Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Δεν τον ήξερε, οκ. Ας το παραβλέψουμε. Αλλά αφού τον έμαθε, το πώς μίλησε εκ των υστέρων γι’ αυτόν και τη δουλειά του δείχνει πόσο χαμηλά θέλει να πέσει η ίδια. Αν της φταίει που της την είπε για ένα 20άρικο, έπρεπε να απευθυνθεί στο αφεντικό της. Δεν ξέρουν να δουλεύουν και βγαίνουν σ’ ένα youtube να κάνουν μονόλογο που δεν κάνει ούτε μπάρμπας στο χωριό.

5 Likes

Α, το ειδατε δηλαδη.

14 Likes

Στα αρνητικά σχόλια σε όλους απαντάει…βούλωστο κ βούλωστο…επίπεδο όχι μλκιες…

Είδα το απόσπασμα με τον Ξαρχάκο και ακόμα αναρωτιέμαι πως γελάνε μαζί της, παίζει να χω περισσότερο χιούμορ απ’ αυτήν… ;p

4 Likes

Είχα δει τον χαμό που έγινε στις ειδήσεις, αλλά το είδα με το σκεπτικό μιας ατάκας από ελληνική ταινία που λέει “σε κοιτάω, για να δω ως πού θα φτάσει η αναισθησία σου”. Κι όντως ο τρόπος που μίλησε δεν μεταφέρεται με λόγια.

4 Likes

'Ο,τι πιο εύστοχο ειπώθηκε για δαύτην.

Οκ, δεν ξέρεις τον Ξαρχάκο, σεβαστό…μαθαίνεις ποιος είναι και, το κυριότερο, πως το έργο του έκανε ξακουστή την Ελλάδα στα πέρατα της γης, και βγαίνεις, μωρή, να πουλήσεις υφάκι και ειρωνεία, σε ποιόν; Δεν είναι σάτιρα, είναι ύβρις και θράσος, και, δυστυχώς, πολλά παιδιά την έχουν ως πρότυπο.

2 Likes

Χωρίς καν να έχω καταλάβει ακόμα τι έχει γίνει (όχι ότι με νοιάζει και πολύ τι έκανε αυτή η ανύπαρκτη με τον Ξαρχάκο δηλαδή, απλά λέμε τώρα), το μεγαλύτερο πρόβλημα που βλέπω εγώ ότι προκαλούνε σκουπίδια σαν τη συγκεκριμένη είναι ο ευτελισμός των διάφορων κινήσεων/κινημάτων που υπάρχουν εναντίον του σεξισμού, εναντίον της ομοφοβίας κλπ. Αυτά τα σκουπίδια ανεβαίνουν στο συγκεκριμένο τραίνο και το εκμεταλλεύονται για τους δικούς τους λόγους, οι οποίοι είναι προσωπικοί. Δε σε κράζουμε γιατί είσαι γυναίκα ρε μαλακισμένη, σε κράζουμε γιατί είσαι μαλακισμένη.

Τα δύο σεντς μου.

10 Likes

Απο εσας εμαθα τι εγινε και βρηκα και ειδα ενα αποσπασμα 2 λεπτων! Ενταξει δεν μου κανει εντυπωση…και παλιοτερα που ειχα μπει να την δω την συγκεκριμενη απο περιεργεια γιατι την εβλεπα παντου,μου δημιουργουσε ταση για εμετο…

Παιδια το επιπεδο αυτο ειναι και δεν προκειται να ανεβει.Μονο να πεφτει και αλλο…

1 Like

Εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει κι ιδιαίτερα, μόνο ο,τι είδα με ένα γρήγορο googlαρισμα

Βέβαια με επίσης ένα googlαρισμα για αυτή την κοπέλα θα καταλάβει κανείς ότι δυστυχώς και χωρίς να φταίει σε όλα 100% , μέχρι εκεί μπορούν κάποιοι άνθρωποι

1 Like

Επειδη δεν εχω και ουτε προκειται να αφιερωσω ουτε 3 δευτερολεπτα για να δω βιντεο της συγκεκριμενης ηλιθιας, καντε μια σουμα τι εχει γινει γιατι βλεπω γενικα χαμο απο το πρωι.

2 Likes

Χωρίς επίσης να έχω δει δευτερόλεπτο και ξέροντας την μόνο σαν όνομα κατάφερε να πετύχει το σκοπό της. Να ασχολούνται με την αφεντομουτσουνάρα της

3 Likes

Καλά κάνεις. Πέταξα δύο λεπτά από τη ζωή μου για το τίποτα…

Α ναι προφανως, γι’αυτο δεν θελω να της δωσω κλικ.

Λοιπόν το χειρότερο που μπορεί να συμβεί σε συναυλία δεν είναι να κάτσει μπροστά σου κάποιος ψηλός, αλλά το να κάτσει κάποιος με αφανα. Κουρεψου γαμω τη μπαναγια.

1 Like

Δεν φαντάζομαι να ήταν και Βαλντεράμα φάση!


Έκλαψα

22 Likes

Κι εγώ :sweat_smile:

2 Likes

Στη σκηνη με τη μιζα οχι απλως περιμενα, αλλα ΗΛΠΙΖΑ να γινει ετσι :rofl:

3 Likes

Σήμερα έχασα τον πατέρα μου. Σε μια εβδομάδα θα γινόταν 69. Ταλαιπωρηθηκε πολύ με προβλήματα υγείας από νέος. Να εκτιμάτε ο,τι έχετε όταν το έχετε και να ζείτε τη ζωή σας. Να πηγαίνετε σε όλες τις συναυλίες, να μην ακυρώνετε σχέδια.

45 Likes

Κρίμα

Να ζήσεις να τον θυμάσαι, Kitty

13 Likes

:confused: Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου, να είσαι καλά και να τον θυμάσαι πάντα με αγάπη.

14 Likes