Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Το έχουν τερματισει

1 Like

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε κάπου… αλλά:

2 Likes

4 Likes

Ό,τι πρέπει η είδηση για το pictures of the end προφίλ στο twitter.

1 Like

120 χιλιαρικα διαβασα οτι πηγε η συγκεκριμενη αναθεση :upside_down_face:

2 Likes

Αν βάλουν άλλη μια συμμετρικά απ’την άλλη πλευρά, θα έχουν φτιάξει το καλύτερο τέρμα για μονάκια έβερ

7 Likes

ειναι για οταν εχει τα καλα τα μποφωρ

13 Likes

Δίπλα στο χωριό μου υπήρξε και αυτό…

image

16 Likes

ωραια η νικη, παντα πρωτοπορα σε ολα.
θα μπρπουσε να τους στειλει κατηχητικο παντως, εκει δεν χρειαζεται πιστοποιητικο.

2 Likes

Η να παει το σχολειο καλοκαιρι που ως δια μαγειας δεν εχουμε covid τοτε

5 Likes

Η Ελλαδίτσα μας πρώτη παγκοσμίως! Και με όλα τα μαγαζιά ανοιχτά, βζζζζιιιν!

Edit: Έβαλα το link για να μπορείτε να βάλετε όποια χώρα παγκοσμίως θέλετε στο chart. Προφανώς αυτοί είναι οι ΜΟ ανά ήπειρο αλλά και πάλι μόνο τα Βαλκάνια, ως περιοχή, έχουν περισσότερους θανάτους).

7 Likes

Άλλη μια ελληνική κατάκτηση.
Τόσα χρόνια, τόσοι αιώνες και ακόμα δεν έχουν μάθει μπαλίτσα οι άλλοι από εμάς.

4 Likes

Ε τι θελετε κι εσεις, να ειμαστε υπερπρωτοι; Δε γινεται.

6 Likes

Ναι αλλά έχουμε 3+1 Belh@rra Ηellenique (Εφ-Ντι-Άι για τους άμπαλους περί υψηλής διαπραγματευτικής τέχνης εξοπλισμών αναρχοάπλυτους)!

:crazy_face:

1 Like

Τα νουμερα σε Αφρικη και Ασια δεν παιζει να ειναι αληθινα… αποκλειεται να γινεται σωστη μετρηση.

Παντα υπαρχει βεβαια η παραμετρος καλοκαιρι, αλλα αυτο θα δικαιολογουσε μονο Αφρικη και Νοτια Αμερικη.

Εντάξει εκεί όμως τους πιάσανε κορόιδα τους Γάλλους. Τζάμπα τους τα πήραμε :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Φαντάσου να μην είχε γίνει και η καραμπόλα down under. :stuck_out_tongue: Θα είχαν χρυσοπληρώσει αλουμινότρατες με σκάρτα κιβώτια. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

κάνα ποντκαστ ακούτε;

4 Likes

Βρηκαμε καινούργιο αγαπημενο ποντκαστ
Ρωταει ο τιμονιερης αν εχει η κοινωνια τωρα μεγαλυτερη ανεκτικοτητα στα ατομα με αναπηρια, προφανως εδω βγαλαμε αναπηρο πρωθυπουργό

5 Likes

Θα απαντούσα “καλύτερα ένας ανάπηρος πρωθυπουργός παρά ένας φασίστας”, αλλά αυτό τα εξομοιώνει σαν δυο προβλήματα, ενώ στο μυαλό μου το πρώτο είναι ρημαγμένο από την κοινωνία, ενώ το δεύτερο τη ρημάζει…

3 Likes