Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Ούτε ο ίδιος ο Κυριάκος δεν συμφωνεί με αυτό το διαμάντι.

Το άλλο το ζαβό δήλωσε πως έχουμε ύφεση πανδημίας στην Ελλάδα; Μπας και πήγε σε καμιά ΜΕΘ και του ζήτησε (η ύφεση) καμιά δεκαριά σέλφι;

Όχι τπτ άλλο, θα τα λέμε στους ξένους και δε θα μας πιστεύουν.

εβαλα να φαω και ανοιξα μετα απο καιρο την τηλεοραση να δω τι παιζει…Πετυχα την ωρα των ειδησεων…
Ρε γμτ ναι εκανε χοντρη μαλακια ο Παναγιωτοπουλος αλλα δεν ευθυνεται για ολα τα κακα του κοσμου!
Το εχουν ξεφτιλισει με το ποσο μεγαλη διασταση εχει παρει αυτο…

Δεν ξέρω τι παίζει ακριβώς σε τηλεόραση κλπ γιατί δε βλέπω (!) αλλά πέτυχα δήλωσή του σε κάποιο ειδησεογραφικό σάητ, “δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται τόσος ντόρος”.

Δε νομίζω ότι πειράζει αν τον ξεφτιλίσουν λίγο ακόμα, θα το αντέξει.

1 Like

Ουτε μισο σάλιο συμπαθειας για τον σταθουλη. Καλή διαμονή να του ευχηθούμε.

Χοντρή μαλακια είναι που μεθυσα στους manowar κ δεν θυμάμαι τίποτα. Αυτό που έκανε τελικά είναι κακούργημα.

2 Likes

Που ζειτε ρε μλκς…

6 Likes

Στην χώρα που βγάζουν άτομο για ζώδια στην tv μέρα μεσημέρι και το παίρνουν και στα σοβαρά

7 Likes

Γνωστα αυτα, χρονια γινονται.

1 Like

Τα ζωδια ελπιζω, γιατι το να παει η αλλη με τους εργαζομενους σε ΑΤΜ και να απαιτησει να της δωσουν σε μετρητα τα δωρα Χριστουγεννων ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ

Χρόνια τώρα συμβαίνουν αυτά. Είπαμε αιλαδα πάντα πρωτοπόρα… το μεγαλύτερο πρόβλημα όμως είναι ότι πολλοί το δέχονται

2 Likes

δυστυχως φιλε quintom ειναι πολυ συνηθισμενη πρακτικη για πανω απο δεκαετια…εχω ακουσει πολλα τετοια περιστατικα στο περιβαλλον μου…

1 Like

Στα ειπαν και τα αλλα παιδια. Χρονια συμβαινουν αυτα τα αισχη.

Θα ειχα απολυθει 100% και σιγουρα μπορει να εμπαινα και φυλακη αν με εκβιαζαν/αναγκαζαν να κανω κατι τετοιο

Το ειδα σημερα τυχαια και θυμηθηκα αυτο το τοπικ

9 Likes

Υπάρχει και η άλλη πρακτική ενός μακαριτη πια, ποδοσφαιρικου παράγοντα, πρώην μπραβου σε μαγαζιά, ο οποίος εδινε τα πριμ στους παίκτες κανονικά και τους την έπεφταν στο επόμενο στενό 3-4 άτομα και τα έπαιρναν πίσω.
Αγαπούλες μου…

6 Likes

Κάνοντας ζέσταμα:

Summary

7 Likes

Παπαδοπαιδι ο συγκεκριμενος ε!

1 Like

Είσαι σίγουρος???

5 Likes

Διαβάζω για τη φιέστα του Ρουβα πως παίζει σα δικαιολογία ότι το κόστος δεν έχει αλλάξει δραματικά σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια και πως πάνω κάτω τόσα έδιναν, και αναρωτιέμαι αν έχουν την ίδια λογική για τους μισθούς αυτοί που τα λένε.

1 Like

Στα είπε ωραία ο δήμαρχος;
Τις πήρες τις μπάλες σου εσύ;
Μην είσαι μίζερος χρονιάρες μέρες.
Δλδ κάπου έλεος με τη μίρλα σας.
Φτωχαδάκια.
Λαουτζίκοι.

15 Likes