Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

1 Like

Να τα λες να τα ακουει ο νικολακης ο πουλου, ο παντελος ο εβδομηνταεννεα και η παρεα του φαμιλυ Δεν πιστευω να κατηγορείται και γιαυτο εμενα που εχω τα περισσοτερα φλακς

Είπα ξεκάθαρα όλους όσους έχουν πατήσει στην Μαλακάσα έστω και μια φορά απλυτους, συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου φυσικά και όλων των φίλων μου. Όπως επίσης και όσους έχουν σκεφτεί ποτέ να πάνε στην Μαλακάσα. Όσους έχουν πάει έστω και σε μια μεταλ συναυλία. Όσους έχουν ακούσει μέταλ εστω και άθελά τους. Γενικά είπα απλυτους οποιους βολεύει κάποιον για να δικαιολογήσει τα γαμωσταυριδια που ένιωσε ότι θέλει να ρίξει , τις σημαίες, τα λοκ και οτιδήποτε άλλο.

Τα φιλιά μου από την παραλία, είμαι άπλυτος μέσα στα αλατια και την δυσωδία της υγρασίας και της κουφοβρασης, σε λίγο θα μπω στο νερό να γίνω πιο βρώμικος, θα βάλω και Dirty Window στην διαπασών.

5 Likes

Και εσείς παίρνετε στα σοβαρά λεγόμενα τύπου που ποστάρει φωτό από παραλία και το πιο φωτεινό σημείο είναι η καράφλα, δε σας φταίει κανείς

7 Likes

Χαχαχαχ σκάσε, είναι ωραία η συννεφιά σημαίνει ότι δε θα καει η καράφλα (ψέμα οκ, οι υπεριώδεις περνάνε κι έτσι ). Πάει κι έρχεται ο ήλιος, δεν παραπονιέμαι. Ορίστε πάρε κάτι άλλο να ζηλέψεις:

5 Likes

Ε τι θες τωρα να σoυ στειλoυμε φωτo 2 πιτoγυρα να υπoστεις συντριβη; :stuck_out_tongue:

1 Like

το ελληνικο πιτογυρο παιρνει και εξτρα γευση απο την ιδρωτιλα

1 Like

Αρα μιλάμε για αναρχοκαπιταλιστές

1 Like

Συνεχιζεται να κανετε φλακ χωρις λογο. Μετα θα κλαιτε γιατι θα κλεινουν τα θρεντς

Άνοιξα το φόρουμ να διαβάσω από χτες και βλέπω κλειδωμένα νήματα και αλληλοκατηγορίες 5χρονων. Χαλαρώστε λίγο να κάνουμε χαβαλέ…
Make love not wash (aplytoi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ε δεν κρατήθηκα)

Βαλε ρε απλυτε να δουμε την θεα ή κ κανα μπικίνι (!!!) που μας εβαλες την φατσα σου
Αλλος στα Μαιαμια κ αλλος εδω ατιμη κοινωνια άλλους τους ανεβαζεις κ άλλους τους ριχνεις στα ταρταρα.

1 Like

Εγω παντωσ κοιταξα μηπως στην αντανακλαση των γυαλιων ηλιου φαινεται τιποτα ενδιαφερον. αλλα τιποτα
Φανταζομαι οτι δεν ειμαι ο μονος

Τι έκανες και σε δέσανε?

2 Likes

Ρε σεις εδώ και μια ώρα (από χθες) ανοίγει το νήμα Μεταλικα, δεν με νοιάζει και πολύ, αλλά είχε πλάκα και επιπλέον ροκ μετσαλ φόρουμ χωρίς Μεταλικα, δεν υπάρχει! Αντε, και κόψτε τα ληγμένα.

Μονο οι admins νομιζω οτι μπορουν να το ανοιξουν. Να ζησουμε να το θυμομαστε.

3 Likes

Γτ το λες αυτό; Αυτή με τη μακαρονάδα και τις πασαλειμμένες σάλτσες ήταν σέξι.

1 Like

A σου άρεσε; Ναι αλλά δεν μου έκανες like :stuck_out_tongue:

Παρεμπιπτόντως Lars ανέβασα εγώ, όχι James.

1 Like

Amigo no more tears

3 Likes

Δύο ακόμα φλαγκς σήμερα σε αυτό το νήμα (το Metallica εννοώ) , ετοιμαστείτε για κλείδωμα των μισων τοπιξ στο φόρουμ έτσι όπως πάμε, κάποιος μπαίνει και οργιάζει από ότι φαίνεται. Προφανώς κάποιος το κρατάει επίτηδες κλειδωμένο. Αναρωτιέμαι ποιος θα μπορούσε να είναι.

Αυτά συμβαίνουν όταν 45χρονοι έχουν ονειρώξεις και σύνδρομα καταδίωξης