Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Τα συλλυπητήρια μου Owlkitty, πολλή αγάπη από δω, όπως είμαι σίγουρος κι από όλο το φόρουμ, είμαστε εδώ γενικά όποτε θες μια κουβέντα ή οτιδήποτε άλλο

17 Likes

συλλυπητήρια. Να έχεις μια ζωή όπως την ονειρεύεσαι και για λογαριασμό του. Έχεις την αγάπη μας

13 Likes

Συλλυπητηρια κουκουβαγογατακι :pensive:. Κρατα γερα.

14 Likes

Να ζήσεις κ γι’αυτον…και οσο τον θυμάσαι, μέσα σου δεν θα πεθάνει ποτέ :heart:

“Don’t ever let life pass you by” μότο ζωής για μένα… Μακάρι να το ακολουθούμε όλοι!:pray:

13 Likes

Συλληπητήρια. Να είσαι καλά εσύ και οι αγαπημένοι σου άνθρωποι και ο χρόνος να γιατρέψει τον πόνο σας.

12 Likes

Συλληπητήρια. Να ζήσετε να τον θυμάστε και να τον τιμάτε.

13 Likes

Συλλυπητήρια και να τον θυμάσαι παντα! Να κρατας την εικονα του στην καρδιά σου να διωχνει τον πόνο. Τα λογια ειναι μικρα μπρος στην απωλεια.

14 Likes

να είσαι καλα να τον θυμάσαι.Συλληπητήρια.

12 Likes

Συλλυπητήρια owlkitty , δύναμη και κουράγιο

12 Likes

Εκφράζω και εγώ τα θερμά μου συλλυπητήρια. Υπομονή λίγο καιρό μέχρι ο πόνος της απώλειας να γίνει μια γλυκία ανάμνηση. Και εννοείται πως είμαστε εδώ να πούμε καμία χαζομάρα να ξεχαστούμε αν χρειαστεί.

12 Likes

Ειλικρινά συλλυπητήρια… Να είστε καλά να τον θυμόσαστε όπως τον αγαπήσατε

12 Likes

Σας ευχαριστώ όλους!

17 Likes

Συλλυπητηρια κοριτσι, να ζησετε για να τον θυμαστε με τον καλυτερο δυνατο τροπο. Για ο,τι τυχον χρειαστεις, εδω ειμαστε.

13 Likes

Να εκφράσω κι εγώ τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια στην OwlKitty για την απώλεια του πατέρα της. Πέρασα από την ίδια κατάσταση πριν από λίγα χρόνια και είναι πολύ οδυνηρό.
Μακάρι τα ευγενικά λόγια των συμφορουμιτών να σου προσέφεραν μια ελάχιστη παρηγοριά.

15 Likes

Θερμά συλλυπητήρια, να κρατήσεις τις καλύτερες αναμνήσεις από τον πατέρα σου.
Έχασα διαδοχικά και τους δύο γονείς μου τα τελευταία χρόνια, δεν είναι καθόλου εύκολο στην αρχή, ο χρόνος απαλύνει τον πόνο, αλλά δεν περνάει ποτέ. Κάποια στιγμή κρατάμε τις καλές αναμνήσεις και έτσι τους κρατάμε στην καρδιά μας.

12 Likes

Συλλυπητήρια, σε καταλαβαίνω!
Την προηγούμενη Τρίτη έχασα την μητέρα μου…

30 Likes

Να είσαι καλά! Να τη θυμάσαι με αγάπη κι εσύ.

12 Likes

Συλλυπητηρια και σε εσενα αγορινα.

12 Likes

Συλλυπητήρια και στους δυο σας, να τους θυμάστε με αγάπη!

11 Likes

Συλλυπητήρια κ απο μενα σε @OwlKitty κ @Old_Boy.

Ευχομαι να θυμάστε πάντα τα αγαπημένα σας πρόσωπα με αγάπη κι η σκεψη τους να σας δινει δυναμη.

12 Likes