Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Οι δικες μου εχουν πεθανει…

2 Likes

Εγώ σήμερα έκανα άτυπα τέτοιο “δώρο” στον εαυτό μου, καθώς είχα ξεχάσει πως είχε περισσέψει μια καλή μερίδα μακαρονιών με κιμά στο ψυγείο (από την Κυριακή, ήταν ακόμα βρώσιμα, δεν τα είχα ξεχάσει κανα μήνα). Ιδανικό για την μέρα μου, καθώς πολύ χρόνο δεν έχω και ήταν ταμάμ για boost ψυχολογίας και ενέργειας.

1 Like

Μπουκώστε όσο προλαβαίνετε με υδατάνθρακα, γιατί τη Κυριακή έχετε να κάψετε πολύ θερμίδα - i will seek for that personally :stuck_out_tongue:

5 Likes

Τι συγχρονισμός είναι αυτός; Κι εγώ μακαρόνια με κιμά σήμερα :100:

Ωστόσο, αν υπάρχει ένα καλύτερο συναίσθημα, αυτό είναι να σε περιμένει σπίτι ένα ζεστό πιτόγυρο.

2 Likes

Αυτό δεν μου έχει συμβεί ποτέ :frowning:

Στο εύχομαι τότε! :slightly_smiling_face:

Μπορεις να το κανεις να συμβαινει καθε μερα αν ονομασεις το σκυλι/γατι σου “Πιτογυρο”

5 Likes

Η να το γράψει στο χαλάκι της εξώπορτας αντί για welcome.

4 Likes

Ειπε “ζεστο” :stuck_out_tongue:

7 Likes

Λολ. Τι τερντ αουτ α μπιτ γουιερντ χαχα

1 Like

Δεν έχω σχέση με τη μουσική που θα παίζει το συγκεκριμένο venue, αλλά ειλικρινά χαίρομαι όταν ανοίγουν χώροι με μια basic έστω (εδώ φαίνεται ότι θα είναι κάτι πιο sophisticated) ηχητική μελέτη για οποιοδήποτε μουσικό είδος, εννοείται εκτός σκυλάδικων.

Μακάρι να γινόταν κάτι ανάλογο και για τα δικά μας τα ακούσματα

Προσπαθω να θυμηθω ποια προσφατη συναυλια ηταν προγραμματισμενη για εκει και τελικα μεταφερθηκε επειδη (φανταζομαι) δεν ηταν ετοιμος ο χωρος. Οι Black Angels ισως;

Ναι.

1 Like

Διαβάζοντας προηγούμενα μηνύματα (με καθυστέρηση) 2 σχόλια:

  1. ένα από τα συμπτώματα της λύσσας είναι η φοβία στο νερό! (το διάβαζα κάποτε σε ένα ιατρικό βιβλιαράκι με σπάνια συμπτώματα κλπ)

  2. @QuintomScenario γιωτόμπαλο! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

26 λεπτα τερματισμος ο πρωτος 5Κ αγωνας δρομου εβερ, και ευχαριστω οσους με βοηθησαν και με ακουγαν να παραπονιεμαι τις τελευταιες εβδομαδες :stuck_out_tongue: τελικα δν ηταν τοσο ασχημα - παμε τωρα για το μπασκετακι.

20 Likes

Έκανα οριακά κάτω από δύο ώρες ημιμαραθώνιο για πρώτη φορά ομοίως. Ωραία εμπειρία θα το προσπαθήσω και για τον ημιμαραθώνιο Poseidon που είναι στην παραλία.

10 Likes

Ωραιος ρε ! Δυνατος !
Καλα ημιμαραθωνιος μου φαινεται πολυ ωρα - ακομα και τα 10Κ μου φαινονται αρκετα σε διαρκεια - αλλα ολα στο μυαλο ειναι.
Ειχα φτιαξει καλη playlist και εκανα φοκους στον ρυθμο μου.
Επομενος αγωνας στα πλαισια του κλασσικου μαραθωνιου που γινεται 40 φετος - τωρα 5 η 10 θα δειξει ^^

5 Likes

Άσε με γιατί ξέχασα τα ακουστικά σπίτι και έφτιαχνα την playlist μια εβδομάδα τώρα. Ξενέρωσα απίστευτα. Την πάλεψα γιατί είχε χαβαλε με τον κόσμο. Ήταν και πρώτη φορά χαλάλι.
Δεν είχα κάνει σοβαρή προετοιμασία μια φορά την εβδομάδα και αν πήγαινα για τρέξιμο. Βάλε όμως 2 προπονήσεις μπάσκετ και αγώνα την εβδομάδα βγήκε καλά.
Γενικότερα γουστάρω πολύ το τρέξιμο τα τελευταία δύο χρόνια και θα το πάρω πιο ζεστά.
Υγ: Δεν μπορώ να κουνηθώ τώρα βέβαια. Σαν σαύρα είμαι από καναπέ σε κρεβάτι

5 Likes

Μπάσκετ με βοήθησε πολύ με τις ανάσες και γυμναστήριο / βάρη για ενδυνάμωση.
Όπως έγραφα μόνο σε διάδρομο έκανα προετοιμασία και τη Τετάρτη πήγα για ένα δοκιμαστικό στο Ζάππειο .

Μπάσκετ να μας έρθεις ρε !

6 Likes

Έχω το τοπικ σε παρακολούθηση αλλά δεν προλαβαίνω προς το παρόν με τα παιδιά κλπ. Μετά το Πάσχα ίσως

2 Likes