Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 2)

Πες ρε αλήτη πόσα πήρε το rocking από τη λίστα πέτσα???

12 Likes

Ρε παλιοαχάριστοι με 220 χιλιαρικάκια τι θέλετε να σας φερει; την Lady Gaga ή την Billie Eilish?
Σάκης και πολύς σας είναι.

2 Likes

Το ποσό για τα εγχώρια δεδομένα είναι μυθικό. Σαν το τρίτο δεκάλεπτο του βάζελου στο μπάσκετ εχθές (έτσι διάβασα).

Ανέβασε εσύ μια σέλφι με τον Άδωνις από το μπακάλικο της γειτονιάς και σου σκανάρω το αποδεικτικό πληρωμής.

7 Likes

Δυστυχώς δε μένω Αθήνα αλλιώς θα γυρνούσα όλα τα ΒΠ για να τον βρώ και να βγάλω σέλφι με γλωσσόφιλο

4 Likes

Το στουντιο του ΣΚΑΙ ειναι στα ΝΠ ομως ρε. Ο συγκεκριμενος τη μιση του μερα εκει την περναει.

2 Likes

Αν η Πεντελης (που ανεφερε) ειναι στα Μελισσια, σας παω εγω σε Μασουτη και Βασιλοπουλο οπου συχναζει το βασιλοπουλο. Τσαμπε, απλως για τη χαρα που θα προσφερω υπηρεσιες στην κοινωνια.

2 Likes

Ομορφιές…!!!

Θεϊκή απάντηση!!

Καλά Χριστουγέννα σε όλους με υγεία!!!

1 Like

Αυτη ειναι θεϊκη απαντηση στον βουλεβαρτο.

5 Likes

Καλα που υπαρχουν και αυτοι οι κωμικοι μπας και ξυπνησουν κανεναν…

3 Likes

Είμαι στο χωριό της γυναίκας μου αυτές τις μέρες και διαπιστώνω πως όλος ο (60+, ) κόσμος εδώ έκανε το εμβόλιο εδώ μετά την επιβολή της 100αρας… μεγάλο ποσοστο ψεκ, και μεγάλο ποσοστό που φοβόταν το εμβόλιο επειδή ο παπας του διπλανου χωριού ελεγε μαλακίες και τον ακούγανε. Κρίμα που λειτούργησε έτσι η φάση, αλλά είναι γεγονός

6 Likes

Να δω τι θα λενε οταν παρει πισω το κατοσταρικο ο Κουλης :joy:

Ελπίζω να τους πάει όλους έναν έναν σε ΑΤΜ να του δώσουν το κατοσταρικο μετρητά

4 Likes

Καβακο γυρνα λεμε

Κρεμασε μπαλες στο βιολι ρε μλκ :joy:

6 Likes

:joy: :joy: :joy: :joy:

TRIGGER WARNING και δεν λαμβάνω καμία ευθύνη για ό,τι σας έβρει αφού δείτε το βιντεάκι…

7 Likes

Έγραψε ένας στο Twitter «αν ανέβασε αυτό το take τελικά, φαντάσου πως ακούγονταν αυτά που απέρριψε».

12 Likes

Όλα τα takes του Μπογδάνου, για το οτιδήποτε, ήταν κακά ανέκαθεν

11 Likes

12 Likes

τι εγινε, για να μην χαλασουν οι διακοπες του Κουλη στην Ηπειρο δεν μας πανε ακομα σε lockdown ; :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like