Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

5 Likes

:smile:

7 Likes

Ωραία προσπάθεια, έξτρα καρδούλα για την ξανθιά μικρούλα που πατάει το ποδόπληκτρο του πιάνου με το χέρι της!

7 Likes

Ρε είναι ένας που παίρνει τώρα τηλ στον Άκη στο Άντε Γεια και βάζει μέταλ :sweat_smile:

Και του λέει ο Άκης, ρε κλείστο θα ξυπνήσεις τη γιαγιά σου, άσε τις μαλακίες με το χέβι μέταλ και τους Twisted Sister :joy: (αυτή η μπάντα του ήρθε εκείνη τη στιμή)

Με το μαλλί που έχει…

2 Likes

βρε τον σατανά, ωραία τα λέει

Λίγο ντροπαλοί μας βγήκαν, αλλά φοβερές επιλογές. Σχετικά λίγες εκπλήξεις, περίμενα αρκετά από αυτά να είναι στις επιρροές τους ή έστω στα γούστα τους, αλλά μόνο διαμάντια έχουν επιλέξει.

2 Likes

Φανταστικη μπαλλα χτες…!

16 Likes

Ορίστε έβλεπες μπαλίτσα, έτρωγες και τις σουβλακάρες!

1 Like

Επαιξα βασικα :stuck_out_tongue:, ειχε ακριβως οση βροχη μπορουσαμε να αντεξουμε, μετα απολαυσαμε σουβλακια απο τον ατεγκτο (copyright @dude).

8 Likes

Ήμουνα καλό παιδάκι φέτος, όπως κάθε χρόνο άλλωστε :grin: κ έκανα ένα χριστουγεννιάτικο δώρο στον εαυτό μου.

16 Likes

Ελπιζω να εννοεις το πικαπ.

Τιμουλα;

1 Like

1450 από 1700.

1 Like

Ελπιζω να μην εννοεις το πικάπ

:stuck_out_tongue:

Αντε καλοριζικο κ καλα ακουσματα. Να το χαρεις.

10 Likes

:joy:

1 Like

Θέλω κι εγώ να πάρω καινούριο πικάπ κάποια στιγμή.
Γενικά συνηθίζω να κάνω δώρα στον εαυτό μου…
…μού έχω μεγάλη αδυναμία !

6 Likes

Εγώ πάλι το εντελώς αντίθετο.

Εγώ μαζί μου δε μιλιόμαστε
Όποτε είμαι μαζί μου πάντα τσακωνόμαστε
Με πήρα στο τηλέφωνο και το 'κλεισα
Μ’ είδα στο δρόμο μ’ έφτυσα και με κλώτσησα.

3 Likes

Πολύ ευχαριστημένος από το πικάπ. Εξαιρετικός ήχος, σε συνδυασμό με την Nagaoka MP-110 που έχω. Είχα ένα παλιό Project Debut Carbon, το οποίο το είχα πάρει μεταχειρισμένο 120€. Κάπου βαρέθηκα να σηκώνω το πλατό για να αλλάζω στροφές κ λόγω του ότι ήταν παλιό μοντέλο, δεν μπορούσα να προσθέσω το speedbox της εταιρείας. Εγώ τουλάχιστον είδα, ή μάλλον άκουσα διαφορά στον ήχο με το Technics.
Παίζει ρόλο κ η βελόνα βέβαια, γιατί τον τελευταίο χρόνο χρησιμοποιούσα την Ortofon Red, λόγω έλλειψης στην αγορά της Nagaoka MP-110 κ ο ήχος της μου φάνηκε πιο αδύναμος/πριμαριστός.
Κ γενικά πιο εύχρηστο πικάπ σε σχέση με το belt drive που είχα. Είναι κ φτιαγμένο σαν τανκ. Πρώτο κ τελευταίο φυσικά πικάπ που αγοράζω. Αν το σηκώνει η τσέπη σου μην το σκέφτεσαι. Έχω διαβάσει κ πολύ καλά σχόλια για το SL-1500C, το οποίο ήταν αυτό που έλεγα να πάρω λόγω πιο προσιτής τιμής, το οποίο δεν έχει pitch control κλπ οπότε κ αυτό είναι μια πολύ καλή λύση.

1 Like

Ευχαριστώ τον αλγόριθμο που μου συνέστησε αυτόν τον θεούλη

3 Likes