Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Μαλλον αληθεια :joy:

2 Likes

Τα κροκς ειναι κακασχημα και δε θα παρω ποτε, αλλα ειναι ανετα :sweat_smile:

Τα σταράκια δεν έχουν καμάρα από κάτω. Ο,τι χειρότερο για την υγεία του ποδιού, της μέσης και συνολικά όλου του σώματος.
Στάση σώματος/πιέσεις που ασκούνται στο πόδι λάθος/ γενικά το πόδι είναι χωρίς υποστήριξη.

4 Likes

κοιτα και στο site https://www.nike.com/gr/ κατα καιρους εχει καλες προσφορες, αποστολη απο Γερμανια με courrier δωρεαν μεταφορικα. ειχα παρει περσυ black friday, πολυ τιμια παπουτσια στα 34€. ( Retaliation 3)

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικα-παπουτσια-προπονησης-renew-retaliation-4-Tnf7cL/DH0606-001

Πριν παραγγειλεις, κανε μια βολτα σε καταστηματα να τα δεις πανω σου, γιατι στα Nike σε καποια σχεδια πρεπει να υπολογιζεις +1 απο αλλες μαρκες.

Αθλητικα παπουτσια στο gym, οχι σταρακια και τετοια του σατανα :stuck_out_tongue:

(επισης οχι αεροσολες και τετοια, σκανε στο λεπτο αν καποιος παει να κανει καθισματα, deadlifts, πρεσα κτλ)

Καλη αρχη @spiritcrush δεν χρειαζεται να παρεις κατι ακριβο και τα κοινα αθλητικα παπουτσια των 50-60 ευρω μια χαρα ειναι.

Εγώ που ήθελα να ΜΗΝ είναι άσπρη και γενικότερα ανοιχτόχρωμη η σόλα, πήρα πρόσφατα αυτά εδώ:

https://www.zakcret.gr/andrika/andrika-brands/andrika-brands-adidas-performance/adidas-performance-duramo-10-gw8342-μαύρο

Μια χαρά είναι. Μαύρα κιόλας εντελώς, δε φαίνονται καραβρόμικα με το που πέσει πάνω τους μια σταγόνα νερό.

1 Like

Συζητηση για γυμναστήριο σε τοπικ που ονομαζεται Βαριεμαι.

My life story.

17 Likes

Εγώ ξεκινάω από Δευτέρα

2 Likes

Κι εγώ. Απλώς δεν ξέρω ακόμα από ποιά.

4 Likes

Παρουσία μήπως???

6 Likes

Εάν θέλεις απλά να σηκώνεις ελεύθερα βάρη και να κάνεις ελαφρύ τρέξιμο, τα running χωρίς μεγάλη υποστήριξη, τύπου asics ή adidas των 50-60 ευρώ, είναι μια χαρά. Εγώ τα βρίσκω και πιο φτηνά σε διάφορα σκρουτζομάγαζα.
Εάν θέλεις να τρέχεις, παίρνεις ακριβά running παπούτσια, αλλά αυτά δεν είναι κατάλληλα για deadlifts, squats με βάρη και γενικά ασκήσεις με barbells.
Υπάρχουν επιπλέον και παπούτσια με χαμηλό πάτο - αλλά όχι σταράκια - κατάλληλα για το είδος προπόνησης με barbells και πολλά κιλά. Είναι πιο κατάλληλα για να σηκώνεις πολλά κιλά, αλλά η γνώμη μου είναι ότι δεν κάνουν επουδενί για τρέξιμο.

Καλές προπονήσεις σε όλους, χωρίς τραυματισμούς!

6 Likes

Το πιθανότερο :joy:

3 Likes

Ε; Γιατι να μην ψηνεται ξερωγω;
Δεν γινεται ολα τα συγκροτήματα να αρεσουν σε ολους. Προσωπικα ειμαι φαν των In Flames εδω και 15+ χρονια οποτε ηρθε η ωρα να τους απολαυσω απο κοντα. Μες στην καραντινα φαγαμε ακυρο βεβαια…

2 Likes

Θες να γίνουμε φίλες;

5 Likes

Γλυκια μου Silent βγαλε εισιτήριο κ ελα να ειμαστε παρεουλα!

3 Likes

:heart:

2 Likes

Εγώ λέω να πάω grave digger στο Βόλο. Βασικά θα τα πάρω όλα με τη σειρά.

Δεν παίζει, κάποιος από εσάς εδώ μέσα δουλεύει για λογαριασμό του λούμπεν και αποφάσισε να με τρολάρει πολύ άσχημα :joy:

1 Like

Η μεγαλύτερη επιτυχία μου στη ζωή είναι που εχω πεισει όλους να το λένε μπανανανοφι αντι για μπανοφι

2 Likes

Ασχοληθειτε με πρεμιερ λιγκ εσεις

11 Likes