Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

2 Likes

Με αρκετές προσπάθειες βέβαια… Τιπ: όπου βλέπεις Dream Theater, είναι το άλλο. Δεν έχει σημασία ποιό. :crazy_face:

4 Likes

High score και εγώ 11αρι με 2-3 προσπάθειες.

3 Likes

17 στην πρώτη, με γάμησε ένα theater vs rammstein ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΘΙΑΤΕΡ

2 Likes

1 Like

Λογικά είστε λίγο μπούμερς (ΝΑΙ ΡΕ, ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΩ :exclamation:) και δεν έχετε εικόνα τι ακούει η νεολαία:

Summary

6 Likes

Ισχύει, μέχρι το 5 έφτασα με την τέταρτη προσπάθεια. Δύο φορές την πάτησα με τους Korn.

Edit: Έφτασα μέχρι 7 με κόπο

1 Like

Οι τρού έχουν μόνο σπετσοfy

4 Likes

Και εγώ που είμαι με την νεολαία μέχρι το 9 έφτασα :sweat_smile:

εν τω μεταξύ, η νεολαία

Τρελό ρισπέκτ για το σκορ, αλλά μάλλον η νεολαία δεν ακούει καν μεταλ

2 Likes

Μα με αυτή τη λογική έκανα τις επιλογές μου κάθε φορά.

2 Likes

12 γμτ… πλάκα έχει… πάει η δουλειά για σήμερα

Ποιά νεολαία στο μεταξύ, εμένα για αλις κουπερ μοτορχεντ και εξτρημ με ρώταγε, πολύ προφανή πράγματα. Μου έβγαλε κι ένα μειντεν βς μεταλλικα κι ένα μεταλλικα βς ραμμσταιν. Τα πιο δύσκολα ήταν δύο ραμμσταιν μεταξύ τους και δύο παπα ροατς μεταξύ τους.

4 Likes

Δεν ξέρω πόσοι το είδατε, αλλά όσοι θέλετε παίξτε με το ChatGPT. Μία από τις “ερωτήσεις” που του έκανα ήταν η εξής:

“create a linked list in c++ for a binary tree”

και εντός 20’’ είχα την εξής απάντηση:

Και καθόμασταν σα μλκες να σκεφτόμαστε δείκτες σε δείκτες :stuck_out_tongue:

Μια άλλη ερώταπάντηση:

Σε κάτι πιο “ενδιαφέρον”:

Παρατηρείς πως κρατάει μνήμη (λέγοντας “Like Load” ή πιο κάτω “Again…”), καταλαβαίνει τον τόνο της συζήτησης (που έβαλα θαυμαστικό στο Master) και συνδύασε πως με βάση τις προηγούμενες ερωτήσεις, με το master εννοείται το master of puppets (προφανώς και με το συνδυασμό με τους metallica).

Βέβαια

Το συνέχισα και με έβαλε στη θέση μου, δε θα μας κατακτήσουν οι μηχανές, αλλά υπάρχουν εξωπραγματικά εργαλεία που μας βοηθάνε.

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ

4 Likes

Loading…

Summary

7 Likes

3 Likes

Για ρώτα το τι είναι το μπουμπάρι.

1 Like

Ρώτα το αν ακούγεται το μπάσο στο justice :stuck_out_tongue:

6 Likes

6 Likes