΓΑΠ ειναι καλυτερη λυση.

Γενικα αν καποιος πιασει τον εαυτο του να συμφωνησει σε κατι με τον Βουλαρινο πρεπει να εξετασει τις επιλογες που εχει κανει μεχρι τωρα στην ζωη του.

8 Likes

Σκατοειδήσεις συνέχεια :disappointed_relieved:. Τι τραγική ιστορία κι αυτή. Έμειναν τα παιδάκια τους τώρα ρε πούστη μου, ούτε 11 το μικρό :disappointed_relieved:.

6 Likes

Μεγάλη λέρα.

2 Likes

Ρε μαλακες τι σκατα μας συμβαινει σε αυτην την χωρα, τι εχει γινει, δεν το χωραει το μυαλο μου αυτο που βλεπω. Στην αρχη ελεγα οκ, παιζει να μην το ειδανε το παιδακι, τι γινεται ρε σεις?

Αμα στην ιδια θεση ηταν κανα γατι θα ειχε γινει χαμος απο τις φιλοζωικες και οι φιλοζωοι θα μοιραζαν αβερτα καρκινους στα σοσιαλ. Τωρα οκ μωρε, ενα γυφτακι λιγοτερο, ποιος χεστηκε.

ΟΚ το ποστ με τον μεθυσμενο πριν μου ανεβασε την πιεση, το πιο πανω απλα καταθλιψη, δεν εχω λογια.

2 Likes

δεν εχω λογια…καθε μερα και πιο χαμηλα αυτο το ειδος…

1 Like

^

1 Like

Ρε φιλε δεν το χωραει το μυαλο μου αυτο που βλεπω ειλικρινα. Δεν μπορω να το καταλαβω.

Βρίσκομαι σε στάση αφετηρίας λεωφορείου οασθ με καμία 15αρια ανθρώπους. Απέναντι μας τύπος σε άθλια κατάσταση περπατάει στηριζόμενος σε μια σιδεροβεργα κ ξαφνικα πέφτει κατω μισος στο πεζοδρόμιο κ μισος στον δρόμο. Τον κοιτάμε όλοι κ η απάθεια χτυπάει κόκκινο. Ήξερα ότι θα το σκέφτομαι ολη την ημέρα με τύψεις κ τράβηξα προς τα εκεί. Παντού εκδοχές ο τύπος εμφανώς επηρεασμένοι από εχχμμμμ ουσίες τον ρωτάω αν είναι καλά τ όνομα του του δίνω νερό πέφτει κστω πάλι του λέω να μείνει ξαπλωμένος τον τραβάω από τον δρόμο παίρνω το εκαβ με ρωτάνε διαφορά μ λένε έρχονται. Φαρμακοποιος από το δίπλα φαρμακειο έρχεται κ μ λέει “τον ξέρουμε αυτον” μ δίνει γάντια κ αντισηπτικο πάει στο ΙΚΑ που υπάρχει δίπλα φωνάζει κ γιατρό ο οποίος έρχεται κ εγώ προλαβαίνω στο παρά τσακ το λεωφορείο.

Αλλα ένα παιδί ρε γαμημενα κωλόπαιδα υπανθρωποι;

13 Likes

Το blog είναι για τα μπάζα βέβαια αλλά δεν βρήκα να αναφέρεται κάπου αλλού.

2 Likes