Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Αν πιστεύω ότι οι μαύρες γάτες φέρνουν κακή τύχη (προσωπικά δεν το πιστεύω), θα θεωρήσω ότι σίγουρα είναι δική σου γκαντεμιά😆

1 Like

*update *
Όπως το περίμενα…δεν παρουσιάστηκαν οι περισσότεροι της εφορευτικής κ άρχισαν τα τηλέφωνα. Πήραν τηλέφωνο στο πατρικό μου κ οι δικοί μου τους ενημέρωσαν ότι έχω κολλήσει γαστρεντεριτιδα. (κατά μία έννοια αλήθεια γιατί τους έχω στο χ@σιμο):sweat_smile:
Λίγο αργότερα οι δικοί μου πήγαν να ψηφίσουν κ ήταν εκεί ο διοικητής, γνωστός του πατέρα μου (απ τα ελάχιστα καλά της κλειστής κοινωνίας είναι οι γνωριμίες σε τέτοιες περιπτώσεις), κ του είπε το ίδιο… Ότι δεν πήγα καν στο χωριό μην κολλήσω κ τους δικούς μου κλπ.
Του είπε ο διοικητής ότι όλοι όσοι κάλεσαν έχουν μια δικαιολογία να μην είναι εκεί αλλά ότι έχουν πρόβλημα γιατί δύσκολα θα βγει η δουλειά κλπ. Δεν έπεσε καμία βαρύγδουπη δήλωση για νομικές κυρώσεις κλπ πάντως, οπότε όλα καλά.

4 Likes

Α δηλαδη εμφσνιστηκαν οντως καποιοι;κοιτα να δεις κατι πράγματα

Ας βγει η δουλειά από αυτούς που πληρώνονται…Δεν θα πάθουν τίποτα !!! Καλά κάνουν και δεν πάνε εφορευτικές…

3 Likes

Κανονικά πρέπει να πληρώνονται τα μέλη της εφορευτικής επιτροπής. Σιγά, θα μετρήσουν οι δικαστικοί αντιπρόσωποι τις ελάχιστες ψήφους. Η προσέλευση είναι μικρότερη έτσι κι αλλιώς σε σχέση με άλλες εκλογές.

Νομίζω ότι πληρώνονται πλέον όσοι πάνε εφορευτική… Τύπου 50€? Δεν είμαι κ σίγουρη αλλά κάποιος μου το είπε με αφορμή το δικό μου συμβάν

1 Like

Δεν νομίζω ότι ισχύει. Εάν ίσχυε, θα σας ειδοποιουσαν να παρουσιαστείτε με παραστατικά για αμοιβή.

1 Like

Επικό ξεβράκωμα

6 Likes

Παίζει να μην το κατάλαβε βέβαια. Δεν είναι κ τόσο έξυπνοι…

1 Like

Εκλαψα με την ελευθερη αποδοση

1 Like

Ισχυει. Ειναι 40€.

Αν θελουν μπορουν να τσιμπησουν τυχαιους ψηφοφορους για Εφορευτικη, μην ψαρωνετε, τιποτα δε θα σου κανουν @Vicky_incufan.

3 Likes

Γεια σου γιαγιά

Γιαγιά

Και metal, ρε μ&^νι@

https://x.com/InternetH0F/status/1801139977574588584

3 Likes

Πώς λειτουργεί αυτή η μλκ με το muted? Δλδ, ήθελα να ποστάρω το καινούριο τραγούδι του Cavanagh και ανακάλυψα ότι το νήμα ήταν σε σιωπή… αποκλείεται να το είχα βάλει εγώ βασικά. Κ δεν είχα πάρει πρέφα ούτε τν κουβέντα που γινόταν εκεί για τις τελευταίες εξελίξεις. Δλδ, πρέπει να πάρω σκούπα όλο το φόρουμ κ να τσεκάρω ένα ένα τα νήματα?

Τυχεροι οσοι πηγαν / θα πανε Respublika. Tρομερη εμπειρια που θα συζητιέται για καιρο.

2 Likes

ώπα, για πες

Σημερα δε πας ? Ε μη σε σποιλαρω πολυ, απλα πηγαινε και απολαυσε το !

2 Likes

/fomo mode on/

@Sh_Wo_f

2 Likes

Αυτο εγινε μετα απο μια αναβαθμιση του φορουμ πριν χρονια.Αρκετα θεματα που παρακολουθουσα ειχαν μπει σε Mute και επρεπε να το βγαλω εγω.

1 Like

Σε επιστημονικά νέα βραβεύσεων:

1 Like
2 Likes