Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Art is cool

τι είχαμε πάθει με αυτόν τον δίσκο;;;

Ναι ρε! Αληθεια σου λεω ακόμα θυμάμαι την μυρωδιά του βινυλίου.

Ομορφες εποχες. Καλα περάσαμε.

1 Like

Αν είναι δυνατόν, σκύλος το νέο λογότυπο του twitter, ενώ τον κόσμο τον έχουν κατακτήσει οριακά οι γάτες!

2 Likes

Για μένα γκνου θα έπρεπε να είχαν βάλει για λογότυπο.

Πολυ μαπα το κακαο μεβγαλ καμια σχεση με κουκακη

1 Like

https://youtube.com/shorts/CIdUgnTo44g?feature=share

3 Likes

Εβολ μονο

1 Like

Εμένα μου αρέσει το NESQUIK

20230406_011852

2 Likes

Η μεγαλύτερη έμπνευση για έναν καλλιτέχνη να γράψει μουσική έρχεται όταν πίνει.

Και όχι μόνο μουσική θα έλεγα.

3 Likes

Απορώ αν ψήνεται κανείς να δει ιν φλέιμς κι αν έχουν μεγάλο κοινό στην Ελλάδα

Σιγοψήνομαι εγώ, χρόνια τώρα, σε χαμηλή φωτιά.

2 Likes

γειά χαρά.
η φάση έχει ως εξής, θέλω να ξεκινήσω γυμναστήριο λίγο μετά το πάσχα ( χαλαροι ρυθμοι καθώς η τελευταία φορά που γυμνάστηκα παίζει να ήταν στο γυμνάσιο όταν έπαιζα μπάλα…) και ψάχνω παπούτσια για εκεί.
λίγο διάδρομο και κατα βάση ασκήσεις εδάφους και λίγα βάρη.
το πρόβλημά μου είναι οτι γενικα επειδή έχω μεγαλώσει με σταράκια δεν εχω ιδάε τι είναι καλό για το πόδι σε τέτοιες φάσεις. γενικα δεν φοράω τπτ άλλο, έχω πάρει μετοχες της converse εδώ και μια 20 χρόνια.
λογικά πάω σε κανα nike αλλά δεν θέλω να πονέσει πολυ η τσέπη μου.

image

Πέρα από την πλακα, και δηλώνοντας τελείως άσχετος με γυμναστικές και σχετικές οκαλτιες, τα σταρακια παίζει μαζί με τις μπαλαρίνες να είναι ότι χειρότερο για το πόδι

4 Likes

Mε 50 ευρώ για κάποιο τυχαίο adidas/nike/under armour ξέρω γω θα είσαι κομπλέ, ΟΧΙ σταράκια.

1 Like

Γενικα στο γυμναστηριο δε χρειαζεσαι κατι ιδιαιτερο. Κοιτα σε κατι ανετα all-around που να σε βολευει γενικα και στο διαδρομο. Κατι πχ σε αυτο (τα ειχα κ εγω παρει 2 φορες)

Φαντασου οτι το καλυτερο παπουτσι για βαρη ειναι τα σταρακια (και γενικα οι φλατ σολες) γιατι βοηθαει οταν σηκωνεις πολλα κιλα το ποδι σου να μην ειναι απανω σε αφρατη σολα, σε ασκησεις τυπου deadlifts.

** αυτο ακριβως εννοει και η φωτο με τον ορο “lifting” converge ^^

Αν φοράς σταράκια αλλά έχεις ειδικούς πάτους (όχι αυτούς που έχει η “αρχική έκδοση”) υπάρχει θέμα;

Οι μπαλαρίνες είναι πολύ σέξι παπούτσια.

Για περίπου δυο χρονια τα φοραγα με ειδικούς πατους. Ασύγκριτα πιο υποφερτά, αλλά και πάλι το πλακάκι που έχουν για σόλα δεν θα γίνει ποτε της προκοπής…

Για όποιον τα βλέπει, σαφως! Για αυτή που τα φοράει επίσης παίζει, αλλά μπορούν να κάνουν βαριά ζημιά, ιδιαίτερα αν υπάρχει πλατυποδία

2 Likes