Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Ισχυει :rofl:

Αγαπητ@ users εγώ θα σας το πω με αγάπη κι αν θιχτείτε, θιχτήκατε.

Έχοντας ως δεδομένο το πώς (δεν) λειτουργεί η συγκεκριμένη πλατφόρμα, το ότι κάνετε σωρηδόν φλαγκς γιατί κάποι@ είπε κάτι σε κάποι@ που δεν σας άρεσε κτλ, δείχνει πρόβλημα αντίληψης.

7 Likes

Μακάρι να ανοίξει σε φάση μισή ώρα να τρελαθούν όλοι

Α τώρα το είδα

Είστε μλκες ρε, κατ’ αρχάς το ξέπλυμα σημαίνει πως θεωρώ και τον Quintom άπλυτο :stuck_out_tongue:

:heartpulse: :heartpulse: :heartpulse: Δεν πάω πουθενά, όλοι αδέρφια είμαστε

2 Likes

Ταιριάζει στην περίσταση, νομίζω!

3 Likes

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ θέλω να συνεχίσουν τα μπάχαλα…

3 Likes

Αφιερωμένο στην @SilentWinter, πάρε βάλε ήταν.

5 Likes

Σ’ ευχαριστώ πλ! Ανταποδίδω! :stuck_out_tongue:

Αλλά μην τους βάζεις ιδέες τώρα κι εσύ και τα χρεωθώ εγώ η άσχετη! :rofl:
Εδώ μέσα ξύνονται για καβγά.

2 Likes

Θα ανοίξει σε δύο ώρες λέει, αν και λογικά θα κλειδώσει κι αυτό και πολλά άλλα όσο τα τρολλς περιφέρονται ανενόχλητα.

Είναι πολύ αστείο το ότι ο άλλος με έβρισε , με κατηγόρησε ότι είπα πως 30000 κόσμος είναι απλυτοι (δεν εγινε ποτέ) , και ζητάει και τα ρέστα.

For Whom The Bell Tolls κι άγιος ο θεός λέμε :joy:

Μας λες μπαχαλάκηδες???

1 Like

Μπαχαλάκηδες και άπλυτους

1 Like

Το έχω δει στο Madison Square Garden , τι να μου πει το χωράφι με τις λασπες και τους απλυτους (!)

Αυτό ακριβώς είναι το ποστ σου…

Sonisphere 2010: Metaplita

4 Likes

@QuintomScenario είπες και εμένα άπλυτο; Δεν ντρέπεσαι; Να ξέρεις ότι μετά τη βροχή έτριζα από καθαριότητα

1 Like

ενακιενακανουνδυο

σεντενς

1 Like

Cunt ή άπλυτος είναι το δίλημμα δλδ

Ολόκληρη τριλογία έχει γράψει

1 Like

Αν και ήμουν κι εγώ εκεί τότε, όχι, δεν υφίσταται δίλημμα

Είσαι καντ λοιπόν;

Ιμμάνουελ Καντ είναι

6 Likes

Όχι ρε πστ, με πρόλαβες

1 Like

Επειδη εχω αναφερει οτι μερικες φορες σπαταλαω χρονο σε αχρηστες πληροφοριες, εψαξα το manual και μια χαρα ειναι η λογικη του board. Δινει δευτερες ευκαιριες και τη δυνατοτητα αυτοδιαχειρισης, κατι ιδιαιτερα θετικο αν το καλοσκεφτεις. Αυτοι που το εφτιαξαν ομως θεωρησαν οτι θα το παραδωσουν για χρηση σε κανονικους ανθρωπους και οχι σε τυπους που απλως θα κανουν φλαγκ επειδη ετσι. Το ρομποτ παλι νομιζει οτι το φλαγκ ειναι σοβαρο και οχι για χαβαλε, με αποτελεσμα να κανει τη δουλεια που του εχουν πει να κανει. Αν προσπαθησουμε λιγο, θα κλειδωσουμε ολα τα νηματα και θα κλεισουμε το φορουμ μια και καλη. Το εχουμε.

1 Like