Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

“There goes the neighborhood”

κλεμμένο

Έλα έχω εγώ, Τούρκοι βίγκαν για να μας ελέγξουν με τσιπάκι (αυτό το τελευταίο έπαιξε πολύ βέβαια αλλά τε να κάνουμε)

5 Likes

Ακόμα καλύτερο :heart_eyes:

3 Likes
2 Likes

Σήμερα, για πρώτη φορά, πέρασε αυτοκίνητο που είχε τέρμα τα ηχεία κι αντί να παίζει λαϊκά ή τραπ έπαιζε symphonic metal. Το μόνο αντίστοιχο ήταν όταν πριν από 10 χρόνια είχε περάσει ένα που ο/η οδηγός άκουγε Evanescence.

6 Likes


New addition to the Family

33 Likes

Η @OwlKitty.

3 Likes

Καλώς τα δεχτήκατε! Κουκλί!:heart_eyes:

3 Likes

Ελιωσα

4 Likes

Έχω 2 διδυμάκια ταμπυ (αγόρι, κορίτσι). Δυόμιση χρόνων πλέον. Ολόιδια.


Με το χαρακτηριστικό “Μ” στο μέτωπο

16 Likes

Κατσουλιαααααα :heart_eyes:


(Ο Ποκοπικος, τον εχει η γιαγια μου αλλα εγω του προσφερω τα κονσερβακια του για να γινει μεγαλος και χοντρός.)

14 Likes

Πω πω τι γίνεται με τις αστραπές και τους κεραυνούς…
Το ρευμα έπεσε τρεις φορές απο κεραυνούς μεσα σε 10 λεπτά στο σπίτι μου.
Ο ουρανός αστράφτει συνεχώς, κάθε δευτερόλεπτο, απόκοσμο θέαμα…

2 Likes

Κι εδώ στην Πάτμο, λιακάδα με υγρασία χωρίς μια σταγόνα βροχής και από την έλλειψη νερού αλλάζει ο κόσμος χωριό για να κάνει ένα μπάνιο. Το λες και ειρωνικό.

Βροχή από το μεσημέρι εδώ, και τώρα καρέκλες και συνεχείς κεραυνοί… και φυσικά όποτε βρέξει λίγο παραπάνω, κόβεται το ίντερνετ! Να 'ναι καλά το 4G προς το παρόν μέχρι να βγάλω άκρη με την εταιρεία!

2 Likes

Οι φοίνικες που σας είχε βάλει η δημαρχάρα σας θα είχαν απορροφήσει όλο το νερό. Αλλά εσείς εκεί. Μόνο κατηγορίες. Τουλάχιστον θα κάνετε και ένα μπάνιο σήμερα αναρχοάπλυτοι

14 Likes

Φθινοπωράκι (ή ό,τι απέμεινε από αυτό)

10 Likes

Δηλαδη συγκεκριμενα ολοκληροι οι 3 μηνες που ξεκινανε σε δυο εβδομαδες!

ΥΓ. Χαιρομαι που δεν ειδα ποτε Gilmore Girls, ο σεναριογραφος φαινεται πανασχετος με μουσικη :stuck_out_tongue:

Ναι και το φθινόπωρο είναι όπως ακριβώς ήταν και οι εποχές απόλυτα διακριτές κλπ.

Το άλλο ασχολίαστο.

1 Like