Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

ξαναλεω οτι τα νηματα κλεινουν γιατι καποιοι κανουν φλακ ολα μου τα ποστ.
ψαχτειτε

μπορούμε να μην ασχολούμαστε ξερωγω :slight_smile:

1 Like

επισης υπηρχαν και καποια φλακσ γιατι ο αδερφοσ απο το αμερικα δεν σταματαει να προσβαλει

Στην αρχή, είχε πλάκα, αλλά κάπου ωπα. Προσωπικά, δεν μπορώ να σκεφτώ κπν τόσο βλαμμένο που να πατάει αβέρτα φλαγκς, άρα λογικά είναι κάποιο ή κάποια τρολ ή φεηκ γιουζερς. Αλίμονο αν θιγόμασταν μεταξύ μας, θα ήταν υπερμέγιστη ηλιθιότητα. (Μπορεί να είναι και ανταγωνιστές. :stuck_out_tongue:)

3 Likes

Θα βγάλουν καινούριο δίσκο οι Metallica σε 7 χρόνια και δεν θα έχουμε που να το γράψουμε :stuck_out_tongue:

4 Likes

Τι εννοείς; Εκεί που γράφαμε για το 72 Seasons και για το HTSD. Δεν γράφαμε στο thread των Metallica :stuck_out_tongue:

https://forum.rocking.gr/t/metallica-72-seasons/

Α απ’ το Miami είναι η φωτό; Έτσι εξηγείται ότι ο Quintom είναι φαν Miami Heat.

I52UMHBPXVGBARDT3656NWECVI

2 Likes

Σε τέτοιες προκλήσεις καλά κάνεις και απαντάς :stuck_out_tongue:

2 Likes

Και πολύ καλά κάνεις , κράζεις θαυμάζεις φίλε μου
Πάρε άλλη μια φωτό να γουστάρει

2 Likes

Εκείνη με τα κοκτέηλς μαργαρίτες (?) ήταν φάμπουλους

1 Like

Το βλέπω να 'ρχεται :rofl:

Σταματήστε ρε μλκς, θα ρίξετε το φόρουμ. :stuck_out_tongue:

1 Like

Συγνώμη ρε παιδιά, κάποιοι έχουν γαμήσει όλο το φόρουμ, δεν γίνεται όλοι οι υπόλοιποι να φερθούμε ώριμα και να σταματήσουμε να απαντάμε;

Απλά αγνοήστε τον/τους, έλεος.

6 Likes

Νιώθω ότι αυτό απευθύνεται και σε μένα.

Δίκιο έχεις βασικά, εγώ τουλάχιστον δεν θα ξανά αναφερθώ σ’αυτό. Συγγνώμη προσωπικά αν κούρασα κάποια παιδιά.

Σε όλους μας απευθύνομαι ρε, καμία εξαίρεση.

1 Like

Άσχετο τώρα, αλλά ο μικρός μου (σκύλος) έρχεται και ξαπλώνει στα πόδια μου και δεν θα τον έπαιρνα χαμπάρι με τα ακουστικά στη διαπασών αν δεν με φλόμωνε στο κλανίδι…ο αληταράς! Έτσι αντιλαμβάνομαι κυρίως την παρουσία του στον χώρο. :stuck_out_tongue:

5 Likes

:+1:

7 Likes

Done, thanks.

1 Like

Εγώ δεν τον έχω ιγκνορ γιατί έτσι δεν μπορώ να τον κάνω φλαγκ (!)

5 Likes

Πώς κάνουμε ignore ρε παιδιά;…είμαι χαζός και δεν το βρίσκω :smile:.

Θα πρέπει να εφαρμοσεις και την συνεχεια ομως

2 Likes