Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Έχει ψωνίσει κανείς από Merchbar? Από Αμερική είναι, θα παίξει τελωνείο κ κάνα εικοσάρικο μεταφορικά για Νορβηγία, αλλά έχει τα βινύλια των Shadow Gallery 23-24 €.

1 Like

Τελικα ο @Clairvoyant πηγε για μπανιο ή επαθε τπτ; Ελπιζω να ειναι καλα, οσο εκνευριστικος κι αν στις περιοδους των σχολικων διακοπων. Φοβαμαι μην του χαρισε ο Kai το κουναβι για ενθυμιο και εχει αλλαξοπιστησει.

2 Likes

Δεν έχουν περιοδεία οι Μεηντεν μαζί με τους British Lion αυτόν τον καιρό? Εγώ απλά υπέθεσα ότι είναι γκρουπι και των δύο και δεν έχει roaming στο κινητό

2 Likes

Εκανε λαικ. Πού εισαι @Clairvoyant και δεν βγαινεις στο τηλ; Πες ενα γεια. Τουλαχιστον εισαι καλα (και το εννοω).

4 Likes

Πάντως, ναι, έκανε λαικ. Δύο φορές, άρα παίζει να βαριέται ν’ ασχοληθεί.Ή να είναι απασχολημένος. Υγεία μόνο ευχόμαστε.

3 Likes
5 Likes

7/9 (το 10ο είναι αλλα λόγια να αγαπιόμαστε :stuck_out_tongue:)

3 Likes

μπορώ να γράφω τεχνικές για το πως να αποφύγεις αλληλεπιδράσεις με άλλα ανθρώπινα όντα για ώρες :stuck_out_tongue:

8 Likes

Ειστε απιθανοι ^^^^ :rofl:

Συμφωνω για το #10, χαζομαρα. Το #6 ταιριαζει ευκολα και στις δυο κατηγοριες, ελατε στην πλευρα μας και γινετε introverts, να δειτε πώς σε παρεξηγουν. Αφαιρωντας αυτα τα δυο, εχω μονο το #8. Πρεπει ομως να βελτιωσω το #3 μου, διοτι εχουμε θεμα :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 Likes

Εγώ που αλληλεπιδρω και με τους γονείς μου, στο μέτρο του αναγκαιου, πολύ είναι. Χαλαρώνω μόνο όταν σκέφτομαι (λογους/σενάρια/ιστορίες), με αποτέλεσμα, τις περισσότερες ώρες της ημέρας, ναμαι αφηρημένη και συνήθως να με θεωρούν χαζή.

3 Likes
3 Likes

Αλλος ενας που ακουει Shadow Gallery!
Ησουν στην συναυλια τους οταν ειχαν ερθει Ελλάδα; (Τοτε είχα αγορασει και merch τους.)

1 Like

Πότε ηρθαν Ελλάδα? Δεν ημουν πάντως.

Το '10 τους είδα κ δεν ξερω αν ξαναρθαν απο τοτε. Ειναι λιγο σπανιο φαινόμενο οι συναυλίες τους.

1 Like

Παίζει να μην άκουγα τόσο prog metal εκείνη την εποχή. Αν κ συνήθιζα να πηγαίνω στα περισσότερα λάηβ τότε, παρόλο που δεν θα ήμουν στην φάση. Δεν ξέρω…

Είχαν έρθει όντως το 10, αρκετά κοντά από το reunion τους, σε μια καταπληκτική συναυλία. To 13 ξαναήρθαν και έφεραν και τον DC Cooper μαζί τους, σε μια εξίσου απολαυστική βραδιά.

2 Likes

Είχαν έρθει κ Θεσσαλονίκη? Κ για τις δυο ημερομηνίες ρωτάω? Γιατί από Βέροια, μόνο Σαλονίκη πήγαινα.

Το 10 είχαν παίξει και Θεσσαλονίκη και Λάρισα.

2 Likes

Σκατα…

Παζάρι λοιπόν στο μικρό χωριό μας χθες κ ωωωπ…κάτι ορφανά βινύλια βρήκαν ένα ζεστό σπίτι.

7 Likes