Βαριέμαι.Πειτε ότι σας κατέβει (Part 2)

Σε συνέχεια της… γατοκουβέντας λίγα μηνύματα παραπάνω, ορίστε τι αντίκρισα χθες το πρωί στο πάρκινγκ στο διπλανό αυτοκίνητο! Παρεμπιπτόντως, η δυσαρέσκεια στην έκφραση είναι επειδή την ξύπνησα!

7 Likes

Όποιος πάει από Σταδίου σήμερα, καλή τύχη :wave:. Είναι κλειστή η επόμενη αριστερή στροφή μετά την Εμμανουήλ Μπενάκη, αυτός ο δρόμος που βγαίνει στη Χαριλάου Τρικούπη. Μάλλον έχουν φτάσει εκεί τα “έργα” του αγαπημένου μας πολιτικού ανδρός.

5 Likes

Πωπωπω, can’t wait for tomorrow :exclamation:

1 Like

Ολόκληρη την Αθηνα την έχει σκάψει, καμιά άσφαλτο έχει στρώσει; Μόνο ο δικός μας τα φτιάχνει όλα τσάκα τσάκα.

1 Like

Σημασια εχει το ταξιδι, οχι ο προορισμος.

10 Likes

Και προβλέπεται το ταξίδι αυτό να είναι μακρύ.

2 Likes

Άλλα πέντε χρόνια, θα τα έχει σίγουρα. Για να ολοκληρώσει το Έργο Του.

2 Likes

Ο Αγών του θα δικαιωθεί

1 Like

Ξέχασες ( ; ) να κάνεις capitalization στο “του”. Σου συστήνω να είσαι πιο προσεκτικός όταν αναφέρεσαι σε Εκείνον.

2 Likes

χθες το σχολικο μου crush παντρευτηκε εναν τυπο που ελεγε πως θελει να μπει στα ματ να δερνει κοσμο

9 Likes

ξυστά σε πέρασε…

3 Likes

Τελικά μπήκε στα ματ, ή τρώει φάπες;

1 Like

δν ξερω, μπορει και να εχει αλλαξει μυαλα πλεον :man_shrugging: Απο stories γνωστων που ηταν εκει το ειδα

Τέτοια μυαλά δύσκολα αλλάζουν.:roll_eyes:
Έχει τύχει κάποιος να μου αρέσει στο παρελθόν, κ αργότερα να διαλέξει για ταίρι κάποια που δεν την είχα σε καμία εκτίμηση σαν άνθρωπο κ πραγματικά ένιωσα τυχερή που δεν έπαιξε τπτ…
γλίτωσες σαν να λέμε😅

1 Like

Φρέσκια φρέσκια πανεπιστημίου. Μην πονάτε τόσο ζαιοι

3 Likes

Δεν έχει νήμα για τέτοια πράγματα (νομίζω) αλλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ Bill Burr στο Ηρώδειο απόψε!

2 Likes

:sleepy:

Εκεί που μιλάω ξεψυχισμένα, έτοιμη να μου βγει η ψυχή, ανεβάζω αστραπιαία τα ντεσιμπέλ…διχασμένη προσωπικότητα φάση. Παιδιά, το διάβασμα και η κλεισούρα βλάπτουν σοβαρά την υγεία. Και η μουσική μου έχει γίνει ανυπόφορη.

2 Likes

για τους φίλους απο Αθήνα, λόγω των τελευταίων γεγονοτων με τα καιρικά φαινόμενα βλέπω οτι αναστέλλονται τα δρομολόγια των τρενων απο Θεσ/νίκη για Αθήνα και αντίστροφα και ψάχνω να βγάλω άκρη με κανα αεροπορικό εισιτήριο για τέλη του μήνα που ήθελα να κατέβω για μια δουλειά. επειδή το κόστος ανεβαίνει αρκετά όπως έιναι λογικό, προσπαθώ να το κάνω αυθημερόν και να ελαχιστοποιήσω τον χρόνο αλλά και τα λεφτά που θα φύγουν εκεί όσο μπορώ για να μην βγώ εντελώς εκτός προγράμματος.
μισώ να βγαίνω εκτός προγράμματος.
τεσπα.
ο πιο σύντομος-οικονομικός τρόπος μεταφοράς απο αεροδρόμιο για γκάζι και αντίστροφα είναι το μετρό υποθέτω? και αν ναι για πόσο χρόνο μιλάμε και περίπου ι τιμές παίζουν για το εισιτήριο, νομιζω οτι είναι πιο ακριβό σε σχέση με τα κοινά του κένρου.
Επίσης, για μεαφορά με taxi να μην το σκέφτομαι καν ε?
εχω μερικές μερες μπροστά μου και θέλω να δω αν τελικά συμφέρει να κετέβω ή όχι.
Γενικά η φάση αυτή δεν με θέλει. πριν μήνες θα κατεβαινα για leprous πάλι με τρένο και ξέρουμε όλοι τί έγινε…
ξενερα.